2 Büyük Altcoin Haberi Duyuruldu: Airdrop ve Yeni Coin!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto vadeli işlemler borsası BitMEX, bu yıl bir borsa tokeni çıkarmayı planlıyor. Bu arada, Arbitrum airdrop çok yakında gelebilir. İki altcoin projesine ilişkin önemli gelişmeleri okuyucularımız için derledik.

BitMEX, BMEX’i piyasaya sürmek için uygun zamanı bekliyor

BMEX’in piyasaya sürülmesi piyasa koşulları nedeniyle ertelendi. Ancak borsa CEO’su 2022’nin sonundan önce piyasaya sürülmesini istiyor. Kripto vadeli işlemleri ve spot borsa BitMEX CEO’su Alexander Hoeptner, Singapur’daki Token2049 konferansında bir röportaj verdi. Bu kapsamda, Borsa’nın tokeni BMEX’i yıl sonuna kadar piyasaya sürmeyi planladığını kaydetti. Hoeptner, şu açıklamayı yaptı:

Açıkça en dipte olmayan bir piyasada bir token piyasaya sürerseniz, tokeniniz genel çevre ile birlikte tükenecektir.

Altcoin

Borsa, Temmuz ayında, piyasa koşulları nedeniyle tokenin piyasaya sürülmesinin erteleneceğini duyurdu. Şirket, Temmuz ayında yaptığı duyuruda, “BMEX’i listelemeye hazırız. Ancak, mevcut piyasa koşulları ideal değil. Tokeni size, holder’lara en iyi şansı veren bir ortamda listelemek istiyoruz” ifadeleri yer aldı. BitMEX’in altcoin projesinde, BNB ve FTT gibi diğer borsa tokenleri gibi, holder’lar da trade ücretlerinde ve diğer avantajlarda indirim alma hakkına sahip olacak.

Hoeptner, belirli lansman tarihinin, borsa ekibinin ufukta başka bir “muazzam düşüş” olmadığına inanıp inanmadığına bağlı olduğunu açıkladı. Bir düşüşten hemen önce piyasaya sürülmesinin sakıncalarından bahsetti. Bu doğrultuda, dikkatin borsanın yeni özellikleri veya İtalya ve İsviçre’deki kayıtları gibi diğer başarılardan ziyade, tokenin düşen fiyatına odaklandığı anlamına geleceğini söyledi. Bu bağlamda, “İnsanlar çok bekledi. Bir veya iki ay daha beklemeleri sorun değil,” dedi.

Arbitrum, altcoin airdrop’una hazırlanıyor

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Arbitrum, çok beklenen airdrop’una hazırlanıyor. Bunun ışığında uzmanlar, airdrop’un doğası ve olası uygunluk ön koşulları hakkında bazı yararlı bilgiler paylaştı. Anonim kripto uzmanı DeFi Riddler, uzun bir tweet dizisinde Arbitrum airdrop’unu nasıl talep edeceğinize dair bazı önemli ipuçlarını paylaştı. Konu içinde, airdrop’un niteliğini vurguladı. Ayrıca, destekçilerin uygunluk şanslarını artırmak için atabilecekleri bazı adımlardan bahsetti.

Arbitrum ekibi, airdropun toplam değeri hakkında herhangi bir bilgi paylaşmadı. Bununla birlikte, DeFi Riddler’a göre, Optimism’in (OP) toplam 50.000 dolar değerindeki airdrop nedeniyle airdropun yaklaşık 50.000 dolar değerinde olması muhtemel. Ek olarak, topluluk, airdrop başlamadan önce Arbitrum’un tokenini yakında piyasaya sürmesini bekleyebilir. Airdrop’un dağıtım süresi yaklaşıyor gibi. Bu yüzden, DeFi Riddler dört noktalı bir analizde bazı olası uygunluk kriterlerini listeledi.

Altcoin

Airdrop şansını artırma için 4 nokta

İlk nokta Arbitrum Odyssey Kampanyasını içeriyor. Odyssey Kampanyasına katılan ve henüz NFT’lerini talep etmeyen savunucuların, tokeni talep etmek için MetaMask cüzdanlarını Arbitrum’a bağlamalarını tavsiye ediyor. Ayrıca, bu konuyla ilgili bir bağlantı verdi. Hak talebinde bulunulan süre 28 Haziran 18:00 ile 30 Ekim 17:59 (GMT+1) arasında.

Bununla birlikte, NFT’yi almayan katılımcıların, bir token satın almak için Arbitrum’daki bir NFT pazarı olan Stratos NFT’ye gitmesi gerekiyor. Bu, onlara Arbitrum Discord kanalında bir rol verecek. NFT’yi satın aldıktan veya talep ettikten sonra, destekçilerin ETH tokenlerinin bir kısmını Ethereum ana ağından Arbitrum One Network’e köprülemesi lazım. Başarılı bir köprünün ardından, savunucuların Arbitrum ağındaki dApp’leri birkaç gün boyunca birkaç işlem için kullanarak etkileşim kurmalarını öneriyor. Bu arada, işlemler büyük fonlar içermemesi gerekiyor.

Altcoin

Üçüncüsü, destekçilerin Discord’da Arbitrum görevlerini tamamlamaya öncelik vermesi gerekiyor. Bunun için bir cüzdana ve bir Discord hesabına ihtiyaçları olacak. 5 ile 10 dolar değerinde ETH arasında değişen fonlar, görevleri yerine getirmek için yeterli. Görevleri tamamlayan kullanıcılar ödüller alıyor. Ayrıca, yaklaşan airdrop’u alma şanslarını artırıyor.

Son olarak, Ethereum ağına aktif katılımın, kişinin airdrop alma şansını artırması muhtemel. Bu bağlamda, destekçilere miktarı ne olursa olsun bazı ETH tokenlerini tutmaları ve on-chian faaliyetlere katılmalarını tavsiye ediyor. Kullanıcıların ayrıca, projenin anlık görüntüsünde mevcut tekliflere oy vermesi mümkün.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

2 Büyük Altcoin Haberi Duyuruldu: Airdrop ve Yeni Coin!