XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Sıcak Gelişme: Bu 3 Altcoin Yeni Ortaklıklar Duyurdu!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 3 hafta önce
0 görüntülenme

Son 24 saat boyunca üç altcoin projesinde çeşitli yenilikler dikkat çekti. Bu yazımızda ANKR, SAND ve ADA ekosistemindeki ortaklıkları paylaşacağız. İşte detaylar…

ANKR, ssv.network ile ortaklık kuruyor

Ele alacağımız ilk gelişme, Ankr (ANKR) ile alakalı. En eski Blockchain altyapı sağlayıcılarından biri olan Ankr, üst düzey bir dağıtık doğrulayıcı teknoloji altyapı protokolü olan ssv.network ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Bu ortaklık ile Ankr, risk yönetimini ve sisteminin performansının doğrulamasını ilerletmek için ssv.network’ün doğrulayıcı yönetim teknolojisinden yarar sağlayacak. Ankr likit staking konseptiyle birleştirilen bu teknoloji uygulaması, Ankr’ın likit stake mekanizmalarındaki varlıklar için eşsiz bir parasal güvenlik sağlayacak şekilde ayarlanmıştır.

Kripto Para Milyarderi, Bu Altcoin'i Çokça Övdü!

Ssv.network Lideri Alon Muroch, Ankr ekibinin ortaklığı ve vizyonundan heyecan duyduğunu açıkladı. Merge nihayet Ethereum (ETH) ana ağında etkin hale geldi. Bu nedenle, stake alanı kripto girişimciliğinin önemli bir parçası haline geliyor. Buna karşılık, en uygun maliyetli staking metodolojisi olan likit staking’in, önümüzdeki yıllarda muhteşem bir kullanıcı akışı görmesi beklenmekte.

The Sandbox ve FaZe Clan, partner oldu

E-spor ve medya şirketi FaZe Holdings Inc., Web3 şirketi The Sandbox’la ortak olarak metaverse’e gidiyor. FaZe Clan, Animoca Brands’ın sahip olduğu metaverse The Sandbox ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Anlaşma, FaZe Clan’ın The Sandbox metaverse’ü içerisindeki 144 parsellik araziyi satın alması ile geliyor.  Şirket, “Ortaklık, FaZe Clan’ın metaverse’e resmi olarak girişini işaret ediyor” dedi.

The Sandbox ve FaZe Clan, metaverse içinde sanal etkinlikler, oyunlar gerçekleştirecek. Ayrıca dijital ürün sürümleri için yeni deneyimleri üretecek. Bunların 2023’te gerçekleşmesi beklenmekte. Şirket, yeni sanal dünyanın “oyun gibi bir FaZe Dünyası”nın oluşumuna da yol açabileceğini söyledi.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi The Sandbox’ın; Ubisoft, Warner Music Group, Gucci, Snoop Dogg, Adidas, Steve Aoki, Care Bears, Atari ve The Smurfs dahil olmak üzere önde gelen şirketler ve ünlülerle 400’den fazla ortaklığı var. Ayrıca FaZe Holdings, yeni ortaklığın şirket için yeni gelir akışları yaratabileceğini söyledi. SAND tokenının arkasındaki The Sandbox, metaverse alanında lider projelerden biridir. 

Bugün Bu 7 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Popüler altcoin Cardano, Gürcistan’daki şaraplar için takip sistemi geliştirecek

Son olarak listemizde Cardano (ADA) bulunmakta. Cardano, Gürcistan Ulusal Şarap Kurumu ile bir ortaklık kurdu. Bu ortaklık sonucu Gürcü şarabının kalitesini ve doğallığını korumak ana hedef olacak. Bunun Cardano Blockchain’inde bir takip sistemi gelişecek. Ayrıca ilk adım için Bolnisi bölgesindeki şaraplarda bu takip sisteminin denemesi yapılacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Analistler: SHIB ve Binance'deki Bu 2 Altcoin Hızlı Düşebilir!
Analistler: SHIB ve Binance’deki Bu 2 Altcoin Hızlı Düşebilir! Analistler, altcoin projelerine yönelik eklentilerini paylaşmaya devam ediyor. Bu yazımızda Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve Shiba Inu (SHIB) yorumlarını aktaracağız… Solana 10 doların altına inecek mi? Solana ve Avalanche, son birkaç saat içinde yüzde 2’lik bir düzeltme...
Aslı Dinçer 3 hafta önce