2 Analist, SHIB ve DOGE’a Değil! Bu 2 DeFi Coin’ine Bakın Diyor!

De Fi 2411d38d85
De Fi 2411d38d85
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İki popüler teknik analist, meme coin’lerden DOGE ve SHIB için yorum yapmadı, bu iki DeFi projesi için yükseliş beklentilerini açıkladı. Analistlere göre projeler birden fazla teknik nedenle destekleniyor. Ayrıca NFT’lerin potansiyeli, analistlere göre boğanın ikinci ayağında etkili olabilir…

SHIB patlamasında, Michaël van de Poppe bu DeFi coin’e işaret etti!

Popüler kripto para analist Michaël van de Poppe, geçtiğimiz saatlerde attığı tweet’te DeFi’lerde yukarı yönlü ivme kazanılabileceğini söyledi. Bu projelerden birinin Curve DAO Token (CRV) olduğunu da ekledi. Dogecoin milyoneri Glauber Contessoto’ın Shiba Inu (SHIB)’dan DOGE’ye çağrısı, Poppe’nin gönderisi altında tartışılan konulardan oldu. SHIB’in değerini 2’ye katladığı süreçte Poppe’nin tweet’i DeFi’lere çağrı olarak algılandı. Poppe şunlar söyledi ve aşağıdaki grafiği paylaştı:

DeFi hala yukarı doğru devam etmeye hazır. Bunlardan biri CRV’dir.

Altcoin Sherpa AVAX’a işaret ediyor

Diğer popüler Twitter analisti Altcoin Sherpa AVAX’ta potansiyel gördüğünü söylüyor. Sherpa, Kriptokoin.com olarak aktardığımız geçmiş analizlerinde AVAX’a sıkça yer veriyordu. Analist AVAX’ta 70 dolarda kar aldığını ve yine de çantasında tuttuğunu söylüyor. Bir DeFi platformu olarak AVAX, Altcoin Sherpa’ye göre NFT’lerle boğanın devamını getirebilir. Sherpa şunları söyledi:

AVAX: Hala çantamda büyük miktarda AVAX var; 70 dolardan biraz kar elde ettim. NFT’lerin iyi gitmesiyle, L1’lerin 1 ayağı daha olduğunu düşünüyorum.

Avalanche Blockchain’in yerel token’i AVAX, DeFi’ler arasında şimdiye kadarki en iyi performanslardan birini gösterdi. Şu anda piyasa değerine göre en büyük 13.kripto para birimi. AVAX 1 yıldan bu yana %1,692,3 değer kazandı. Ancak, Eylül ATH’si 79,52 doların %17,4 altına düştü ve şu anda 60 dolarda tutunuyor.

Curve ise yıldan bugüne yaklaşık % 360,8 büyüdü Altcoin, geçen yıl Ağustos ayında ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 60.50 dolardan %95.2 ucuzladı. Curve DAO Token, son 24 saatte %5,97 düşüşle 2.70 dolardan işlem görürken, Avalanche son 24 saatte neredeyse %8.37 düşüşle 60,33 dolara geriledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

2 Analist, SHIB ve DOGE’a Değil! Bu 2 DeFi Coin’ine Bakın Diyor!