Analist: 2023’ün Kazananları Bu 3 Altcoin Olacak!

Emre Borsan
Emre Borsan 7 gün önce
4.452 görüntülenme
Analist: 2023'ün Kazananları Bu 3 Altcoin Olacak!

Mevcut piyasa ortamı, yatırımcıların kripto kazananları bulmasını da çok zorlaştırıyor. Analistler 2023 için bu 3 altcoin analizini yaptılar. Kriptokoin.com olarak analistin 2023 yılı içerisinde kazanacak altcoin tercihlerini sizler için derledik.

Ana ödeme yöntemi olan MinePlex (PLEX)

Analistler, kripto para birimlerinin ana ödeme yöntemi olacağına inanıp MinePlex’e (PLEX) bakmaktadır. Proje, kripto kullanıcılarına dijital varlıkları destekleyen bankacılık hizmetleri sağlıyor. Analistler dijital varlıkları destekleyen geleneksel finans kurumlarının azlığı göz önüne alındığında, bunun uzun vadede karşılığını alabileceğine inanmaktadır.

Mineplex.Payment, işletmelerin kripto para birimi ödemelerini kolayca kabul etmelerini sağlar. Fiat ve kripto para cinsinden çevrimiçi ödemeleri kabul etmek için hazır ödeme sayfaları, ödemeler için para birimi seçimi, MinePlex’in kendi POS terminalleri, kendi ödeme sayfalarını oluşturmaya yönelik araçlar ve daha fazlası aracılığıyla işletmeler için kripto endüstrisine rahat ve kolay bir giriş sağlar.

Analist: 2023'ün Kazananları Bu 3 Altcoin Olacak!

Web sitesindeki MinePlex Marketplace, bu altcoin sahiplerinin fiat para birimi olmadan fiziksel ürünler satın almalarına olanak tanır. Bu, pazar daha geniş bir müşteri tabanı kazandığında PLEX tokenine olan talebi artırabilir. Ayrıca ekosistem, Tezos (XTZ) blok zincirine dayalıdır ve bu da onu oldukça ölçeklenebilir ve güvenli hale getirir.

Döngüsel varlıklar arasında Aeternity (AE)

Daha çok döngüsel varlıklarla ilgileniyorsanız, analistler için Aeternity (AE) 2023’ün kripto kazananları için muhtemel bir adaydır. 2018 fiyatlarıyla karşılaştırırsanız Aeternity elbette düşüştedir. Ancak analistlerin ilgisini çeken, geliştiricilerinin hala aktif olması ve proje üzerinde çalışmaya devam etmesi. Ayrıca, AE’nin 2021’deki yükseliş trendi daha geniş pazara benziyordu, ancak geçen yıl bu kadar düşmedi ve analistlere göre dip yapıyor olabilir.

Proje, pek çok fayda sağladı ve en performanslı blok zincirleri arasında yer alabilir. Analistin geçmişte belirttiği gibi Ethereum blok zinciri, boğa piyasaları sırasında tıkanır ve daha iyi ölçeklenebilirliğe sahip birçok alternatif blok zinciri, geliştiriciler daha ucuz ekosistemler aradıkça artmaya başlar. Gelecekte benzer bir olayın Aeternity’yi yeniden canlandırması muhtemeldir.

Analist: 2023'ün Kazananları Bu 3 Altcoin Olacak!

Ek olarak Aeternity, Bitcoin’in çalışma kanıtına bindirerek yüksek düzeyde güvenlik sağlarken daha hızlı, daha ucuz ve daha küçük işlemlere izin veren bir hiper zincir teknolojisi başlatıyor. FATE sanal makinesi, işlevsel ‘Sophia’ akıllı sözleşmelerinin oluşturulmasına izin vererek, geliştiricilerin bunları kodlamasını ve yürütmesini daha kolay ve daha güvenli hale getirir. Durum kanalları teknolojisi ayrıca zincir dışı işlemlere izin vererek gizliliği artırır ve blok zinciri üzerindeki yükü azaltır.

Ayrıca Aeternity’nin kehanetlerin yerel entegrasyonu, gerçek dünyadaki veriler ve olaylarla etkileşime girebilen merkezi olmayan uygulamaların oluşturulmasına izin verirken, adlandırma sistemi blok zincirinde kolay tanımlamaya izin verir. Ayrıca zincirler arası iletişime izin vererek diğer blok zincirleriyle birlikte çalışabilirliği mümkün kılar.

Verasity (VRA) kendini üçe katladı

Verasity (VRA), 2023’te iyi bir başlangıç ​​yaptı çünkü geçen ay token değeri üçe katlandı. Analist şimdiye kadar kesinlikle kripto kazananlar arasında ve çeşitli köklü platformları nedeniyle ileride umut verici bir gelecek gördüğünü belirtiyor. Projenin ana ürünü, reklam sahtekarlığını ortadan kaldıran bir adtech çözümü olan VeraViews’tur.

Bu çözüm, halihazırda birçok büyük isim tarafından benimsenmiştir ve Amazon (NASDAQ:AMZN) Ads iş ortağı programında ve Brightcove (NASDAQ:BCOV) pazarında mevcuttur. Bu büyük şirketler reklamlara milyarlar harcıyor ve bu paranın çoğu muhtemelen Verasity’e gidecek, bu yüzden proje son zamanlarda hızla artıyor.

Analist: 2023'ün Kazananları Bu 3 Altcoin Olacak!

Verasity ayrıca kısa bir süre önce ABD’de kullanıcılara bir video veya video reklam izledikleri için ödenen ödüllerin tüm yönlerini kapsayan ‘İzle ve Kazan’ ödüllü video teknolojisi için patent onayı aldı. Verasity, 2023’te bu patent için ticari başvurular ve lisans anlaşmaları arayacak.

Ayrıca, Verasity kendi kripto kartını piyasaya sürüyor. Verasity ayrıca reklam yığınını yeni video oynatıcılara sunmayı planlıyor. Bu, yeni müşteriler kazandıkça bu altcoin için pazar talebi oluşturacaktır. Genel olarak, bu ortamda bulunması zor, gerçek dünya faydası ve geliri olan bir kripto projesidir. Bunu göz önünde bulundurarak yıla etkileyici bir büyüme ile başladığı göz önüne alındığında, analist projenin 2023’ün büyük kazananları arasında yer almasının muhtemel olacağını belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Dev Kripto Para Şirketine Toplu Dava Şoku!
Dev Kripto Para Şirketine Toplu Dava Şoku! Kripto para şirketi Digital Currency Group (DCG) ve kurucusu Barry Silbert, yan kuruluşları Genesis’in geçen hafta iflas etmesinin ardından dava edildi. Kripto para şirketi, toplu dava ile karşı karşıya Silver Golub & Teitell LLP (SGT), DCG’nin bulunduğu...
Aslı Dinçer 7 gün önce