3 Analist, Bu 9 Altcoin’e Dikkat Çekti: Fiyatlarını Katlayabilirler!

backtesting 4
backtesting 4
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin fiyatının 44.000 dolar altına gerilmesiyle beraber, altcoin piyasasınında dengeler değişiyor. Dogecoin artık piyasa değerine göre 10.sırada ve hemen arkasındaki rakibi Avalanche (AVAX), meme coin için büyük bir tehdit oluşturabilir. Kripto piyasasının çalkantılı durumu da kartların hızla dağıtılmasına yardımcı oluyor. Peki, analistler mevcut seviyelerde hangi altcoin projelerine yöneldi? 3 kripto uzmanından 9 altcoin’in teknik seviyelerini alıyoruz…

Bitcoin boğaları tükendi mi?

İlk analistimiz Scott Melker, Bitcoin için pozitif olduğunu açıkladı. Kripto stratejisti ve trader, iki altcoin projesinde ufukta bir sıçrama gördüğü için Bitcoin ticaretini “inç oyunu” olarak nitelendiriyor. Melker, Twitter’daki 573.800 takipçisine, Bitcoin’in 52.956,27 dolar hedefine giden yolda yukarı doğru ilerlemeye devam etmesini beklediğini söylüyor:

BTC ticareti bir inç oyunu olabilir. Walmart sahte haberleri neredeyse durağımın süpürülmesine neden oldu – yaklaşık 30 dolar kaçırdı. Şimdi fiyat %10 arttı ve ben 10 kat daha fazla kaldıraç kullanıyorum. Fena değil.

Melker, düşük fiyatlarda işlemlerine daha fazla kaldıraçla devam ettiğini söylüyor ve kendi analizlerine dayanarak Bitcoin’de uzun vadeli yükseliş eğiliminde olduğunu ekliyor:

Grafikler bir “meme”. Hepimiz tabloları severiz. Ticaret için harikalar ama günün sonunda Bitcoin yükselecek çünkü enflasyonist bir dünyada deflasyonist bir varlık. Bitcoin’de uzun vadede düşüş eğiliminde olmak için hiçbir neden yok.

Scott Melker, radarında altcoin TRX’in olduğunu olduğunu söylüyor

Diğer kripto para birimlerine bakıldığında, Melker’in radarındaki bir altcoin, Blockchain tabanlı işletim sistemi Tron (TRX) oluyor. Kripto analisti, Tron’un 0,11 dolardan ani direncini çıkarmadan ve 0,18 dolara yükselmeden önce hafifçe geri çekilmesini bekliyor:

İstediğin şey burada bir tür işaretleme görmek (0,09 dolar), sonra yukarı ve bu bölgede (0,11 dolar) ve hatta bu yükseklerden (0,12 dolar) satın almak.

Altcoin projesi VeChain (VET)’de analistin listesinde

Sırada, kripto stratejistinin 0,27 doların üzerinde bir artış başlatmak için acil direncini kırması gerektiğini söylediği tedarik Blockchain yönetim platformu VeChain (VET) var. Melker VET fiyatından bu seviyeleri bekliyor:

Bu noktada gerçekten 0.15 doların üzerinde olmak istiyorum… Bu çok önemli bir direnç… VET çok büyük bir proje, gerçek ortaklıklar. Son derece iyi olacak.

altcoin

Coin Bureau analistleri Cardano’ya odaklanıyor

Coin Bureau analistleri, Cardano’nun Ethereum’un lansmanına rakip olacak büyük bir yeni kripto inovasyon dalgasını ateşleyebileceğini söylüyor. Guy takma adlı kripto analisti, 1,36 milyon abonesine, mainet’te piyasaya sürülecek birçok merkezi olmayan uygulamanın (DApps) ile Cardano’nun muazzam fırsatlar sunduğunu söylüyor:

Şu anda, Ethereum’un 2015’te piyasaya sürülmesinden bu yana benzerlerini görmediğimiz kripto inovasyonunda başka bir patlamanın eşiğindeyiz ve erken benimseyenler en büyük ödülleri almaya devam edecek.

DOGE ve Bu 8 Altcoin İçin Yeni Endeks Oluşturuldu! İşte Detaylar

Analist Guy, kullanıcıların ve geliştiricilerin Cardano’yu tercih etmesinin bir nedeninin, ona göre onu piyasadaki en merkezi olmayan kripto para birimlerinden biri yapan benzersiz stake etme sisteminden kaynaklandığını söylüyor:

Tek bir havuzda çok fazla Cardano varsa, stake ödülleri azalır. Bu, merkezsizliğe teşvik eder…ADA’nın staking ödülleri şu anda yılda yaklaşık %4,5’tir ve herhangi bir staking kilitleme veya kilit açma süresinin olmaması, bunu yapmayı zahmetsiz hale getirir, bu nedenle, ADA’nın arzının yaklaşık %70’inin şu anda stake edilmesinin nedeni budur. Bu, Cardano’yu aktif hisse bazında en yüksek değere sahip Blockchain yapar.

