3 Analist, Bu 9 Altcoin’e Dikkat Çekti: Ralli Yapacaklar!

wp3368268
wp3368268
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para yatırımcılarının yılın son çeyreğinden beklentisi, piyasayı Nisan-Mayıs ATH’lerine geri ulaşılacak keskin bir ralli. Bunun için Bitcoin’de 50.000 dolar civarında oldukça yoğun ayı-boğa mücadelesi veriliyor. BTC, gün içinde bu seviyenin üzerinde birkaç saat de olsa kalmayı başardı. Analistlere göre olası bir rallide bu 9 altcoin projesi ilk sıralarda yarışabilir. Yazının devamında bir uzman analiz ekibinin ve 2 kripto para analistinin listelerine göz atağız. İlk sırada Pentoshi var ve seçimlerinden biri ALGO. Gün içinde %1.300 patlayan FLOKI için analizleri kaçırmayın…

Pentoshi, Bitcoin yükselişinde bu iki altcoin’i izliyor!

Popüler Twitter analisti Pentoshi, Bitcoin yükselmeye devam ederken iki altcoin projesinin eşlik etmeye hazır olduğunu söylüyor. Analiste göre Bitcoin bir yükseliş formasyonu oluşturuyor ve 50.000 dolar üzeri için devamını getirebilir. Pentoshi’nin 4 saatlik grafik için teknik grafiği ve analizleri şunlar oldu:

BTC, dört saatlik (grafikte) boğa piyasasında bir boğa bayrağına benziyor.

ALGO/BTC paritesinde dip seviyelerde olabiliriz!

Pentoshi ayrıca, 1.60 doların üzerinde daha fazla alıcı bulduktan sonra sıçramaya hazır göründüğünü söylediği merkezi olmayan Blockchain protokolü Algorand’a (ALGO) değiniyor. Genel tabloyu yorumlarken mevcut seviyelerin dip fiyat olabileceğini söyledi:

Bu ALGO kurulumlarını takip eden herkes, işlem yapmanın ne kadar güzel olduğunu bilir. (Bence) bu seviyelerde, bir sonraki ayağından önce bir dipte/veya civarında (1.97) olabiliriz. Fiyat keşfinin ilk ayağı tamamlandı ve şimdi konsolidasyonla bir temel oluşturdu.

Pentoshi ayrıca, Algorand’ın 3,69 dolar değerinde 0,000074 BTC’ye kadar yükselebileceğini söylediği ALGO/BTC paritesini inceliyor. Analist, paritenin mevcut değeri olan 0.00004 BTC’den (1.97 dolar) %85’lik bir potansiyel artışa işaret ediyor. Analiste göre aşağıdaki destek ve direnç seviyeleri takip edilebilir.

BTC çifti hedefleri gösterildi.

altcoin

Pentoshi’nin altcoin CRV’de hedefi 3,80 dolar

Stablecoin DEX’i Curve Finance’in yönetişim token’i Curve (CRV) geldiğimizde, Pentoshi CRV’nin 2,77 doları desteğe çevirdiğinde 3,80 dolara koşabileceğini tahmin ediyor. CoinGecko’ya verilerine göre CRV şu anda 2.81 dolardan işlem görüyor. Pentoshi’nin analizleri:

CRV. Bölgeyi desteğe çevirin (gri), bir sonraki hedef 3,80 dolar. Gerçekten iyi görünüyorsun.

resim

Altcoin avcısı 4 projenin peşinde!

Sıradaki yakından takip edilen analistimiz, akıllı sözleşme platformları Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) ve diğer iki altcoin için yükselişte olduğunu söylüyor. Altcoin Sherpa takma adlı trader, Twitter analizlerinde Terra’daki (LUNA) son fiyat artışının, Solana’nın beklediğinden daha erken patlayacağına ikna ettiğini söyledi:

SOL: Solana’nın bir süreliğine 130-175 arasında değişeceğine dair bir fikrim vardı ama LUNA’nın az önce yaptığına bakınca, bunun aslında er ya da geç patlak verdiğini düşünüyorum.

Altcoin Sherpa, AVAX’ta kalmaya devam ettiğini söylüyor

CoinGecko verilerine göre SOL, yazı yazılırken son 7 günde %23 artışla 163.82 dolardan işlem görüyordu. AVAX’a gelince, Sherpa, 70 dolardan biraz kar elde etmesine rağmen, hala bir pozisyonda olduğunu ve yeni bir yükseliş beklediğini söylüyor:

AVAX: Hala çantamda büyük miktarda var; 70 dolardan biraz kar elde ettim ama son birkaç hafta içinde çoğunlukla soğudum. NFT’lerin iyi gitmesiyle, L1’lerin 1 ayağı daha olduğunu düşünüyorum.

Sırada Çin baskısını tanımayan dYdX (DYDX) var

dYdX (DYDX), Çin FUD’leri esnasında günlük ve haftalık kazancını %20’lerin üzerine çıkarmıştı. Analiste göre, küçük bir geri çekilme sonrasında DYDX fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştığını görebiliriz.

