XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

2 Usta Analist, 4 Altcoin Belirledi: Yüzde 500 Yapabilir!

1 görüntülenme

Önde gelen 2 analist, kripto para piyasasının mevcut durumunu analiz etti ve 4 altcoin belirledi. Analiste göre, bu altcoin’lerden biri yüzde 500’e varan bir yükseliş yapma potansiyeli taşıyor. İşte detaylar…

“Bu altcoin büyük bir boğa koşusuna hazırlanıyor”

Smart Contracter takma adına sahip anonim kripto para analisti, Dogecoin fiyatını analiz etti. Contracter’a göre DOGE fiyatı büyük bir boğa koşusuna hazırlanıyor. Trader, 210.500 kişilik Twitter hayran kitlesine karşı görüşlerini sıraladı. Birkaç ay boyunca düşüş piyasası yaşadıktan sonra DOGE’nin muazzam bir boğa koşusuna yönelebileceğini bildirdi. Aşağıdaki grafikte analist, DOGE’de görülen iki aylık bir birikim kırılması olduğuna dikkat çekiyor. Smart Contracter, köpek temalı altcoin projesinin Bitcoin’in 2019 fiyat hareketinin izinden gittiğini söylüyor.

O dönemde Bitcoin, birkaç ay boyunca düştü. Ardından 4.000 dolardan 14.000 dolara yükseldi. Smart Contracter, kendi kişisel görüşünü ortaya koyuyor ve buna inananın sadece kendisi olmadığını söylüyor. Yani aynı görüşü paylaşan birçok analist de var. Ayrıca analist, Fibonacci düzeltme aracını temel noktası olarak kullandı ve Dogecoin’in 0,50 dolar işaretinin biraz altında işlem göreceğini tahmin etti. Sonunda bu, Dogecoin fiyatının mevcut fiyat ticaretinden %500’ün üzerinde artmasına yol açacak.

“Solana fiyatı 2x yapabilir”

Guy olarak anılan başka bir kripto para analisti, “Ethereum Katili” altcoin projelerine baktı. CoinBureau sunucusu, 2,09 milyon YouTube abonesine görüşlerini paylaştı. Buna göre Guy, daha geniş altcoin rallisi devam ederse, layer-1 Blockchain Solana’nın (SOL) fiyatının iki katına çıkabileceğini düşündüğünü söylüyor. Bu nedenle analist, FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’ın Solana açıklamalarının “bir miktar doğru” olduğunu ifade ediyor. Fried, yakın zamanda bir yatırım olarak Solana’nın küçümsendiğini söylemişti.

Yani Guy’a göre, piyasa yükselirse, SOL iyi bir ralli yaparak fiyatını ikiye katlayabilir. Guy, SOL’un ETH paritesi üzerindeki fiyat hareketini de inceliyor. Solana’nın bir zirvenin yaklaşmakta olan Ethereum Merge ile çakışabileceği bir model izlediği sonucuna varıyor. Bahsi geçen kurulum, bir çukur ve dalgalanma modelinden oluşuyor.

“Ethereum Merge ile bu 2 altcoin’in uçması mümkün”

Analist, Eylül için planlanan ve Ethereum Merge yükseltmesinden de bahsediyor. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Merge, Ethereum’u PoS’a geçirecek. Analiste göre, Merge’de gerçekleşecek herhangi bir aksaklık veya gecikme, Ethereum rakiplerini uçurma potansiyeline sahip. Ona göre Merge’deki bir aksaklık veya düpedüz başarısızlık ihtimali, Avalanche (AVAX) ve Near Protocol (NEAR) gibi ETH rakiplerine ilgiyi artırıyor. Bu nedenle, Merge yaklaştıkça veya sorunlar ortaya çıkarsa, AVAX ve NEAR gibi rakip altcoin projelerinde ralli bekleyebiliriz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

SHIB ve Bitcoin’de Ani Düşüş: Kim Sattı, Kim Yaktı? Bitcoin fiyatı %9 kadar düşerek Temmuz sonundan bu yana en düşük noktasına ulaştı. Lider kripto para birimi 21.400 dolarlık birim fiyatıyla işlem görüyor. Bununla birlikte, SHIB fiyatında da büyük düşüşler ortaya çıktı. Shiba Inu, son 24 saatte...
Misafir Yazar 2 ay önce