Dikkat: Bu 10 DeFi Altcoin’inden Büyük Haberler Var!

Podcast Vision de DeFi basado en Bitcoin
Podcast Vision de DeFi basado en Bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkezi olmayan finans alanına dahil olmak ister misiniz? Kripto piyasada gerçekleşen daha fazla DeFi güncellemesini bilmek ister misiniz? Kriptokoin.com olarak dikkatinize sunduğumuz bu yazıda, Ekim ayının ilk haftasının ilk on DeFi altcoin güncellemesini keşfedeceksiniz.

10 DeFi Altcoin projesinden ilki Cardano

Cardano yeni stablecoin’i piyasaya sürüyor. Cardano zirvesi birçok stratejik iyileştirmeyi kapsıyor. Etkinlik sırasında Charles Hoskinson, Djed olarak bilinen yeni stablecoin’ini piyasaya sürme planlarını da açıkladı. Bu nedenle, duyuruya göre, COTI Ağı Djed’i ilk listeleyen kişi olacak.

2. dForce| DODO

dForce, DODO ile stratejik olarak ortaklık kurmuş. Amaç, Arbitrum’da bir likidite madenciliği platformu oluşturmak. Sonuç olarak, duyuruya göre madencilik girişimi 29 Eylül 2021’de başladı.

3. Alpha Finance Labs, AlphaX’i başlattı

Alpha Finance, “Şişedeki Yıldırım” adlı AlphaX teşvik programını tanıttı. Teşvik programı AlphaWolves topluluk üyelerine yöneliktir. Bu onların AlphaX test ağına katılmalarını ve teşvik kazanmalarını sağlayacaktır. Her şeyden önce, duyuruya göre teşvik programı 1 Ekim – 15 Ekim 2021 tarihleri ​​arasında planlanıyor.

4. Umbrella Mainnet DeFi altcoin artık Ethereum’da

Geçen hafta Umbrella Network, Ethereum‘da resmi olarak başlatıldı. Ek olarak, şimdi, Ethereum blockchainde UMB akıllı sözleşmeleri dağıtılabilir. Ayrıca, ETH uygulamalarının UMB oracle’larına erişimi olacaktır.

5. Crypto.com, DYDX SuperCharger’ı başlattı

Crypto.com, DYDX süper şarj cihazının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Sonuç olarak, duyuruya göre ödül tahsisi olarak 1 milyon ABD doları ayrılmıştır. Ayrıca, katılımcılar %80’e varan APY kazanma şansına sahiptir.

6. WOWswap, Ethereum’da NFT kaldıraçlı işlemi başlattı

Artık WOWswap’ta NFT’lerinizi 5 kat kaldıraçla takas edebilirsiniz. Bu platform, Ethereum üzerinde resmi olarak NFT işlem platformunu başlattı. Bu nedenle, kullanıcılar satın almaya gücü yetmeyen NFT’leri satın almak için USDC veya ETH kullanacak. Duyuruya göre, NFT işlem platformu altı NFT endeks belirteci için mevcut olacak.

DeFi Warrior, popüler oracle platformu Chainlink ile stratejik bir entegrasyon duyurdu. Oyun, Chainlink‘in güvenli ve doğru fiyat beslemelerine erişebilecek. Ayrıca rapora göre, ortaklık oyunun gücünü artırmaya da yardımcı olacak.

8. İsviçre, Polygon açılışını yapacak

İsviçre posta servisi, dünyanın ilk kripto pullarını piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu girişim poligon blockchaini üzerine inşa edilecek. Bu arada, resmi duyuruya göre, pullar sembollerle desteklenen dijital koleksiyonlardır. Pullar şu anda posta servisi tarafından basılıyor ve yaklaşık 8,9 İsviçre Frangı’na mal oluyor.

9. EnjinStarter artık Uniswap’ta

EnjinStarter yerel tokeni EJS, resmi olarak Uniswap’ta listelenmiştir. Bu nedenle, bu, oyuncuların artık Uniswap’ta EJS tokenlerine erişebilecekleri anlamına gelir. Son olarak, EJS’nin toplam arzı 4.981.250.000 USD’dir.

10. Polkadex

Polkadex, ana ağını Polkadex chainde resmen başlattı. Şimdi, PDEX tokenleri cross-chain kapasitenin keyfini çıkaracak. Sonuç olarak, bu Polkadex ve Ethereum blockchain arasında mümkün olacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dikkat: Bu 10 DeFi Altcoin’inden Büyük Haberler Var!