Analist, ADA için bu konularda uyarıyor:

Olumlu haberlerin yanında Guy, üçüncü en büyük kripto kullanıcı tabanına sahip ADA’nın geliştiricileri için iki ucu keskin bir kılıç olabilecek konularda uyarıyor:

Cardano’nun 1,6 milyondan fazla kullanıcısı var ve topluluğu, kripto para biriminde tartışmasız en aktif olanıdır. Bu inanılmaz, ancak aynı zamanda bir geliştiricinin en kötü kabusu çünkü DApp’lerinin bu tür trafiği kaldıramayacağını biliyorlar…Bu gerçeğin bir sonucu olarak, hemen hemen her Cardano projesi altyapısını stres testi yapmak için lansmanını erteliyor çünkü DApp’lerini şimdi dağıtırlarsa mahvolacaklar.

Popüler Altcoin Projesi Resmi Açılış Sayfasını Başlattı

Aaron Arnold, 5 altcoin projesini sıraladı

Son analistimiz, kripto trader’i ve YouTube fenomeni Aaron Arnold, kripto piyasasının çıldırmak üzere olduğunu tahmin ederken ilk beş altcoin projesini vurguluyor. Yakın tarihli bir YouTube videosunda Arnold, 998.000 abonesine, merkezi olmayan Oracle Chainlink konusunda iyimser olduğunu söylüyor:

Chainlink, yaptığı işte bir tür mavi çip. Chainlink gibi başka hiçbir oracle kriptosu bunu Chainlink kadar büyük yapmıyor… LINK bir çıkışa hazırlanıyor gibi görünüyor. Yani Chainlink, evet, bir boğa döngüsünde olduğumuz sürece ben de boğayım.

Aaron Arnold, DOT’un SOL’u takip edebileceğini düşünüyor

Analist, Polkadot’a (DOT) bakarak, birlikte çalışabilir Blockchain’in patlayıcı altcoin Solana’nın (SOL) ayak izlerini takip edeceğine inanan bir kripto stratejistine atıfta bulunuyor.

Bu özel analist, DOT’un Solana gibi bir hamle yapabileceğini söyleyerek onu karşılaştırıyor. “DOT’tan büyük Solana havası alıyorum”. Birkaç kez daha reddedildi, ama bence gidişat (haftalık mum kapanışı), önceki tüm zamanların en yüksek seviyesiyle ilişkisi ve tüm bu koşuyu gerçekten pompalamadığı gerçeği. Önümüzdeki birkaç hafta içinde SOL gibi parlayacağını umuyorum.

Altcoin EGLD’de golden cross yaklaşıyor

Elrond’a (EGLD) gelince, kripto trader’i, internet ölçekli Blockchain’in son zamanlarda bir golden cross formasyonu oluşturduğunu vurguluyor, bu, analiste göre 50 günlük hareketli ortalamanın (MA) 200 günlük MA’nın üzerine çıktığı bir yükseliş sinyali. Arnold, önceki iki golden cross sırasında EGLD’nin 62 günde ATH seviyesine ulaştığını söyleyen başka bir analistten alıntı yapıyor. Arnold, analistin EGLD’nin 18 Ekim’de 2.500 dolara kadar yükseleceğini tahmin ettiğini söyledi.

Avalanche (AVAX)

Sırada, kripto analistinin daha fazla kullanıcının akıllı sözleşme platformuna akın etmesiyle ivme kazandığını söylediği Ethereum rakibi Avalanche (AVAX) var. Aaron Arnold, Avalanche altyapısını Solana ile karşılaştırıyor:

Solana ve AVAX’a ne olduğunu gördük, bence Solana’ya çok benziyor. AVAX genellikle ağ, popülerlik ve fiyat hareketinde kazanıyor. Yaptıkları şey birçok (kullanıcıyı) çekiyor gibi görünüyor.

Sonrada altcoin MINA var

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Arnold’un radarındaki son altcoin projesi, kripto piyasasındaki en iyi risk sermayesi şirketlerinden bazıları tarafından desteklendiğini söylediği gizlilik odaklı Mina Protokolü’dür (MINA). Uzun vadeli MINA sahiplerinin, kripto paralarını staking mekaniği nedeniyle satış yapmak için çok az nedeni olduğunu da sözlerine ekliyor:

Yakın zamanda çok fazla satış olacağını sanmıyorum çünkü stake etme yöntemi, stake edenler için en yüksek ödüller ilk sekiz ayda veya (bir) yılda gerçekleşti. Dolayısıyla, her zaman kar elde etmediğiniz sürece satmak için gerçekten bir neden yok ama bence birçok insan bu bahis ödüllerini istiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

3 Analist, Bu 9 Altcoin’e Dikkat Çekti: Fiyatlarını Katlayabilirler!

Yorumlar kapalı.