Traderlar O 2 Altcoin ile Milyonlarca Dolar Kazandı!

Traderlar O 2 Altcoin ile Milyonlarca Dolar Kazandı!
Traderlar O 2 Altcoin ile Milyonlarca Dolar Kazandı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

On chain verilerin ekosistem içindeki önemli hareketlere dair bilgiler sağlamasıyla kripto para piyasası bir kez daha ilgi çekici gelişmelerle dolup taşıyor. 11 Şubat’ta, 736.892 MAVIA airdrop’unun alıcısı olarak ortaya çıkan ve bireysel airdrop alımlarında bir dönüm noktasına işaret eden 0x2F9 ile başlayan bir adrese dikkat çekildi. Eş zamanlı olarak, 0x887 ile tanımlanan başka bir adres, altcoin PANDORA’nın akıllı ticaret faaliyetleri sayesinde elde ettiği olağanüstü kar marjlarıyla ortalığı karıştırdı. İşte detaylar…

O altcoin airdrop’uyla 6 milyon dolar kazandı

11 Şubat’ta kripto para piyasası, on chain veri analisti @ai_9684xtpa’nın ilgi çekici gelişmelerine odaklıydı. Zira analistin açıklamalarıyla önemli hareketlere tanık oldu. 0x2F9 ile başlayan bir adres, sadece iki gün önce 736.892 MAVIA airdrop alarak dikkatleri üzerine çekti ve bireysel airdrop alımlarında kayda değer bir kilometre taşını işaret etti. Etkileyici bir şekilde, bu adres dün 160.000 altcoin projesini hem Kucoin hem Gate borsalarına aktardı. Böylece harekete geçti ve bu hareket piyasa gözlemcilerinin ilgisini çekti.

Tokenlar ortalama 6,83 dolar satış fiyatıyla elden çıkarıldı. Bu da önemli bir değer anlamına geliyor. Bu büyük işlemle bile, kalan MAVIA tokenleri 5,1 milyon dolarlık önemli bir değeri korudu. Bu da önemli bir yatırım potansiyeline işaret ediyor. Son güncelleme itibariyle, MAVIA’nın geçici alım satım fiyatı 8,37 dolar olarak gerçekleşti. Böylece 24 saatlik %37,4’lük kayda değer bir artışı yansıttı. Yani, kripto para piyasasının dinamik yapısını daha da vurguladı.

PANDORA ile 1.1 milyon dolar kazandı

Bu arada, @ai_9684xtpa’nın izleme faaliyetlerinden elde edilen bilgilere göre, 10 Şubat’ta kayda değer bir başka olay daha yaşandı. 0x887 önekiyle tanımlanan belirli bir Akıllı Para adresi, PANDORA alım satım faaliyetleri aracılığıyla altı gün gibi oldukça kısa bir süre içinde %3568 gibi şaşırtıcı bir kâr elde ederek kazançlı bir fırsat yakaladı. Bu adres stratejik hamlesini 4 Şubat’ta ortalama 892 dolardan 33,59 adet PANDORA satın alarak başlattı. Böylece, toplam 29.987 dolar harcama yaptı.

 PANDORA’nın değerinde 6 Şubat’tan 10 Şubat’a kadar görülen keskin yükselişten yararlanan adres, stratejik olarak satış stratejisini uyguladı. Sonuçta önemli kazançlar elde etti. PANDORA varlıklarının tamamını tasfiye eden adres, 1,1 milyon doları aşan bir kâr elde etti. Böylece kripto para piyasasındaki muazzam kâr potansiyelinin altını başarıyla çizdi.

Bu yatırımlar ne anlama geliyor?

Bu gelişmeler, stratejik manevraların ve zamanında yapılan işlemlerin kritik olduğunu gösteriyor. Bunların, zeki yatırımcılar için önemli getiriler sağladığını gösteriyor. Dolayısıyla kripto para ticaretinin dinamik ve kazançlı doğasının altını çiziyor. Önemli airdrop alımları ve alım satım faaliyetleriyle elde edilen kayda değer kâr marjları dikkat çekiyor. Ayrıca sürekli değişen piyasa dinamiklerinin ortasında kazançlı fırsatlar sunan kripto yatırımlarının kanıtları olarak hizmet ediyor. Ancak kripto para piyasasının oldukça volatil olduğunu ve bu makalede bahsettiğimiz traderların şansının yaver gittiğini söylememiz mümkün.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Traderlar O 2 Altcoin ile Milyonlarca Dolar Kazandı!