Balinalar Bu 2 Altcoin ile Binance’te Kâr Satışı Yapıyorlar!

Balinalar Bu 2 Altcoin ile Binance’te Kâr Satışı Yapıyorlar!
Balinalar Bu 2 Altcoin ile Binance’te Kâr Satışı Yapıyorlar!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

On-chain analiz platformu Ember tarafından yakın zamanda yapılan bir analiz dikkat çekti. Analizde, kripto para piyasasında ARB ve SNX’i içeren stratejik işlemlere ışık tutan önemli hareketler gözlemlendi. Önemli adresler, altcoin projeleri ile kayda değer kazançlara işaret eden önemli transferler yaptı. Ayrıca para çekme işlemleri gerçekleştirdi. İşte detaylar…

Altcoin balinası, ARB işlemleri gerçekleştirdi

12 Kasım’da Ember, belirli bir adresin son saatler içinde Binance’e 1,66 milyon dolara eşdeğer 1.462.305 ARB token transferi başlatması nedeniyle zorlayıcı bir hareket bildirdi. İlginç bir şekilde, bu ARB’ler tam 21 gün önce, 22 Ekim’de harekette idi. O tarihte, ARB fiyatı 0,835 dolar iken Binance’ten çekilmişti. Bu stratejik hamle, %37’lik kayda değer bir artışa işaret eden 440.000 dolarlık potansiyel kar ile önemli kazançlar sağlamaya hazırlanıyor. Adres başlangıçta Temmuz’dan Ağustos’a kadar ARB’ye yatırım yapmıştı. Ardından, bu dönemde 120.000 dolarlık bir kayıpla karşılaşmıştı. Ancak, son işlem kayıpları telafi etmek ve kârlar elde etmek için bir manevra gibi görünüyor.

Altcoin Arbitrum, Ethereum Blockchain’i için işlem maliyetlerini azaltırken hızlı akıllı sözleşme işlemlerine güç veren bir layer 2 ölçeklendirme çözümüdür. 2023 Geliştirici Raporu’na göre, Arbitrum zinciri, geliştirici sayısında yıllık %50’nin üzerinde büyüme ile en hızlı büyüyen layer 2 çözümlerinden biridir. Geliştirmedeki bu üstel büyüme nedeniyle, Arbitrum ekosistemi artık birçok farklı unsurdan oluşuyor. Bu da balinaların ilgisini çekiyor gibi duruyor.

Binance’e 1.7 milyon SNX gitti

Ember’in 11 Kasım’da yaptığı veri analizi, kripto alanında kayda değer bir başka gelişmeyi ortaya çıkardı. Bir balina adresi, sadece üç saat önce Binance’e yaklaşık 4,48 milyon dolar değerinde 1,7 milyon SNX token yatırdı. Bu hareket, %15’lik önemli bir değer artışını yansıtan 600.000 dolarlık bir kâra dönüştü. Bu işlemle ilgili daha ayrıntılı bir araştırma, 1,7 milyon SNX token’ın 6 Eylül’de ortalama 2,28 $ fiyatla Binance’ten çekildiğini ortaya koymaktadır. Son altcoin yatırma işlemi, piyasadaki dalgalanmalardan faydalanmaya yönelik stratejik bir karara işaret ediyor. Zira söz konusu adres için övgüye değer bir mali kazanç sağlıyor.

Bu son işlemler, yatırımcıların ve adreslerin kârı maksimize etmek için piyasa hareketlerini stratejik olarak yönlendirdiği kripto para piyasasının dinamik doğasını vurguluyor. On-chain analizler gelişmeye devam ettikçe, bu tür işlemlere ilişkin bilgiler  dikkat çekiyor. Özellikle, hem meraklılar hem de yatırımcılar için değerli bilgiler sağlıyor. Ayrıca Bitcoin ve altcoin dünyasının sürekli değişen manzarasına bir bakış sunmakta.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Balinalar Bu 2 Altcoin ile Binance’te Kâr Satışı Yapıyorlar!