2023’e Damga Vuracak Metaverse Coinler Bunlar!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 4 hafta önce
4.226 görüntülenme
2023'e Damga Vuracak Metaverse Coinler

Bu yazıda, günlük zaman diliminde yükseliş fırsatları sunan metaverse coinler yer alıyor. Kripto piyasasında devam eden düşüşe rağmen, aşağıdaki metaverse coinler, 2023’te önemli bir büyüme sağlayacak bazı olumlu teknik sinyaller veriyor.

2023’te takip edilecek metaverse coinler

Apecoin fiyatı, Mayıs ayına uzanan direnç trend çizgisinin etkisi altında, son yedi aydır düşüyor. Bu esnada, yerleşik bir azalan trend çizgisi kaydetti. Fiyatların bu direnç trend çizgisinden birçok kez tersine dönmesi, satıcıların rallilerde agresif bir şekilde satış yaptığını gösteriyor. Apecoin fiyatı da bu ortamda 3,76 dolar direncinin altında işlem görüyor. Ayrıca, son iki haftadır yatay bir yolda ilerliyor. Bu da kripto piyasasındaki belirsizliği gösteriyor. Sonuç olarak, analist Brian Bollinger’a göre, trend çizgisinden olası bir yükseliş, ideal hedefi 9,16 dolara varan yeni bir toparlanmayı ateşleyecek.

2023'e Damga Vuracak Metaverse Coinler

Sandbox (SAND)

Sandbox şu anda düşen bir paralel kanala yanıt olarak istikrarlı bir düşüşü takip ediyor. Kripto piyasasındaki son dalgalı aşamaya rağmen, fiyat hareketi yaklaşık altı aydır bu kalıpta ilerliyor. Bununla birlikte SAND, sürekli bir düşüşü sürdürerek piyasanın geri kalanından daha zayıftı. Bu nedenle, satış baskısı devam ederse, yükseliş momentumunu yenilemek için destek trend çizgisini yeniden test etme ihtimali var.

Sonuç olarak, formasyon direnci trend çizgisinden potansiyel bir yükseliş çıkışı, alıcıları trend kontrolünü ele geçirmeye ve yükseliş rallisini fikir durumunda 1,5 dolara çıkarmaya teşvik edecek.

Decentraland (MANA)

Decentraland (MANA) fiyatında devam eden düşüş trendi, 0.295-0.29 dolarlık yeni bir destek bölgesine ulaştı. MANA şu anda hafif bir yükselişle 0,3 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, günlük mum, 0,295 dolar seviyesinde başarısız olduğunu gösteriyor. Bu da fiyatların alt desteğin üzerinde kalmak için mücadele ettiği anlamına geliyor.

Ayrıca, son fiyat hareketlerinin gücünü yansıtan günlük RSI da yukarı yönlü. Bu yükseliş sapması, fiyatların tersine dönme olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor. Ek olarak, bu yükseliş tersine dönüşü, yükseliş rallisinin 0,425 dolara devam etmesini teşvik eden çift dipli bir modelin formasyonu sunuyor.

Bu arada, 2022’de metaverse piyasasında öne çıkan isimlerden biri Shiba Inu oldu. Kriptokoin.com olarak ayrıntılara bu yazıda yer verdik. Geçen yıl, Shiba Inu arazi satışları, 20 milyon dolara ulaştı. Haziran ayında metaverse’de ilk 32.000 araziden 19.473 adet arazi alıcılarına kavuştu. Bu arada SHIB ekip, metaverse dışında oyun piyasasına hakim. Bu nedenle, 2023 yılında Shiba’nın metaverse projelerini takip etmek önemli olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Coingape

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Ölen Milyarderin Bu Kripto Paraları Çalındı!
Ölen Milyarderin Bu Kripto Paraları Çalındı! Mahkeme belgeleri, oyun devi Nexon’un merhum kurucusu Kim Jung-ju’nun kripto para cüzdanının hacklendiğini gösteriyor. Bunun sonucunda 6,7 milyon dolardan fazla kripto para kayıp. Nexon’un eski CEO’su Kim Jung-ju’nun kripto cüzdanı hacklendi Oyun devi Nexon’nun kurucusu Kim Jung-ju,...
Buğra Çağlar 4 hafta önce