Bu 5 Altcoin İçin Usta Analistler Epik Tahminler Yaptı!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 4 hafta önce
738 görüntülenme
Bu 5 Altcoin İçin Usta Analistler Epik Tahminler Yaptı!

Son zamanlarda, özellikle beş altcoin, kripto para analistlerinin ilgisini çekiyor gibi duruyor. İşte iki analistin dikkat çektiği beş kripto para birimi…

Michael van de Poppe: Bu altcoin projeleri sıçrama yapabilir

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, bu yıl güç gösteren bir merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin’inin büyük olasılıkla büyük bir sıçrama yapacağını düşünüyor. Van de Poppe, 649.800 Twitter takipçisine, merkezi olmayan ticaret platformu GMX’in yerel varlığı olan GMX’in, 18 Şubat’ta ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 85.07 dolardan son düzeltici hareketine rağmen yükseliş trendinde kaldığını söyledi. Trader, GMX’in 69 dolar civarındaki desteğe ulaştığında muhtemelen sıçrayacağına inanıyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Bu, yukarı yönlü bir trend ve bu nedenle, hala ‘dipten satın alma’ yaklaşımındayız. 65-68 doların üzerinde kalırsa, büyük olasılıkla tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru başka bir ralli görürüz ve 65-68 dolar aralığı bir ilgi noktası haline gelir.”

FTM ve MATIC için sırada neler var?

Bunun dışında analistin odağında Fantom (FTM) var. Van de Poppe, kripto pazarları zayıflık göstermeye devam ederse Ethereum (ETH) rakibinin daha derin bir gerilemeye tanık olabileceğini düşünüyor. Analist, belirli bir seviyeyi Fantom’da ilgi noktası olarak işaretlediğine dikkat çekti. Piyasaların daha düşük seviyelerde yerel yüksekler kaydetmesi halinde, bir sonraki uzun pozisyon fırsatı için 0.36 dolara işaret ediyor.

Van de Poppe, önemli bir sıçrama için hazırlanabileceğini söylediği Polygon’u (MATIC) da yakından izliyor. MATIC’in bir “ilgi noktasında” olduğuna” ve “potansiyel bir sıçrama bölgesinde” olduğunu aktarıyor. Bir sıçrama gerçekleşirse, yüzde 20-25’lik bir yükselişin oluşabileceğine dikkat çekiyor. Eğer yükseliş olmazsa, bir sonraki adımda 1 dolara bakacağına işaret ediyor.

Cantering Clark, STX ve DYDX için analizlerini aktardı

Diğer yandan, yakından takip edilen bir trader olan Cantering Clark, Bitcoin’in (BTC) faydasını artırmayı amaçlayan bir proje olan Stacks’in (STX), coin’de ne kadar açık pozisyon biriktiğine bağlı olarak açığa satış ile karşılaşabileceğini söylüyor.  Trader, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi son 30 günde zaten yüzde 217 artmış olan STX’in muhtemelen yukarı yönlü bir baskıdan etkilendiğini söylüyor, ancak yüksek açık pozisyonun her zaman yukarı yönlü sinyal vermediğini belirtiyor.

Analist, STX fonlama oranının şu anda Bybit’te “-21” olduğuna işaret ediyor. Açık pozisyonun fiyatla agresif bir şekilde yükseldiği için, bir “sıkışma” sonucu STX’in hareket ettiği düşünülmekte. Ancak analist, Aptos’ta (APT) da aynı hareketlerin yaşandığını, fakat APT için finansman oranının yüksek olduğuna dikkat çekti.  “En kötü durum senaryosu, kim satıyorsa ortalama fiyatını kaybeder. Yani 1 doları kırmak oldukça kötü olur,” ifadelerini kullandı.

Bu 2 Altcoin İçin Son Dakika: Dev Markalarla İşbirliği!

Cantering Clark, popüler merkezi olmayan kripto borsası (DEX) Dydx’e güç veren token DYDX’i de izliyor. Analiste göre DYDX, yeni yerel zirvelere çıkmadan önce hızlı bir konsolidasyon aşamasının ortasında olabilir. DYDX’in 2.80 dolar seviyesinin yakınında güçlü bir destekten sektiğini ve aşağı yönlü bir trend çizgisinde yükseldiğini gösteren bir grafik paylaşıyor. “Şimdiye kadar gerçekten iyi görünüyor ve günümüzün en güçlü çiftlerinden biri,” diye ekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Dailyhodl

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Uzak Durun: Bu 5 Altcoin Piyasadan Milyarları Sildi!
Uzak Durun: Bu 5 Altcoin Piyasadan Milyarları Sildi! 5 yüksek profilli altcoin patlaması kullanıcıların güvenini sarstı, 2022’nin kripto kışında milyarlarca değeri silindi. Kriptokoin.com olarak piyasada çöküş yaşayan tokenleri sizler için derledik. Geçen sene patlamalar yaşandı 2022, tüm ekosistem paramparça olduktan sonra birkaç proje çöktüğü ve...
Emre Borsan 4 hafta önce