4 Analist DOGE Tahminlerini Açıkladı: Bu Seviyeler Bekleniyor!

202110111454 main
202110111454 main
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Analistler Dogecoin‘nin boğa koşusuna devam etmesini beklediğinden, DOGE tüm memecoinlerin kralı olmaya devam edecek gibi görünüyor. Kriptokoin.com’da daha önce de bildirdiğimiz gibi, Shiba Inu piyasa değeri ile 15. en büyük kripto para birimi olarak konumunu korumak için mücadele ediyor.

DOGE öncülüğü devam edecek

Analistler, mevcut boğa koşusunda Dogecoin fiyatının 2021’in sonundan önce 0,48 dolara ulaşmasını bekliyor. Destekçiler, Robinhood‘un DOGE cüzdanlarının piyasaya sürülmesini bekliyor, bu nedenle Dogecoin, faydasını artırmak için 600.000 mağazada harcanabilir. Dogecoin taklitleri memecoin’i yenemez fikri ağırlık kazanıyor. Analistler, DOGE’ye sahip cüzdan adreslerinin %70’inin kârlı olması nedeniyle DOGE’nin düşüşten kurtulmasını bekliyor. Dogecoin memecoinlerin kralı olarak geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Önde gelen memecoin DOGE, 32.4 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve CoinGecko‘daki ilk 10 kripto para biriminde yer alıyor. Birkaç Dogecoin benzeri, kripto para borsalarını vururken, on-chain aktivite ve piyasa değerinde DOGE’yi tahttan indirmeyi başaramadılar.

Buterin Dogecoin mi sattı?

İlginç bir şekilde, Ethereum‘un yaratıcısı Vitalik Buterin, köpek temalı kripto para birimlerinde 1.8 milyon dolar sattı. Buterin, Dogecoin Vakfı’nın danışmanlar kurulunda ve Ethereum yaratıcısı, merkezi olmayan borsalardaki son faaliyetinde DOGE veya SHIB satmadı. Shiba Inu, DOGE’yi tahttan indirmek için yola çıkmasına ve “Dogecoin katili” olarak yaygın bir şekilde popüler olmasına rağmen, SHIB fiyatı son zamanlarda düştü ve token, ilk 15 kripto para birimindeki konumunu korumak için mücadele ediyor. Dogecoin sahipleri, Robinhood’un memecoin cüzdanlarını piyasaya sürmesini bekliyor. Dogecoin savunucusu ve traderı @TDogewhisperer, cüzdanın piyasaya sürülmesinin memecoinin faydasını artıracağına inanıyor.

Bir kripto para birimi analisti ve YouTuber olan Alen, memecoin için 0,48 dolarlık bir yükseliş hedefi belirledi. Alen şöyle diyor: “Yıl sonuna kadar Dogecoin 0,48 ABD doları tahminime bağlı kalıyorum ve hala Ethereum için 5.000 ila 10.000 arasında çok iyi bir şansımız olduğunu düşünüyorum. Takma isimli kripto para birimi analisti @CryptoWarrior01, DOGE fiyatı konusunda yükseliş eğilimine sahip.

Analistler DOGE fiyatını değerlendirdi ve memecoin’in ağ etkinliğinin büyük bir kopuşun devam ettiğini gösterdiğini tahmin etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

4 Analist DOGE Tahminlerini Açıkladı: Bu Seviyeler Bekleniyor!