Türk Analistler, Bu 14 Altcoin İçin Önemli Tahminler Yaptı!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 4 hafta önce
787 görüntülenme
Türk Analistler, Bu 14 Altcoin İçin Önemli Tahminler Yaptı!

Son zamanlarda, Türkiye’deki kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip edilen analistler, önemli altcoin tahminlerini paylaştı. İşte detaylar…

Erhan Ünal, bu altcoin projelerine dikkat çekti

Öncelikle, 380 bine yakın Twitter takipçisi olan Erhan Ünal, altcoin yorumları ile gündeme geldi.  Analist, fan tokenlardaki pozisyonlarından çıkacağına işaret etti. Ünal, özellikle AFC Fan Token’daki varlıklarında satış gerçekleştirdiğini aktardı. Analist, 200.000 adet taşıdığı tokenın 72 TL seviyesinde 100.000 adedini satacağını belirtti.  Kalan 100.000 coin’i ise 150 TL civarında satma planını açıkladı. Bu satışı ile kârlılık oranının yüzde 113 olduğuna dikkat çekti.  Daha önce, 29.2 TL seviyesinden AFC satın alan kişilerin yüzde 100 kârlılık oranına “Stop loss” koyabileceğini vurguladı.

AFC fan token satışı, analistin bu alandaki coin’lerini elinden çıkarma kararı almasının ardından geldi. Ünal, yukarıdaki tweet’i atmadan önce, 2023 yılının sonuna kadar fan token yatırımlarını sonlandırma kararını paylaşmıştı. Analist, “2024-2025 yıllarında mega boğa sezonu bekliyorsak, bu, fan [tokenlar] hariç olan kısımda yoğun olarak yaşanacaktır,” ifadelerini kullandı. Bu nedenle analist, 2023 yılının fan tokenlardan çıkılması için uygun olduğunu ima etti. Analist, 2023 yılında genel bir fan token yükselişi görülmediği sürece, bu alandaki yatırımcıların büyük bir kayıp yaşama riskine işaret etti.

Diğer yandan analist, Filecoin (FIL), Internet Computer (ICP) ve Biconomy (BICO) için de beklentilerini aktardı. Analiste göre bu coin’ler son zamanlarda hareketli olsa da, ayı piyasası sırasında çok fazla baskılandılar. Bu nedenle analist, tatmin edici bir yükseliş görmediği takdirde satış yapmayacağını ve beklemeye devam edeceğini aktardı.

Paradotor’un sepetindeki altcoin projeleri için satış hedefleri belli oldu

Twitter’da 710 binin üzerinde takipçisi olan analist Enes Turan (Paradotor) da altcoin açıklamalarıyla gündeme geldi. Sepetindeki kripto para birimlerini ve bu coin’lere yönelik kademeli satış hedeflerini açıkladı. Analist HOT, JASMY, MASK, GAL, KDA, ACH, ATA, MOVR, DODO ve BITCI için aşağıdaki hedefleri belirledi:

Bozokcoin, Numeraire için umutlu

Twitter’da 130 binin üzerinde takipçisi olan analist Bozokcoin ise, son zamanlarda pek duyulmayan bir altcoin’e, Numeraire’e (NMR) dikkat çekti. Analist, Numeraire (NMR) sahiplerinin, NMR tokenlarını her hafta belirli miktarda stake edebileceğini aktardı. Ayrıca analist, NMR’nin “kurumsal bir anlaşma yapmasını beklediğini” aktardı ve bu projenin odağında olduğunu göstermiş oldu.

JrKripto’dan OP, MASK ve APT yorumları

Twitter’da 200 bine yakın takipçisi olan JrKripto, Optimism (OP) yükselişine işaret etti. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Optimism, Coinbase’in layer-2 çözümü Base için ortaklık kurduğu proje oldu. JrKripto, OP’nin Bitcoin’deki düşüşe rağmen yükselişe devam ettiğine dikkat çekti.  Ayrıca, MASK için 3.65 doların alım seviyesi olduğuna işaret etti. Ayrıca analist, Aptos için de OP’ninkine benzer hareketler beklediğini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Yatırımcıların Bu Hafta Gözdesi O 5 Altcoin Oldu!
Yatırımcıların Bu Hafta Gözdesi O 5 Altcoin Oldu! Yatırımcıların gözdesi olan bu 5 altcoin, kripto haberlerini ve kripto para piyasası spot ışığını üzerinde tutmaya devam ediyor. Kriptokoin.com olarak haftanın öne çıkan altcoinlerini sizler için derledik. Stacks (STX) fiyatı altcoin kazançlarını artırıyor Stacks fiyatı 18 Şubat’tan...
Emre Borsan 4 hafta önce