Bu 5 Altcoin, Haftanın En Çok Kazandıranı Oldu!

Emre Borsan
Emre Borsan 3 hafta önce
202 görüntülenme
Bu 5 Altcoin, Haftanın En Çok Kazandıranı Oldu!

Kripto para piyasasında son haberlerle ilgi odağı haline gelen, bu hafta en çok kazandıran 5 altcoin belli oldu. Kriptokoin.com olarak haftanın en çok kazandıran altcoinlerini sizler için derledik.

Altcoinlerin artış oranları belli oldu

Geçtiğimiz haftadan bugüne kadar geçen sürede en çok artış gösteren 5 altcoin şu şekilde sıralanmıştır:

  1. Maker (MKR) fiyatı %22,73 arttı.
  2. ssv.network (SSV) fiyatı %13,13 arttı.
  3. SingularityNet (AGIX) fiyatı %10,10 arttı.
  4. Casper (CSPR) fiyatı %9,38 arttı.
  5. Threshold (T) fiyatı %9,12 arttı.

Bu altcoin ilk sırada duruyor

Maker (MKR) fiyatı, Temmuz 2022’den bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düştü. Bu çizgi şimdiye kadar çok sayıda reddedilmeye neden oldu, en sonuncusu 2 Mart’ta gerçekleşti. Ardından kripto para uzun bir üst fitil oluşturdu ve o zamandan beri düştü.

Bu 5 Altcoin, Haftanın En Çok Kazandıranı Oldu!

Aşağı hareket devam ederse, en yakın destek alanı 788 dolar olacaktır. Bununla birlikte MKR fiyatı direnç çizgisinden çıkarsa, bunu 1.200 dolara doğru bir artış takip edebilir.

ssv.network (SSV) direnci aştı

SSV fiyatı 3 Mart’ta alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Aynı gün 45,90 dolara kadar yükseldi. Ancak fiyat, 44,73 dolardaki 0,618 Fib geri çekilme direnci seviyesinin üzerine çıkmadı. Olursa, 50 dolara yükselebilir. Ancak, fiyat reddedilirse 41 dolarlık destek alanına düşebilir.

Bu 5 Altcoin, Haftanın En Çok Kazandıranı Oldu!

SingularityNet (AGIX) risk dağılımı

AGIX fiyatı 8 Şubat’ta 0,67 dolara ulaştıktan sonra düştü. Daha sonra 13 Şubat’ta toparlanmaya başladı. O zamandan beri yükselen bir paralel kanal içinde arttı. Bu tür kanallar genellikle düzeltici hareketler içerir. Bu nedenle, ondan bir döküm en olası senaryo olacaktır. Bu, aynı zamanda 0,618 Fib geri çekilme direnç seviyesine denk gelen 1 Mart’ta kanalın direnç çizgisinden (kırmızı simge) gelen ret ile destekleniyor.

Bu 5 Altcoin, Haftanın En Çok Kazandıranı Oldu!

AGIX fiyatı kanaldan ayrılırsa 0,30 dolara düşebilir. Bununla birlikte kanaldan bir kopuş, bu düşüş tahminini geçersiz kılar ve 0,80 dolara doğru bir artışa yol açabilir.

Casper Network (CSPR) üst model oluşturuyor

Casper (CSPR) fiyatı, sırasıyla 4 Şubat ve 6 Mart’ta çift tepe modeli oluşturdu. Bir düşüş formasyonunun yanı sıra, çift tepe, günlük RSI’da (yeşil hat) düşüş eğilimi ile birleştirildi. Bu nedenle bir ret ve düşüş, gelecekteki hareket için en olası taslaktır.

Bu gerçekleşirse CSPR fiyatı 0,033 dolardan 0,618 Fib geri çekilme destek seviyesine düşebilir. Ancak önceki yukarı hareketin devam etmesi durumunda, CSPR fiyatı bir sonraki dirence 0,05 dolardan yükselebilir.

Threshold (T) direnci aştı

Threshold (T) fiyatı, 23 Ocak’ta alçalan bir direnç çizgisinden çıktığından beri arttı. Yukarı hareket, 26 Ocak’ta 0,065 dolara kadar yükseldi. Ancak fiyat, 0,054 dolarlık direnç alanı tarafından reddedilerek uzun bir üst fitil oluşturdu.

0,033 dolarlık 0,618 Fib geri çekilme destek seviyesinde bir sıçramanın ardından, fiyat şu anda başka bir kırılma girişiminde bulunuyor. Başarılı olursa, fiyat bir sonraki dirence 0,08 dolardan yükselebilir. Ancak Threshold (T) fiyatı 0,618 Fib geri çekilme destek seviyesinden düşerse, 0,023 dolara düşebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • beincrypto

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Hafta Sonu Bu 30 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacaklar!
Hafta Sonu Bu 30 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacaklar! 7/24 aktif olan kripto para piyasası, hafta sonu da önemli gelişmelerle gündeme geliyor. Bu yazımızda, 30 altcoin projesi için hafta sonu kritik olan haberleri paylaşacağız. Bu 30 altcoin için önemli gelişmeler var Son dakika gelişmelerden anında haberdar...
Aslı Dinçer 3 hafta önce