Dikkat: 2 Altcoin, Ortaklık Müjdesiyle Yükseliyor!

Dikkat: 2 Altcoin, Ortaklık Müjdesiyle Yükseliyor!
Dikkat: 2 Altcoin, Ortaklık Müjdesiyle Yükseliyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son zamanlarda, özellikle iki altcoin, çeşitli ortaklık duyuruları yaptı. Bu duyurular sonucu ikisinin de fiyatı yükseliş yaşadı. DWF Labs ve OKX Web3, sırasıyla MovieBloc ve Injective ağı ile ortaklık kurdu. Böylece Web3 ve film manzarasını yeniden şekillendirmeyi amaçlayan stratejik girişimleri açıkladı.  İşte en son ortaklık haberleri ve altcoin fiyatlarına olan etkisi…

DWF Labs,  MBL ile ortak oldu

DWF Labs, 20 Kasım’da açıkladığı bir dizi stratejik girişimle gözünü film endüstrisini dönüştürmeye dikti. Resmi bir duyuruda şirket, daha adil ve merkezi olmayan bir platform kurma projesini açıkladı. Böylece film sektöründe devrim yaratma taahhüdünü dile getirdi. Bu hamle, film endüstrisinde yapım, dağıtım ve gösterimin entegrasyonundan kaynaklanan zorlukların ele alınmasına yönelik önemli bir adım olarak görülmekte. MovieBloc’un misyonu, blockchain teknolojisi ile sinema ve ev eğlencesi endüstrisinin holdingler tarafından domine edilmesinden kaynaklanan sorunları çözmektir.

Bu girişimlerin odak noktası olan MovieBloc, yalnızca yaratıcılarını ödüllendirmiyor. Aynı zamanda endüstri dikeylerinin yarattığı engellerle de mücadele eden bir platform oluşturmayı hedefliyor. Movie Bloc (MBL) tokenı, son 24 saat içinde %20’lik bir değer artışına işaret etti. Yani, kayda değer bir yükseliş yaşadı. DWF Labs kendi girişimlerini ilerletti. Bu sırada, bu işbirliği hem film hem Blockchain endüstrilerindeki ilerlemelerin bir araya gelmesi anlamına geliyor. Böylece ufukta heyecan verici gelişmeler vaat ediyor.

OKX, Injective ile entegrasyon sağladı: Altcoin yükseldi

Aynı gün eş zamanlı olarak OKX Web3, Injective ağıyla entegre oldu. Böylece çoklu zincir ekosistemini genişletme yolunda adımlar attı. Resmi haber bülteninde OKX Web3’ün yeni halka açık zincirlerin gelişimini destekleme planı yer aldı. Ayrıca gelişen çoklu zincir ekolojisine katkıda bulunma konusundaki kararlılığı vurgulandı. Kullanıcılar artık Injective varlıklarını mobil terminal (V6.42.0 ve üzeri), eklenti cüzdan (V2.70.0 ve üzeri) ve web cüzdan varlık kontrol panelini kapsayan OKX Web3 cüzdanı aracılığıyla sorunsuz bir şekilde yönetebiliyor.

Önde gelen tek duraklı Web3 portalı olarak tanınan OKX Web3 Cüzdan, şu anda Uygulama, eklenti ve web sayfası terminallerini birleştirerek 80’den fazla halka açık zinciri desteklemektedir. Cüzdan hizmetleri, merkezi olmayan borsalar (DEX), merkezi olmayan finans (DeFi), nonfungible token (NFT) piyasaları, DApp keşfi ve akıllı sözleşme cüzdanlarını kapsayan OKX Web3, Blockchain inovasyonunun ön saflarında yer alıyor. Altcoin Injective (INJ), son 24 saat içinde %10’luk bir artış yaşayarak değerinde bir yükselişe tanık oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Dikkat: 2 Altcoin, Ortaklık Müjdesiyle Yükseliyor!