Reklamı kapat

Dikkat: Analistler, 1.000x Yapacak 3 Altcoin Duyurdu!

Vural Erkan
Vural Erkan 1 ay önce
9 görüntülenme
Dikkat: Analistler, 1.000x Yapacak 3 Altcoin Duyurdu!

Kripto para piyasası oldukça kasvetli. Devam eden ayı piyasasında Bitcoin fiyat trendi kararsız durumda. Bu yüzden, analistler, yükseliş potansiyeline sahip altcoin projelerinde önemli trendler belirlediler. Traderlar ve yatırımcılar ayı piyasasının sonu ne zaman gelecek diye beklerken, boş da durmuyor. Kış şartlarında onlara fırsatlar sunacak altcoin’leri araştırıyor. Bu arayışın ortasında analistler, bir sonraki 1.000x potansiyeli olan altcoin’leri paylaştılar.

Maksimum potansiyele sahip ilk üç altcoin: QNT, MKR ve ENS

Lider kripto Bitcoin 19.000 dolar seviyesinin üzerinde mücadelesine devam ediyor. Bununla birlikte analistler, Bitcoin’in fiyat eğiliminin kararsız olduğunu söylüyor. Öte yandan kripto Twitter’daki analistler, bir sonraki 1.000x yapacak altcoin projelerini arıyor. Bu doğrultuda, DeFi token ve altcoin projelerini değerlendiriyor.

Altcoin

Analistler, yükseliş potansiyellerine dayanarak 3 altcoin belirledi. Bunlar: Quant (QNT), Ethereum Name Service (ENS) ve Maker’ı (MKR). Analistler, projelerin haftalık getirilerine ve gelecekteki yükseliş potansiyellerini dikkate aldılar. Bunun sonucunda, QNT, ENS ve MKR ilk üç altcoin olarak ortaya çıktı.

Altcoin’lerin ayı piyasası performansları nasıl?

Quant (QNT), Quant Network’ün Overledger marka kurumsal yazılım çözümlerini güçlendirmek için kullanılan bir Ethereum tokeni. Bu firma, kamu Blockchain’i ve özel ağları birbirine bağlamayı amaçlıyor. Overledger, herhangi bir Blockchain tabanlı projenin diğer Blockchain’lere erişmesi sağlıyor. Geliştiriciler, projeyi bunlarla bağlantı kurması için bir ağ geçidi görevi görecek şekilde tasarladı. Altcoin, son otuz gün içinde holder’larına %77,5 getiri sağladı. Ayrıca, bir gecede yaklaşık %6 artış kaydetti.

Altcoin

Analistler, Maker (MKR)’da da potansiyel görüyor. Maker, Ethereum Blockchain üzerine kurulu bir akıllı sözleşme platformu. Kripto paralar için oynaklık sorunlarını çözmeyi amaçlıyor. Aslında MKR, yeni nesil bir Blockchain bankacılık sistemi. Proje, hızlı uluslararası ödemelere ve peer-to-peer işlemlere imkan veriyor. MKR holder’ları da ayı piyasasında kazanç elde etmeyi başaranlar arasında. Altcoin, son otuz günde %47,5 değer kazandı. Çoğu altcoin yatırımcısının kaybettiğini göz önüne aldığımızda, bu süre için oldukça memnun edici bir kazanç.

Altcoin

Analistlerin seçtiği son potansiyelli altcoin Ethereum Name Service (ENS). Proje, Ethereum Blockchain’e dayalı dağıtılmış, açık ve genişletilebilir bir adlandırma sistemi. ENS, abc.eth gibi insan tarafından okunabilen adları, makine tarafından okunabilen tanımlayıcılarla eşliyor. Devam eden sert kripto kışında ENS, son otuz gün içinde holder’larına için %36,5 kazanç getirdi. Lider kripto Bitcoin ve lider altcoin Ethereum ile kıyaslandığından oldukça tatmin edici bir kar.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız bu makale, kesinlikle trade veya yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para piyasası oldukça oynak ve belirsizdir. Bu yüzden, kripto para trade’i ve yatırımı için mutlaka kendi araştırmanızı yapınız.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Fxstreet

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin İçin Kritik Saatler! Ünlü Analistler: Bunları Bekleyin!
Bitcoin İçin Kritik Saatler! Ünlü Analistler: Bunları Bekleyin! Sıkıcı bir hafta sonu, yorumcular heyecanın geri dönmesini bekliyor. Bu ortamda Bitcoin (BTC), fiyat hareketinin haftanın oynaklığının tüm izlerini sildiğini görüyor. Bu arada, analistler volatilitenin çok geciktiği konusunda uyarıyor. Bunun için Bitcoin (BTC), 16 Ekim haftalık kapanışına...
Vural Erkan 1 ay önce