4 Analist, Altcoin Portföyünü Açıkladı: İşte Listedeki 27 Coin!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 5 Ocak 2022
2 görüntülenme
omisego omg blockchain criptovalute

Kendileri için en iyi kripto para portföyünü oluşturmaya çalışan yatırımcılar, ünlü analistlerin çantalarında neler olduğunu merak ediyor.  Kriptokoin.com olarak hazırladığımız bu yazıda, yerli ve yabancı analistlerin yakın zamanda portföyünde olduğunu açıkladığı altcoin projelerini ele alacağız.

Analistlerin portföyünde hangi altcoin projeleri yer alıyor?

Öncelikle tanınmış yabancı bir kripto para analisti olan Josh Rager’ın 2 Ocak’ta paylaştığı portföyüne göz atalım. Rager, Twitter’daki paylaşımına göre, mevcut durumda Avalanche (AVAX), Cosmos (ATOM), Dusk Network (DUSK), Near Protocol (NEAR) ve Skale (SKL) coin’lerini elinde tutuyor.  Öte yandan, Rookie (altcoinrookie), yakın zamanda attığı bir tweet’inde 4 ayrı merkezi olmayan finans (DeFi) projesine yatırım yaptığını açıkladı. Analistin gönderisine göre mevcut durumda portföyünde olan altcoin’ler şu şekilde: YetiSwap (YTS), MRHB DeFi (MRHB), ApeSwap Finance (BANANA) ve Canary (CNR).

Türkiye’deki kripto para topluluğunun yakından takip ettiği bir başka analist olan Enes Turan da 4 Ocak’taki bir gönderisinde Holo (HOT), Casper (CSPR), Radio Caca (RACA), Reef Finance (REEF), Flamingo Finance (FLM), BakeryToken (BAKE), Auto (AUTO), Swipe (SXP) ve Newscrypto Token (NWC)’a dikkat çekti. Bu coin’lerin listesini, “yatırım çantam” diyerek paylaştı.

Son olarak, Erhan Ünal çantasındaki altcoin’lerin Smooth Love Potion (SLP), BakeryToken (BAKE), Auto (AUTO), Ethereum Name Service (ENS), WazirX (WRX), Mobox (MBOX), Internet Computer (ICP), Filecoin (FIL), Chiliz (CHZ), Hero Arena (HERA), Bunicorn (BUNI) ve fan tokenlar olduğunu ifade ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

bullishimage
Ünlü Yönetici, Bu Altcoin’de Uber Boğa: Akıllıca Bir Bahis! Coinfund’ın araştırmacısı ve müdürü olan kripto para birimi veteranı Austin Barack, bir altcoin projesinde “über bullish”, yani yükselişte olduğunu ifade ediyor. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz… Coinfund veteranı, popüler altcoin Fantom’a işaret ediyor Geçtiğimiz gün paylaştığı bir tweet...
Aslı Dinçer 5 Ocak 2022