Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: İşte 4 Büyük SHIB Gelişmesi!

Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: İşte 4 Büyük SHIB Gelişmesi!
Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: İşte 4 Büyük SHIB Gelişmesi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler meme coin Shiba Inu (SHIB), geçtiğimiz günlerde fiyat açısından artış yaşadı. Söz konusu artışın arkasında Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından yükseliş yaşayan Dogecoin ve genel piyasa artışı yer alıyordu. Bu sırada, SHIB ekosisteminde, bunların dışında yeni gelişmeler de görülmekte. Bu yazımızda, SHIB’e yönelik dört önemli gelişmeyi aktaracağız.

Shiba Inu, Robinhood’da ilk 5’e girdi

Shiba Inu’nun son yedi gündeki muazzam fiyat artışı, kullanıcıların dikkatini çekti. Tokenin bu hafta Robinhood’da en çok yükselen 5 kripto arasında yer almasına yardımcı oldu. Verilere göre, SHIB bu hafta yüzde 18 arttı. Böylece, Robinhood’da en çok kazanan dördüncü kripto para birimi oldu. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Avalanche (AVAX), Ethereum (ETH) ve Dogecoin’in (DOGE) hemen arkasında yer aldı. Robinhood, bu gelişmeyi, bu hafta kripto para alanındaki olayları tartışan bir tweet ile duyurdu.

Coin98, ile SHIB alınabilecek

Vietnam merkezli Coin98 Super App (eski Coin98 Wallet) geçtiğimiz günlerde SHIB’i etkileyen bir duyuru yaptı. Lisanslı bir finans kurumu Simplex ile işbirliği içinde fiat on-ramp özelliğinde yeni bir güncelleme yayınladı. Bu özellik, kullanıcılarının VISA, Mastercard gibi platformlar aracılığıyla 100’den fazla fiat kullanarak kripto almasını sağlayacak. Bu sırada, desteklenen kriptolar arasında SHIB dahil 170’den fazla coin var.

Geliştirme, daha fazla kullanıcıyı kripto alanına getirmeyi amaçlıyor. Küresel bir ödeme teknolojisi şirketi olan Nuvei tarafından desteklenen Simplex, tüm kripto alanını tam bir fiat altyapısı ile güçlendirmeye kararlı olduğunu söylüyor. Ayrıca platform, 4 Kasım 2021’de SHIB için destek eklemişti.

SHIB: The Metaverse için ikinci görsel yayınlandı

Ayrıca Shiba Inu, SHIB: The Metaverse’deki merkezlerden biri olan Dunes’ın ikinci sanat konseptini ortaya çıkardı. Metaverse projesinin resmi Twitter hesabına göre, ikinci görsel, dünkü Discord buluşmasında yayınlandı.  Shiba Inu; WAGMI Tapınağı, Rocket Pond ve Canyon gibi diğer SHIB: Metaverse hub’larının konsept görsellerini daha önce yayınlamıştı. En son yayınlanan eseri, aşağıdaki şekilde görebilirsiniz:

Santiment: Shiba Inu ivme kazanıyor

Son olarak, dördüncü Shiba Inu gelişmesi ise Santiment’in verileri aracılığıyla geldi. Dogecoin ile birlikte, en yakın rakibi ve ikinci en büyük memecoin Shiba Inu (SHIB) da toplanıyor.  Tarihsel eğilimlere göre, SHIB fiyatı yakında haftalık grafiklerde DOGE’un yaklaşık %50 rallisini yakalayabilir. On chain veri sağlayıcı Santiment, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

DOGE (7 günde yüzde 44) ve SHIB (7 günde yüzde19) gibi meme coin’lerde hangi tarafta olursanız olun, pump anlarını yaşadıkları inkar edilemez. Shiba Inu tarihsel olarak Dogecoin pumplarını takip etti. Grafiğimizdeki işlem hacmini takip edin.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: İşte 4 Büyük SHIB Gelişmesi!