DYDX: 22 dolarda devam-konsolidasyonu için doğru seviyeleri görebiliriz. ATH seviyelerinden küçük bir geri çekilme ve sonrasında yeni ATH’ler bekliyorum.

Sırada Ren (REN) var

Kripto para transferi yazılımı Ren’e (REN) bakıldığında, Sherpa, grafikte gözle görülür HH ve LL seviyeleri ile birlikte bir yükseliş eğilimi görüyor. Analist giriş için uygun bulduğu şu seviyelere işaret etti:

REN: Bana göre trend hala gerçekten yükseliş görünüyor. Grafikte boyanmış yüksek (H) ve alçak (L) noktaları temizleyin. 1 dolar civarında yeni bir dip, sağlam bir alım alanı olabilir.

resim

REN şu anda, CoinGecko’ya göre geçen haftaya göre %7 artışla, yazı yazılırken 1,22 dolar değerinde. Altcoin Sherpa, 48.000 dolara gerilemenin ardından olası bir kırılma seviyesi olarak 53.000 doları hedefleyen kripto endüstrisi lideri Bitcoin’e bakarak grafik analizini tamamlıyor.

BTC: Orta vadede hala inanılmaz derecede iyimserim; 53->48’den küçük bir geri çekilme görebileceğimizi düşünüyorum ama çok daha düşük seviyeleri beklemiyorum. 53.000 dolar, bence bu seviyeleri kırdığında yükselebilir.

Popüler kripto kanalı K Crypto analistleri, yükseliş işaretleri veren ve 30 milyon dolarlık bir piyasa değerine ulaştığı kabul edilen 3 düşük değerli altcoin’i paylaşıyor. BooFinance (BOOFI), Floki Inu (FLOKI) ve Oasis (ROSE)’e geçiyoruz…

Avalanche ekosisteminden BooFinance (BOOFI)

Listede ilk sırada, Avalanche’daki “hayaletlerin” bir DeFi projesi kolektifi olan ve mevcut yield farming uygulamalarını ve enflasyonist NFT modellerini bozmaya çalışan BooFinance (BOOFI) yer alıyor. Protokol, Avalanche üzerinde çalışır ve neredeyse anında kesinlikten, düşük gas ücretlerinden ve olağanüstü düzeyde merkezsizlikten yararlanır. Analistlere göre, proje yakında Penguin Launchpad’de yayınlanacak.

Bu alanda çok para var ve bunu yakalamak istiyorlar. Yönetişim DAO aracılığıyla, Avalanche’daki diğer DAO’lar için standardı belirleyecekler.

BOOFI, BooFinance’ın yerel token’idir. BOOFI, son teknoloji ürünü farming sözleşmeleri ve deflasyonist NFT’ler yoluyla erken ve uzun vadeli sahiplerini ödüllendiren sürdürülebilir bir model sunuyor.

Altcoin'ler Yeşil Tahtada Zıplıyor: Bu 6'sı Ezdi Geçti!

Floki Inu (FLOKI)’de listede

Kriptokoin.com olarak gün içinde aktardığımız FLOKI fiyatında yaşananlara buradan ulaşabilirsiniz. Floki Inu, adını Elon Musk’ın kendi Shiba Inu’sundan almıştır. Ancak analistler, bu projenin meme coin olmanın ötesinde olduğuna dikkat çekiyor. Floki Inu ve ekibi için şunlar söylendi:

Sadece bir memenin ötesinde, ekip faydaya odaklanmıştır. Floki Inu ekibi, itibarlarını bu proje için ortaya koyan Bamidele, Uniswap Detective ve PetaByte Capital gibi birkaç büyük kripto etkileyicisinden oluşuyor.”Floki Inu’nun meme potansiyelinden ve Elon Musk’ın köpeğiyle olan bağlantısından yararlanmasına rağmen, fayda sağladığını ekliyor. Floki Inu bir akımdır, yardımcıdır ve bu pazardaki en iyi kripto para birimleri ile rekabet edecektir.

Bu Altcoin, Uniswap ile Ortaklık Kurabilir! Fiyat Fırladı

Oasis (ROSE) son sırada

Listede sonuncusu Oasis (ROSE). Kripto analistleri, Oasis’in bu günlerde pazarın dikkatini çektiğini söylüyor. Oasis Network, açık finans ve sorumlu bir veri ekonomisi için gizliliğin etkinleştirildiği ilk Blockchain platformudur. Analistler şunları söyledi

Bizi etkileyen ilk şey Oasis’in etkileyici teknolojisiydi. Oasis’in benzersiz satış noktası budur. Teknolojik tasarım, Ethereum ve Polkadot’un bir melezidir.

Ayrıca, analistler, Oasis’in heyecan verici yeni kullanım durumları ile harika ürünler sunduğunu vurguluyor. Özellikle, gizlilik özelliği, tokenleştirilmiş veriler ve özel DeFi gibi ilginç yeni kullanım durumlarının kilidini açar. Bu kullanım durumları, öncelikle şu anda oluşturulmuş olan Ethereum’un onları etkileyemeyeceği için heyecan verici olarak kabul edilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

3 Analist, Bu 9 Altcoin’e Dikkat Çekti: Ralli Yapacaklar!