XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Dikkat: Bu 10 DeFi Altcoin’inden Büyük Haberler Var!

Zeki Uyanık
Zeki Uyanık 5 Ekim 2021
18 görüntülenme
Podcast Vision de DeFi basado en Bitcoin

Merkezi olmayan finans alanına dahil olmak ister misiniz? Kripto piyasada gerçekleşen daha fazla DeFi güncellemesini bilmek ister misiniz? Kriptokoin.com olarak dikkatinize sunduğumuz bu yazıda, Ekim ayının ilk haftasının ilk on DeFi altcoin güncellemesini keşfedeceksiniz.

10 DeFi Altcoin projesinden ilki Cardano

Cardano yeni stablecoin’i piyasaya sürüyor. Cardano zirvesi birçok stratejik iyileştirmeyi kapsıyor. Etkinlik sırasında Charles Hoskinson, Djed olarak bilinen yeni stablecoin’ini piyasaya sürme planlarını da açıkladı. Bu nedenle, duyuruya göre, COTI Ağı Djed’i ilk listeleyen kişi olacak.

2. dForce| DODO

dForce, DODO ile stratejik olarak ortaklık kurmuş. Amaç, Arbitrum’da bir likidite madenciliği platformu oluşturmak. Sonuç olarak, duyuruya göre madencilik girişimi 29 Eylül 2021’de başladı.

3. Alpha Finance Labs, AlphaX’i başlattı

Alpha Finance, “Şişedeki Yıldırım” adlı AlphaX teşvik programını tanıttı. Teşvik programı AlphaWolves topluluk üyelerine yöneliktir. Bu onların AlphaX test ağına katılmalarını ve teşvik kazanmalarını sağlayacaktır. Her şeyden önce, duyuruya göre teşvik programı 1 Ekim – 15 Ekim 2021 tarihleri ​​arasında planlanıyor.

4. Umbrella Mainnet DeFi altcoin artık Ethereum’da

Geçen hafta Umbrella Network, Ethereum‘da resmi olarak başlatıldı. Ek olarak, şimdi, Ethereum blockchainde UMB akıllı sözleşmeleri dağıtılabilir. Ayrıca, ETH uygulamalarının UMB oracle’larına erişimi olacaktır.

5. Crypto.com, DYDX SuperCharger’ı başlattı

Crypto.com, DYDX süper şarj cihazının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Sonuç olarak, duyuruya göre ödül tahsisi olarak 1 milyon ABD doları ayrılmıştır. Ayrıca, katılımcılar %80’e varan APY kazanma şansına sahiptir.

6. WOWswap, Ethereum’da NFT kaldıraçlı işlemi başlattı

Artık WOWswap’ta NFT’lerinizi 5 kat kaldıraçla takas edebilirsiniz. Bu platform, Ethereum üzerinde resmi olarak NFT işlem platformunu başlattı. Bu nedenle, kullanıcılar satın almaya gücü yetmeyen NFT’leri satın almak için USDC veya ETH kullanacak. Duyuruya göre, NFT işlem platformu altı NFT endeks belirteci için mevcut olacak.

7. DeFi Warrior Chainlink

DeFi Warrior, popüler oracle platformu Chainlink ile stratejik bir entegrasyon duyurdu. Oyun, Chainlink‘in güvenli ve doğru fiyat beslemelerine erişebilecek. Ayrıca rapora göre, ortaklık oyunun gücünü artırmaya da yardımcı olacak.

8. İsviçre, Polygon açılışını yapacak

İsviçre posta servisi, dünyanın ilk kripto pullarını piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu girişim poligon blockchaini üzerine inşa edilecek. Bu arada, resmi duyuruya göre, pullar sembollerle desteklenen dijital koleksiyonlardır. Pullar şu anda posta servisi tarafından basılıyor ve yaklaşık 8,9 İsviçre Frangı’na mal oluyor.

9. EnjinStarter artık Uniswap’ta

EnjinStarter yerel tokeni EJS, resmi olarak Uniswap’ta listelenmiştir. Bu nedenle, bu, oyuncuların artık Uniswap’ta EJS tokenlerine erişebilecekleri anlamına gelir. Son olarak, EJS’nin toplam arzı 4.981.250.000 USD’dir.

10. Polkadex

Polkadex, ana ağını Polkadex chainde resmen başlattı. Şimdi, PDEX tokenleri cross-chain kapasitenin keyfini çıkaracak. Sonuç olarak, bu Polkadex ve Ethereum blockchain arasında mümkün olacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

XRP Price Dips By 10 Following Spark Airdrop While Bitcoin Surges Towards 19000
Sıcak Gelişme: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Fırladı Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa, Adventure Gold (AGLD) isimli altcoin projesini Innovation Zone platformuna ekliyor. Borsanın listeleme duyurusuyla kripto para fiyatı sert yükseldi. Binance, yeni bir altcoin listeliyor ve fırladı: Adventure Gold (AGLD)!...
Serkan Eser 5 Ekim 2021