Bu 2 Altcoin ‘Yapay Zeka’ Duyuruları ile Fırladı!

1.619 görüntülenme
2 Altcoin 'Yapay Zeka' ile Fırladı

Yapay zekaya (AI) olan ilgi hem ana akım hem de altcoin sektöründe yeniden canlanmaya tanık oluyor. Son zamanlardaki SingularityNET (AGIX), Fetch.ai (FET) ve Ocean Protocol’ün (OCEAN) boğa koşusunun ardından, iki yeni altcoin daha ortaklık haberleriyle fırladı.

Yapay zeka odaklı altcoin projesi ortaklık haberiyle çift haneli yükseldi

Değer kazanan yapay zeka odaklı altcoinlerin büyüyen listesi arasında, Near Protocol’den sürpriz bir giriş geldi. Yerel token NEAR, yazı yazılırken %15’in üzerinde ralli yapıyor. AI piyasası son günlerde ralli yaparken, Near’ın “AI is NEAR” mesajlı bir topluluk gönderisini retweet etmesi NEAR yatırımcılarının ve topluluğun beğenisini topladı.

Gönderiye göre Near, veriler için kurallar ve fiyatlar belirlemek amacıyla bir değer katmanı oluşturuyor ve daha sonra bunları diğer uygulamalar ve protokoller açık, dürüst ve şeffaf bir yaklaşımla kullanabiliyor. Haberin dakikalar içinde etki eden çift haneli etkisi dikkat çekiciydi…

NEAR Protocol (NEAR) kısa sürede %15 fiyatlandı

Ralli gün içinde bir noktada %20’i aştı, daha sonra gelen satışlar bir miktar düzeltme görmesine neden oldu. NEAR şu anda 2,7 doların üzerinde işlem görüyor. Bu seviye, FTX’in iflas ettiği Kasım ayındaki destek bölgesiydi.

TRON DAO, yapay zeka (AI) odaklı altcoin projeleri için geliştirme fonu başlattı

TRON (TRX) ekosisteminin arkasındaki merkezi olmayan özerk kuruluş, 100 milyon dolarlık bir Yapay Zeka Geliştirme Fonu kurduğunu duyurdu. Blockchain ve AI teknolojilerinin harmanlanmasını hızlandırmayı amaçlayan yeni fon, AI Hizmet Ödeme Platformu, AI Infused Oracles, AI Informed Investment Management Services ve AI Generated Content olmak üzere dört ana alana odaklanacak.

2 Altcoin 'Yapay Zeka' ile Fırladı

Tron (TRX) fiyatı yükselişe geçti

Tron’un rallisi NEAR kadar güçlü değildi. TRX fiyatı haberle eş zamanlı %10 civarında değer kazandı. Şu anda bir miktar düzeltmeyle 0.06697 dolardan işlem görüyor.

2 Altcoin 'Yapay Zeka' ile Fırladı

Kriptokoin.com olarak Tron kurucusu Justin Sun’ın yeni merkezi olmayan ödeme çerçevesi planını aktarmıştık. Son haber, Tron ekosisteminin bu alana daha fazla harcama yapmak istediğini doğruluyor.

Tron ağında neler değişiyor?

Spesifik olarak, TRON’un AI Hizmet Ödeme Platformunun geliştirilmesi, akıllı sözleşme oluşturma ve devreye alma, ödeme katmanı protokolleri, AI ödeme ağ geçitleri gibi “merkezi olmayan ticaretin tüm yönlerinde kendi kendine öğrenen, hareket halindeyken, uyarlanabilir yetenekler” sağlamayı öngörüyor.

TRON DAO’nun basın açıklamasına göre, AI Oracle’ın oluşturulması, TRON’un ağında ve veri odaklı Katman 2 Blockchain BitTorrent’de gerçekleşecek ve AI ile geliştirilmiş yeni, merkezi olmayan, akıllı bir finansal ekosistem oluşturmak için merkezi olmayan veri yönetimini kolaylaştıracak.

Yapay Zeka Bilgili Yatırım Yönetimi Hizmetlerine gelince, bunlar daha karmaşık ve akıllı ticaret algoritmalarının, gerçek zamanlı piyasa trend analizlerinin, daha gelişmiş ve dinamik stratejilerin keşfedilmesinin ve daha öngörülü yatırım kararlarının alınmasının yolunu açacak.

İçerik üreticileri için yeni NFT geliştirme araçları hazırlanıyor

Son olarak, Yapay Zeka Tarafından Oluşturulan İçeriğin amacı, verimliliği artırmak ve içerik oluşturucuları ve geliştiricileri bilgilendirmek için hareket halindeyken kullanıcı araştırmasını etkinleştirmek, NFT kullanımını geliştirmek ve entegre ederek “geleceğin NFT kullanım durumlarını güçlendirmek”.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Coingape

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

DOGE Değil: Elon Musk'un Altcoin Bağlantısı
DOGE Değil: Elon Musk’un Bu Altcoin ile Bağlantısı Çıktı! Elon Musk’ın son tweet’leri başka bir altcoin projesiyle bağlantılı çıktı. DOGE topluluğunun dikkatini çeken tweet, bundan bir yıl öncesine uzanıyor ve rakip bir altcoin CEO’suna gönderme yapıyor. Elon Musk DOGE için değil, bu altcoin için mesaj verdi...
Buğra Çağlar 1 ay önce