Bugün Bu 22 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar Listesi!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 29 Kasım 2022
789 görüntülenme
Bugün, birçok altcoin projesi için ekosistemsel gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yeni haftanın ikinci gününde bazı projeler, yeni ürünlerini piyasaya sürdü. Diğer yandan, bazıları ise, topluluk ile daha çok iç içe olmak adına soru cevap etkinlikleri düzneliyor. İşte bugün 22 altcoin için yaşananlar ve yaşanacaklar...

Bugün, birçok altcoin projesi için ekosistemsel gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yeni haftanın ikinci gününde bazı projeler, yeni ürünlerini piyasaya sürdü. Diğer yandan, bazıları ise, topluluk ile daha çok iç içe olmak adına soru cevap etkinlikleri düzenliyor. Ayrıca çeşitli Bitcoin ve altcoin borsaları, yeni listelemeler gerçekleştiriyor. Böylece bazı altcoin’ler, yeni bir kullanıcı tabanına ulaşmış oluyor. Bilindiği gibi bu tarz gelişmeler, kripto para birimlerinin projelerini artırma potansiyeli sunmakta. Bu nedenle yatırımcılar, projelerin ekosistemindeki yenilikleri yakından takip ediyor. İşte bugün 22 altcoin için yaşananlar ve yaşanacaklar…

Bugün, 22 altcoin için önemli

 • Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi 5ire (5IRE), Thunder Testnet lansmanını bugün gerçekleştirecek.
 • Bluzelle (BLZ), GAMMA 4 demosunun lansmanını bugün, TSİ 16’da gerçekleştirecek. Lansmanda ayrıca 15 dakikalık gameplay videosu yayınlanacak.
 • BitMart, Dejitaru Tsuka’yı (TSUKA) USDT çifti ile bugün, TSİ 12’de listeliyor.
 • Bitforex, Asta’yı (ASTA) USDT çifti ile bugün listeliyor.
 • BitMart, Outer Ring MMO’yu (GQ) USDT çifti ile bugün, TSİ 13’te listeliyor.
 • SKALE (SKL), topluluk ile birlikte bir soru cevap etkinliği gerçekleştirecek.
 • Orbs (ORBS), SimpleSwap ile soru cevap etkinliğini bugün gerçekleştirecek.
Usta Trader, Aldığı 14 Altcoin'i Açıkladı: Uçabilirler!
 • Flamingo Finance (FLM), bugün, TSİ 14’te soru cevap etkinliği gerçekleştirecek.
 • PIVX (PIVX), yarın, CryptoVIPSignalTA ile soru cevap etkinliği gerçekleştirecek.
 • Secret (SCRT), Twitter üzerinden TSİ 20’de soru cevap etkinliği gerçekleştirecek.
 • Immutable X (IMX), MetaFight ile soru cevap etkinliğini TSİ 14’te gerçekleştirecek.
 • dForce (DF), Celer Network (CELR) ile soru cevap etkinliği gerçekleştirdi.
 • The Sandbox (SAND), Twitter Spaces üzerinden soru cevap etkinliğini TSİ 22’de gerçekleştirecek.
 • Pendle (PENDLE), V2 lansmanını bugün gerçekleştiriyor.
 • Coinbase, Vulcan Forged’u (PYR) listeliyor.
 • Astar Network (ASTR), WASM akıllı sözleşme geliştiricileri için Swanky’i piyasaya sürdü.
Bu 2 Altcoin İçin Alarm: Binance Balinaları Dump'lıyor!
 • Andrei Cronje’nin Fantom (FTM) token ekonomisine yönelik paylaştığı verilere göre proje, şu anda 450 milyon FTM, 100 milyon dolarlık stablecoin ve 100 milyon dolarlık kripto para tutuyor. 50 milyon dolar ise kripto olmayan varlıklarda tutulmakta.
 • Anonim bir balina, 30 milyon XRP’yi Avrupa merkezli Bitstamp borsasına aktardı.
 • Yeni bir balina, 1.25 milyon dolarlık Shiba Inu (SHIB) transferi yaptı.
 • Cardano (ADA) merkeziyetsiz uygulamaları, benzersiz adres metriğinde yükseliş yaşadı. Ayrıca, Indigo Protocol, yüzde 62.000’lik artış ile listenin lideri oldu.
 • VeChain (VET), işletmelerin Blockchain’indeki envanterden para kazanarak borçsuz sermaye kazanmasına olanak tanıyan bir girişimin parçası olarak yakın zamanda yaklaşık 1,5 milyon euro (1.558.500 dolar) değerinde bir NFT bastı.
 • Cardano (ADA)’nun AdaSwap projesi, mainnet lansmanını gerçekleştirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Elon Musk Tweet Attı: DOGE Değil, Bu Altcoin Pik Yaptı!
Elon Musk Tweet Attı: DOGE Değil, Bu Altcoin Pik Yaptı! Blockchain tabanlı dosya paylaşım ve ödeme ağı LBRY, bir Elon Musk gönderisine cevaben bir açıklama yaptı. Teknoloji devi Apple’ın COVID-19 krizi sırasında ifade özgürlüğünü açıkça reddederek belirli arama terimlerini filtrelemeye zorladığını iddia etti. Bu açıklamanın ardından fiyatı...
Aslı Dinçer 29 Kasım 2022