DWF Labs ve Bu Altcoin Ekibi 3 Coin’de Satışa Hazırlanıyor!

DWF Labs ve Bu Altcoin Ekibi 3 Coin’de Satışa Hazırlanıyor!
DWF Labs ve Bu Altcoin Ekibi 3 Coin’de Satışa Hazırlanıyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sürekli gelişen kripto para dünyasında, 15 Ekim’de bir dizi önemli işlem gerçekleşti. Bu da kripto topluluğunu heyecanlandırdı. Altcoin dünyasının önde gelen oyuncularının dahil olduğu bu işlemler, kritikti. Zira potansiyel fiyat hareketleri ve yatırım stratejileri hakkında ipuçları veriyor.  Özellikle borsaya yapılan depozitleri ele alırsak, satış hazırlığı dikkat çekiyor. İşte detaylar…

DWF Labs’ten yine ORBS transferi geldi

15 Ekim’de kripto meraklıları, DWF Labs ve ORBS altcoinini izledi. DWF Labs, Bithumb’a 15 milyon ORBS (yaklaşık 676.500 dolar) yatırdı. Güvenilir bir izleme kaynağı olan The Data Nerd, bu işlemi sadece  birkaç saat önce doğruladı. Bu altcoin yatırma işlemi itibariyle DWF Labs, tahmini değeri 1,86 milyon dolar olan 41,1 milyon ORBS’ye sahip. DWF Labs’ın ORBS’a yatırdığı paranın etkisi, yatırma işleminin gerçekleşmesinden bu yana token fiyatının %40’ın üzerinde artış göstermesiyle hissedilir düzeyde oldu.  Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere şirket, dün de belirli miktarda ORBS’u Bithumb’a aktarmıştı.

Loom ekibi, kendi altcoin varlıklarını Upbit’e aktardı

Diğer yandan Loom Network ekibi, Upbit’e 3,8 milyon LOOM token (1,19 milyon dolara eşdeğer) yatırarak kayda değer bir hamle yaptı. Bu stratejik hamle 12 saat önce, ortalama 0,31 dolarlık altcoin fiyatıyla gerçekleşti. Ekibin borsadaki varlıklarını satıp satmayacağını ise zaman gösterecek.

Binance’e Ethereum yatırımı dikkat çekti

Son olarak 0x88e ile başlayan kripto balina adresi, 15 Ekim’de Binance’e önemli miktarda Ethereum yatırdı. Bildirdiğimiz üzere ETH, en büyük altcoin projesidir. Bu balina, ortalama 1.552 dolar fiyattan yaklaşık 4,66 milyon dolar değerinde 3.000 ETH yatırdı. Para yatırma işlemi yaklaşık 20 saat önce gerçekleşti. Balina 24 saat içinde Binance’e toplam 7.500 ETH (11,6 milyon dolara eşdeğer) yatırdı. Henüz balinanın bu miktarı satıp satmadığına yönelik bir işaret yok. Eğer satış olursa, on-chain veriler gün yüzüne çıkabilir.

Raporlama sırasında, balina hala yaklaşık 6,83 milyon dolar değerinde 4.404 ETH tutuyor. Piyasa koşulları elverişli olmaya devam ederse, balina ETH’de 15,55 milyon dolarlık etkileyici bir kâr elde etmeye hazırlanıyor. Bu işlemler, etkili oyuncuların önemli hamlelerinin çeşitli kripto varlıkların fiyatlarını ve dinamiklerini önemli ölçüde etkileyebildiği kripto para piyasasının dinamik doğasını vurgulamaktadır. Bu işlemler, altcoin alanında gezinmek isteyen diğer trader ve yatırımcılar için değerli bilgiler sunmakta. Kripto dünyası gelişmeye devam ederken, The Data Nerd ve Spot On Chain izleme kaynakları bu önemli hareketleri izlemek ve anlamak için temel araçlar olmaya devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

DWF Labs ve Bu Altcoin Ekibi 3 Coin’de Satışa Hazırlanıyor!