3 Analist, Bitcoin Fiyatını Yorumladı: İşte Seviyeler ve Beklentiler!

Bitcoin Backgrounds
Bitcoin Backgrounds
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Analist Jordan Finneseth’e göre uzun vadede durum yükselişini sürdürürken, traderlar BTC’nin 38.000 dolara gerilemesini önlemek için 41.000 dolar desteğini tutması gerektiği konusunda uyarıyor. Twitter analistleri de 40.000 dolar altı destek seviyeleri için çağrı yaptı. Bitcoin (BTC)’in Eylül ayı raporu ile başlıyoruz. Michaël van de Poppe, Sheldon The Sniper ve Crypto Ed yorumlarını alacağımız analistler olacak.

Bitcoin için Eylül ayı zorlu geçti!

Çin’in kripto baskısının etkisi ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki düzenleyici ortam hakkındaki belirsizliğin Bitcoin (BTC) ve daha büyük sermayeli altcoin projelerinin bazıları üzerinde ağır bir baskı oluşturmaya devam etmesiyle, Bitcoin 29 Eylül’de bir başka düşüş baskısı ile karşı karşıya kaldı.  TradingView verileri, sabah erken saatlerde 42.000 dolar üzerindeki rallinin öğlene kadar gücünü kaybettiğini ve fiyatın 41.000 dolar destek seviyesinin yakınına gerilediğini ve boğaların şimdi daha fazla fiyat düşüşüne karşı savunma yaptığını gösteriyor. Bu mücadele şu anda 43.000 doların üzerinde olumlu sonuç verirken, analistlerin bugün Bitcoin fiyatı hakkında neler söylediklerine göz atıyoruz…

Ünlü Milyarder: Bitcoin ve Bu 3 Altcoin İçin Sıradaki Bu!

Michaël van de Poppe sıkıldığını söyledi

Son dalgalanmaya rağmen, piyasa analisti Michaël van de Poppe, mevcut fiyat hareketini “sıkıcı” buluyor. Ayrıca, düzeltmesi sonrası 43.800 üzerinde bir kırılma görmeyi beklediğini söyledi:

Bitcoin’de oldukça sıkıcı bir pazar var. Düzeltmeyi bitirdiğimize karar vermek için 43,800 doların üzerinde bir kırılma görmeyi tercih ederim. Yine de önemli bir desteği elinde tutuyor.

Yukarıdaki tabloya dayanarak, van de Poppe, Bitcoin’in daha yükseğe çıkmadan önce birkaç hafta boyunca bir konsolidasyon modelinde yatay ticaret yapabileceğini öne sürdü. Analisti şu anki rahatsızlığından neyin heyecanlandırabileceğine gelince, van de Poppe, 43.800 doların üzerinde bir fiyat kırılmasının mevcut düzeltmenin sona erdiğinin sinyalini vereceğini söyledi.

Yatırımcılar BTC’nin daha düşük destek seviyelerini tekrar ziyaret etmesini bekliyor

Sheldon The Sniper takma adlı Twitter analistine göre, Bitcoin şu anda 41.160 dolar desteğine sahip ve 39.000-40.000 dolar ve 37.00-38.000 dolar arasında ek destekler var. Analistin teknik grafiği:

Sheldon tabloyu analiz ediyor:

BTC’de biraz zayıflık, kısa vadeli destek gösteren borsalar, kaybedersek bir sonraki olası bölge 38.000- 40.000 dolar. Şu anda çok fazla alım yaptım ve sadece piyasaya karşı sabırlı davranıyorum.

Bitcoin (BTC), kısa ve uzun vade tahminleri

Düşük destek seviyelerinin olası bir yeniden test edilmesiyle ilgili endişeler, 41.250 dolar civarında destek seviyesine bir düşüşü özetleyen aşağıdaki tweet’i yayınlayan kripto Twitter analisti Crypto Ed tarafından tekrarlandı. Analist bir önceki tweet’inde şunları vurgulamıştı:

Binance tekrar çevrim içi olduğunda bir düzeltme yapacağımızı düşünüyorum.

Bunun ileri görüşlü bir gözlem olduğu düşünüldü çünkü BTC fiyatı yazı yazılırken 41.300 dolardan işlem görüyor. Son piyasa düşüşüne ve artan dalgalanmalara rağmen, Crypto Ed hala BTC’de daha yüksek bir fiyat için uzun vadeli tahminlerin bozulmadığını düşünüyor. Kripto para piyasası değeri şu anda 1.827 trilyon dolar ve Bitcoin’in dominansı %42.5.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

3 Analist, Bitcoin Fiyatını Yorumladı: İşte Seviyeler ve Beklentiler!