Dikkat: Binance’den Bu 5 Altcoin İçin Kritik Duyurular!

binance to raise 1 billion fund 1
binance to raise 1 billion fund 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İşlem hacmiyle en büyük kripto para borsası olan Binance, bugünkü yeni duyurusunda çeşitli altcoin projelerine yönelik haberleri paylaştı. MOBX için kilitli staking başlarken Cardano ağı için yapılacak olan bakım çalışması ertelendi. Öte yandan, bazı kripto para birimlerinin kredi veya banka kartı ile satın alınabileceği duyuruldu. Kredi kartı veya banka kartı ile satın alım için mevcut yeni fiat para birimleri arasında Türk lirası da var. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Binance, MOBOX için staking hizmeti başlattı

Binance Staking, yeni yüksek verimli MBOX kilitli staking hizmetini başlattı. Birden fazla ödül kazanmak için, kullanıcıların elindeki MBOX tokenlarını 23 Şubat 2022, Türkiye saati ile 15.00’ten itibaren kullanması gerekiyor. Kullanıcılar 10, 30, 60 veya 90 gün boyunca MBOX para yatırma ve staking için yüzde 39.89’a varan gelir elde etme şansı yakalıyor. Kilitli staking formatının, ilk stake edenler esasına göre yapılacağı belirtiliyor. Kilitli staking’in onaylanmasının ardından stake süreci başlayacak. Faizler, günlük bazda ödenecek. Verilecek ödüllerin listesi ise aşağıdaki şekilde:

Binance Bu Play to Earn Coin'ine Yatırım Yaptı: Fiyat Fırladı!

Kullanıcılar, bazı altcoin projelerini kredi veya banka kartıyla alabilecek

Borsanın bir diğer duyurusuna göre, artık Binance kullanıcıları kredi veya banka kartı ile kripto satın alımı gerçekleştirebilecek.  Kullanıcılar artık kredi/banka kartlarını kullanarak büyük fiat para birimleriyle ACA, ALPINE, ANC, ATA, BLZ, CVC, ILV, MC, POLY, QSP, STPT ve WOO satın alabilirler. ACA, ALPINE, ANC, ATA, BLZ, CVC, ILV, MC, POLY, QSP, STPT ve WOO satın alma için mevcut yeni fiat para birimleri AUD, BRL, EUR, GBP, NZD, RUB, TRY, UAH olacak.

Cardano ağı için yapılacak bakım ertelendi

Geçtiğimiz gün Binance, Cardano için bir cüzdan bakımının dün yapılacağını duyurmuştu. Ancak, yeni duyuruya göre Cardano ağının bakımı bir 24 saat daha ertelenecek. Yani yatırımcılar, bugün akşam saatlerinde bakımın gerçekleşeceğini bekleyebilir. Ancak henüz kesin bir saat sunulmadı. Ağdaki bakım tamamlanana kadar para yatırma ve çekme işlemleri kapalı kalacak. bakım tamamlandıktan sonra, kullanıcılara bilgi verilmeyeceği bildiriliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dikkat: Binance’den Bu 5 Altcoin İçin Kritik Duyurular!