4 Öncü İsim Cardano Tahminlerini Paylaştı: Bu Seviyeler Bekleniyor!

dunyaca unlu k hin cardano eth ve 2 altcoin bu duzeylere gidiyor sQggT5dZ
dunyaca unlu k hin cardano eth ve 2 altcoin bu duzeylere gidiyor sQggT5dZ
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano (ADA)’da gelişmeler birbirini takip ediyor. Cardano’nun arkasındaki geliştirme ekibi, bir sonraki Daedalus güncellemesi üzerinde çalışıyor. Input Output Hong Kong (IOHK) ekibi, bir sonraki Daedalus sürümüne hazırlanmak için, yaklaşan Cardano bakım yükseltmesini desteklemeye hazırlanıyor. Bu arada Ethereum’u Cardano’ya bağlayan Nervos köprüsü yayında ve köprü kullanıcıların varlıkları değiştirmesine ve kendi tokenlerin oluşturmasına izin veriyor. Dogecoin milyoneri Cardano (ADA)’ya yatırım yaptığını ve altcoin fiyatında büyük hareketler beklediğini açıkladı. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam etmelisiniz.

Cardano, yeni ortaklıklarla büyük adımlar atıyor

Cardano’yu yaratan Blockchain geliştirme firması olan IOHK, şimdi bir sonraki Cardano bakım yükseltmesini destekliyor. Geliştiriciler, Cardano nodu ve cüzdan ile entegrasyonlar ve bir donanım cüzdanının eşleşmesini kaldırma olanağı da dahil olmak üzere Daedalus v.4.4.0 sürümüne hazırlanıyor. 

Cardano

Bu arada Nervos Network, Blockchain’deki varlıkları Ethereum, Cardano ve diğer ağlara bağlayan köprüsünün artık yayında olduğunu duyurdu. “Güç köprüsü”, Nervos üzerindeki varlıkların farklı Blockchain’ler arasında değiş tokuş edilebilirliğini destekleyerek, erişilebilirliği artırıyor. İlginç bir şekilde, Cardano’nun son ortaklıkları, gelişmekte olan ülkelerde finansal erişilebilirliği artırmaya odaklanıyor. Ağın Oasis Pro ile ortaklığı, büyük altyapı projelerini finanse etmek için hükümetleri, iç havaleleri bir havuzda toplama konusunda destekliyor. 

Bazı analistler altcoin konusunda iyimserken, aksi görüşte olanlar da var

Analist Ekta Mourya’ya göre, Cardano’nun ortaklıklarının, ADA tokenlerinin fiyatıyla birlikte altcoin için gerçek dünyadaki kullanım durumlarını da artırması muhtemel. Altcoin yatırımcıları çekmeye devam ediyor. Son olarak, Dogecoin milyoneri Glauber Contessoto, Cardano’ya yatırım yaptığını itiraf etti. Glauber Contessoto, Cardano’da boğa pozisyonunda olduğunu ve ADA fiyatında bir kırılma öngördüğünü ifade etti. Buna ilaveten, The Eight Global’ın CEO’su ve kurucusu Michäel van de Poppe, günlük grafikte ana hatlarıyla çizdiği yolu izleyerek, ADA fiyatının daha da yükseleceğini tahmin ediyor: 

Hatırlanacağı üzere, deVere Group CEO’su Nigel Green, Cardano (ADA) fiyatının Eylül 2021’de 3 dolara çıkacağını tahmin etmişti. Tahmini doğru çıkan Nigel Green şimdi, ADA’da boğa pozisyonunda olduğunu ve yıl sonu için 4 dolarlık bir hedef belirlediğini söylüyor. Nigel Green şu paylaşımı yaptı: 

Cardano(ADA) yakında yeni zirvelere ulaşabilir ve yıl sonuna kadar 4 dolara dokunabilir.

Öte yandan FXStreet analistleri, ünlü yönetcilerin ve iyimser analistlerin aksine ADA fiyat trendinde negatif yön tahmin ediyor ve 1,70 dolara düşüş öngörüyor. Yazının yazıldığı sıralarda CoinMarkerCap verilerine göre Cardano fiyatı, günlük %2,81 düşüşle 2,11 dolardan işlem görüyordu. Yaklaşık 69,6 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto paralar arasında 4. sırada bulunan ADA, bu yıl içinde 2 Eylül’de gördüğü 3,10 dolarlık ATH’ından %31,56 uzakta bulunuyor.

Cradano
Cardano (ADA) günlük grafik / Kaynak: CoinMarketCap

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

4 Öncü İsim Cardano Tahminlerini Paylaştı: Bu Seviyeler Bekleniyor!