Faaliyet Arttı! Bu 3 Altcoin’de Ralli İşaretleri Geldi

Faaliyet Arttı! 3 Altcoin Projesinde Ralli İşaretleri Geldi
Faaliyet Arttı! 3 Altcoin Projesinde Ralli İşaretleri Geldi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para dünyasında altcoin projelerinin ralli belirtileri göstermesi yatırımcılar tarafından takip edilen bir konu. Şimdi balina faaliyeti artan üç kripto para birimi için ralli belirtileri gelmiş durumda. Detaylara hep birlikte bakalım.

3 altcoin için toparlanma işaretleri

Kripto analiz platformu Santiment, son dönemdeki düşüş eğilimlerini tersine çevirebilecek üç altcoin için olumlu sinyaller tespit etti. Merkezi olmayan değişim protokolü dYdX (DYDX), veri değişim platformu Ocean Protocol (OCEAN) ve kripto ödeme ağı Request (REQ) için balina aktivitesinin arttığı bildiriliyor. Buradan hareketle balina aktivitesi tersine dönüş potansiyeline işaret ediyor.

Image

Santiment, balina aktivitesindeki artışa dikkat çekiyor. Buna göre genellikle fiyatların düştüğü bir dönemin ardından geldiğini belirtiyor. Ayrıca trendin tersine dönme olasılığının arttığını gösterdiğini vurguluyor. Bu yazıyı yazarken altcoin DYDX 1,85 dolardan işlem görüyor. Diğer taraftan altcoin OCEAN 0,286 dolardan işlem görüyor. Son olarak altcoin REQ ise 0,081 dolardan el değiştiriyor.

Ethereum artan cüzdan varlıklarıyla ivme kazanıyor

Santiment’in analizi, en büyük borsa ve borsa dışı cüzdanların piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimini biriktirdiği Ethereum’a (ETH) kadar uzanıyor. Analiz firması, en büyük on borsa dışı cüzdanın şu anda 61,1 milyar dolar değerinde altcoin Ethereum’a sahip olduğunu belirtiyor. Ayrıca bunun tüm zamanların en yüksek seviyesine işaret ettiğini vurguluyor.

Image

Aynı zamanda, en büyük on borsa cüzdanında önemli miktarda Ethereum var. Buna göre 10,9 milyar dolar değerinde ETH’yi kontrol ediyor. Bu veriler altcoin Ethereum’da servet birikimini ifade ediyor. Ayrıca olumlu bir gösterge olarak görülüyor.

Altcoin Ethereum’un sağlam metrikleri

Santiment ayrıca altcoin Ethereum’un sosyal baskınlık metriğinde bir artış yaşadığını ortaya koyuyor. Bu metrik, ETH’nin sosyal medya platformlarında artan tartışmasını yansıtıyor. Buna göre şu anda yaklaşık bir ayın en yüksek seviyesinde yer alıyor. Artan sosyal varlık, Ethereum’a olan ilginin ve bağlılığın arttığını gösteriyor. Santiment ayrıca, eski Ethereum coinlerinin bir ay içinde en hızlı şekilde transfer edildiğini belirtiyor. Ayrıca bunun da traderler arasında sürekli faaliyet ve katılıma işaret ettiğini belirtiyor.

Image

Bu yazıyı yazarken altcoin Ethereum 1.550 dolardan işlem görüyor. Buna göre bu da piyasadaki esnekliği ve olumlu hissiyatı gösteriyor. Bu göstergeler yakın gelecekte altcoinler ve Ethereum için daha parlak beklentiler sunabiliyor. Kriptokoin.com olarak baktığımızda yatırımcı duyarlılığı daha yükselişçi bir duruşa doğru kayıyor gibi görünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Faaliyet Arttı! Bu 3 Altcoin’de Ralli İşaretleri Geldi