2 Analist “DOGE, SHIB ve SafeMoon”da Bu Seviyeleri Bekliyor!

shiba inu safemoon dogecoin
shiba inu safemoon dogecoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin fiyatı, küresel piyasalarla birlikte geri planda. DOGE fiyat hareketi, birkaç düşüş unsurunun altında aşağı yönlü görünüyor. Shiba Inu fiyat hareketi, geçen Pazartesi gününe kıyasla sadece küçük bir miktar düştü. SafeMoon, %40 oranında pozitif getiri ile daha fazla iyileşme için iyi durumda. Kriptokoin.com olarak bu yazıda analist Filip L.’nin DOGE ve SafeMoon tahminlerinin yanı sıra, analist Jonathan Morgan’ın SHIB tahminlerine yer veriyoruz.

Bu 59 Altcoin'e Dikkat: İşte Bu Hafta Olacaklar!

Doge fiyatı tahminleri

Analist Filip L.ye göre, barış görüşmeleri başarısız olduğunda ve Ukrayna‘da şiddet yeniden alevlendiğinde daha fazla zayıflık gelmesini bekleyin. Dogecoin (DOGE), Pazar günü Rusya’nın SWIFT’den kesileceği haberlerinin ardından dünya sahnesindeki olaylara duyarlı olduğunu kanıtladı. Bu, DOGE fiyat hareketini geri plana attı. Analiste göre, durum yeniden kötüleşirse ve Putin nükleer silah kullanmaya başlarsa, 0.1035 dolara düşüş imkansız olmayacak. Ukrayna’daki durum kötüleşirse Dogecoin %40 düşerek 0.10 dolara göçebilir. Pazar günü AB’nin Rusya’yı finansal piyasalardan kesmek için anlaşmaya vardığı haberlerinin ardından tüm bunlar kaybolmuş gibi görünüyordu. Bu hareketle Dogecoin toplamda %6 düştü.

Dogecoin Mucidi, Piyasadaki Son Düşüşü Değerlendirdi!

Durum hala erken ve bitmiş olmaktan çok uzak ve 55 günlük Basit Hareketli Ortalama hala 200 günlük SMA ile “death cross” ta olduğu için DOGE fiyat hareketi baskı altında kalabilir. Göreceli Güç Endeksi aşırı satılmadan önce hala gidecek yeri var ve – Pazar gününden bu yana – daha fazla aşağı yönlü baskı uygulayacak kırmızı bir azalan trend çizgisi oluşturuldu. Analiste göre üstesinden gelinmesi zor olacak çok sayıda düşüş sinyali var ve DOGE’nin 0.1035 dolara doğru ilerlemeden önce 0.14 dolara ulaştığını görebilir.

2 Analist: DOGE ve Bitcoin'de Hafta İçinde Bu Seviyeler Bekleniyor!

Eğer bir yetkili her iki taraf arasında bir anlaşmaya aracılık edebilirse, beyaz duman her an gelebilir ve bu da küresel piyasalara büyük bir rahatlama olarak yansıyacaktır. Böyle bir senaryoda, DOGE fiyat hareketi kırmızı yükselen trend çizgisinin üzerine çıkar ve 0.20 dolara doğru bir test veya 0.2050 dolarda tarihsel dirence yakın bir test arar. Bu seviye civarında, 55 günlük SMA da gelecek ve fiyat hareketinde çifte bir sınır oluşturacak. Boğalar bu seviyeyi delip geçebilirlerse ve hatta yukarıda günlük bir kapanış elde edebilirlerse, çok daha fazla yukarı yönlü potansiyele hazır olun diyor analist.

SHIB için tahminler

Analist Morgan’ göre, Shiba Inu, Dogecoin’den daha iyi performans gösterecek, çünkü SHIBA 0.000054 dolara bir kırılmayı hedefliyor. Shiba Inu fiyat hareketi, geçen Pazartesi gününe kıyasla sadece küçük bir miktar düştü. Boğalar şimdiye kadar aşağı yönlü riskleri Ichimoku Bulutunun alt kısmıyla sınırlı tuttu. Shiba Inu fiyatı geçen hafta boyunca marjinal artışlarla güneye doğru kaymaya devam etti. Bununla birlikte, Ichimoku Bulutunun (Senkou Span AB) alt kısmı güçlü bir destek bölgesi olarak hareket etti ve daha fazla satış yapılmasını engelledi. Shiba Inu fiyatı önemli bir yükseliş kırılması için hazır olabilir.

