Bugün, O 16 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Tam Listesi!

Bugün, O 16 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Tam Listesi!
Bugün, O 16 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Tam Listesi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugün, Bitcoin ve altcoin piyasası hem hareketli gelişmeleri hem de topluluk etkinliklerini beraberinde getirdi. Önemli duyuruları ve etkinlikleri sizin için özetledik…

O altcoin projelerine bugün dikkat

 • Filecoin (FIL): Filecoin topluluğunu bir araya getiren ve geleceğe yönelik planları masaya yatıran FIL Dev Summit 2024 gerçekleşti. Bu zirve, Filecoin’in geleceğini şekillendirmede önemli bir rol oynayabilir.
 • SingularityNET (AGIX): Bybit borsası, ASI Alliance birleşmesine hazırlık olarak 9 Temmuz’da AGIX token’lerini delistinge aldı. Bu durum AGIX fiyatını etkileyebilir.
 • Galxe (GAL): GAL token’i, Gravity platformunun $G token’ine 1:60 oranında dönüştürüldü. Bu hamle, GAL’ın kullanım alanlarını genişletmeyi hedefliyor.
 • Ethereum Name Service (ENS): ENS, arzının %0,94’üne tekabül eden 28,62 milyon dolar değerindeki token’i kilidi açtı. Bu durum kısa vadede arz-talep dengesini etkileyebilir.
 • XOXNO (XOXNO): XOXNO, MEXC Global borsasında listelendi. Bu sayede XOXNO token’larının erişilebilirliği artmış oldu.
Analist: Bu 2 Kripto Para Uygun Pozisyonu Aldı, Fırlayabilir!
 • Bethel (BECX): Bethel hem BitMart hem de MEXC Global borsalarında listelendi. Bu durum BECX token’lerinin ticaret hacmini artırması bekleniyor.
 • Polygon (MATIC): Polygon, ücretsiz internet erişim noktaları sunan Wifimap ile bir AMA etkinliği düzenleyerek kullanıcı kitlesini genişletmeyi hedefliyor.
 • LandRocker (LRT): LRT, BingX borsasında listelendi. Bu durum LRT token’lerinin işlem hacmini artırabilir.
 • EthCC 7: Avrupa’nın en büyük Ethereum etkinliği olan EthCC 7, 8-11 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşti. Bu etkinlik, Ethereum geliştiricilerini ve topluluğunu bir araya getirerek yeniliklerin ve fikir alışverişinin sağlanmasını sağladı.
 • Core DAO AMA: Core DAO, 9 Temmuz’da bir AMA etkinliği düzenleyerek topluluk üyelerinin sorularını yanıtladı. Bu etkinlik, Core DAO’nun gelecek planları hakkında bilgi edinmek için önemli bir fırsattı.
 • Diğer Etkinlikler: Zignaly, UpBots Token, Polyhedra Network, Gnosis ve diğer birçok proje de AMA, oylama ve kapalı beta gibi farklı etkinliklerle topluluklarıyla iletişim kurdu.
ENS Coin ve 4 Farklı Altcoin’de Yeni Listelemeler: İşte Detayı

Piyasada son durum nedir?

Kripto piyasaları, Bitcoin’in kayda değer dalgalanmalarla dolu bir günün ardından 57 bin dolar seviyesinde istikrarlı görünmesiyle iyileşiyor. Nihayet kripto para piyasasında olumlu bir gün oldu. Toplam piyasa değeri, dünün en düşük seviyelerinden önemli toparlanmalar gösteren birden fazla kripto paranın desteğiyle 2,2 trilyon doların üzerine çıktı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, Bitcoin’in fiyatı istikrarlı görünüyor, ancak belirsizlik devam ettiği için bu sakinliğe biraz şüpheyle yaklaşmak önemli.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bugün, O 16 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Tam Listesi!