Shiba Inu: Belirsizliğe Karşı Bir 'Milyoner' Bahsi Mi?

Shiba Inu fiyatı, yakınlarda işlem gördüğü mevcut en düşük seviyelere rağmen bir miktar yükseliş yapısı oluşturdu. İdeal Boğa Ichimoku koparmasını gerçekleştirmek için gereken tüm koşullar, biri hariç eksiksiz. Analiste göre, boğalar Shiba Inu fiyatını 0,000029 ila 0,000030 ABD doları veya üzerinde bir kapanışa itebilirse, bu model tamamlanacak ve muhtemelen SHIBA’nın koşusunu 0,000054 ABD doları değer alanına doğru genişletecektir. Shiba Inu fiyatı için varsayımsal uzun vadeli giriş, mevcut O sütunundan oluşacak X’lerin üç kutulu tersine çevrilmesi üzerine bir satın alma durdurma emridir. Yayınlandığı tarihte, bu giriş 0,000028 dolardan gerçekleşecekti. Zararı durdurma dört kutulu bir durdurmadır ve kâr hedefi 0,000454 ABD dolarıdır.

Analist: SHIB, DOGE ve XRP İçin Bu Seviyelere Hazır Olun!

Analiste göre, SHIB düşmeye devam ettikçe, giriş ve stop-loss birlikte hareket eder – ancak kâr hedefi aynı kalır. Giriş tetiklenmeden önce Shib fiyatı 0,000014 ABD Doları veya altına düşerse uzun vadeli işlem fikri geçersiz olur. Bununla birlikte, aşağı yönlü riskler önemli ve yakın bir endişe olmaya devam ediyor. Shib fiyatı 0.0000217 dolar veya altında kapanırsa, İdeal Ayı Ichimoku Breakout gerçekleşir. Bu senaryoda, SHIBA için yenilenmiş bir düşüş eğilimi başlayacak.

SafeMoon’da görünüm

Filip L.ye göre SafeMoon, %40 oranında pozitif getiri ile daha fazla iyileşme için iyi durumda. SafeMoon fiyat hareketi, hafta sonu sadece %3’lük hafif bir kayıpla yatırımcıların fiyat hareketinden kaçtığını görmedi. SafeMoon boğaları, %23,6 Fibonacci seviyesinin üzerine, 0,0012236 doların üzerine çıkmaya ve daha fazla yukarı yönlü potansiyel aramaya ayarlandı. Kripto para birimlerine olan talebin yüksek olması nedeniyle, önümüzdeki günlerde 0,0015000 ABD Dolarına geri dönüş görmeyi bekliyoruz diyor analist. SafeMoon (SAFEMOON), 0.0010000 doları kırmaya çok yakın, ancak yatırımcılar son anda devreye girdi ve SafeMoon’u şimdiden %13 civarında yukarı çekti.

Rusya pazarının Batı’nın onaylamadığı alternatif ödeme şekilleri araması nedeniyle kripto para birimlerine olan talep arttıkça, yukarı yönlü hareket için daha fazla alan var. Bu, satın alma tarafında daha fazla talebi tetikleyecek ve SafeMoon fiyat hareketinin 0,0016016 dolara uzandığını görebilir. Haberler dünya çapında tamamen sindirildiği için piyasalar artık yaptırım uygulama kararının ötesine bakmaya başlıyor.

Avrupa'nın Yatırım Devinden Shiba Inu Müjdesi: Sepete Giriyor!

Analiste göre SafeMoon bugün muhtemelen 0,0012236 dolara ulaşacak gibi görünüyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI) hala aşırı satımdayken, bir geri dönüşün zamanı geldi ve yatırımcıların fiyat hareketine geri döndüğünü görebilirler. Yukarı yönde, 0,0014698 dolarlık 200 günlük SMA veya 0,00161016 dolarlık önemli tarihsel seviye olası hedefler olarak duruyor, ancak bugün barış görüşmeleri başarısız olursa boğaların kısa kesilmesi ihtimali var. Putin, nükleer silah gücünü yüksek alarma geçirerek piyasalarda feci bir şok yarattı ve mantıklı sonuç olarak 0,001 dolara gerileme olabilir görüşünde Filip L.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

2 Analist “DOGE, SHIB ve SafeMoon”da Bu Seviyeleri Bekliyor!