Büyük Kripto Çöküşüne Rağmen Bu 5 Altcoin Parlıyor!

5 Altcoin Kripto Çöküşüne Rağmen Parlıyor
5 Altcoin Kripto Çöküşüne Rağmen Parlıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

3-10 Mart ​​arasında geçen haftada Bitcoin (BTC) ve çoğu altcoin %5’in üzerinde değer kaybetti. Bankacılık sektöründeki iflaslar düşüşün arkasındaki temel katalizördü. Bu yazıda, piyasadaki satış baskısına rağmen haftayı pozitif bir notla kapatan 5 altcoin’i sıradaki teknik seviyelerle birlikte listeliyoruz.

  1. Kava.io (KAVA): +%9,76
  2. DAO Maker (DAO): +%6,80
  3. Liquity (LQTY): +%2,89
  4. XRP (XRP): +%0,45
  5. Bone ShibaSwap (BONE): +%0,23

Kava.io (KAVA) altcoin piyasasında kazançlara öncülük ediyor

KAVA fiyatı, 19 Ocak’tan bu yana alçalan bir paralel kanal içinde düştü. Bu tür kanallar genellikle düzeltici hareketler içeriyor, bu da nihai bir kırılmanın beklendiği anlamına geliyor. Fiyat şu anda kanalın üst kısmında yer alıyor ve bu da kırılma olasılığını artırıyor.

Teknik analist Valdrin Tahiri’ye göre, kanalın yukarı yönde kırılması durumunda, KAVA fiyatı 1,06 dolara yükselebilir. Öte yandan, bunu bir ret takip ederse KAVA, kanalın destek hattı olan 0,70 dolara düşebilir.

DAO Maker (DAO) kritik direncini kırmakta başarısız oldu

DAO fiyatı, yılın başında alçalan bir direnç çizgisinden çıktığından beri yükseldi. Yukarı yönlü hareket, 8 Mart’ta 1,90 dolara ulaştı. Ancak fiyat, 0,618 Fib geri çekilme direnci seviyesi (kırmızı simge) tarafından reddedildi ve düşüş eğilimi gösteren bir mum çubuğu oluşturdu.

Reddetme tersine dönmeye başlarsa, DAO en yakın destek alanı 1,35 dolara düşebilir. Öte yandan, 1,85 doların üzerine çıkması durumunda fiyat 2,50 dolara yükselebilir.

Likidite (LQTY) altcoin piyasası eşliğinde zayıflık belirtileri gösteriyor

LQTY fiyatı 6 Mart’tan bu yana alçalan bir direnç çizgisinin altında düştü. Şu anda 1,70 dolar yatay destek alanının biraz üzerinde işlem görüyor. Fiyat yapısı bozulursa, sıradaki destek seviyesi 1,40 dolara düşebilir.

Öte yandan, LQTY direnç çizgisinden çıkarsa, 2,08 dolardan 0,5 Fib geri çekilme direnç seviyesine doğru bir rahatlama rallisi başlatabilir.

XRP fiyatı alçalan kanalda düşüyor

KAVA’ya benzer şekilde, XRP fiyatı da 16 Aralık’tan bu yana azalan bir paralel kanal içinde düşüyor. Kanalın direnç çizgisi 8 ve 9 Mart’ta fiyatı reddetti ve uzun üst fitiller (kırmızı daire) oluşturdu.

Fiyat uygun seyrini sürdürürse, kanalın destek hattına ve 0,33 dolar destek alanına düşebilir. Öte yandan, bir kırılma 0,42 dolara doğru keskin bir artışa yol açabilir.

Bone ShibaSwap (BONE) dip seviyelere geriliyor

Şubat ayının sonunda, BONE fiyatı 2 doların üzerine çıkmak için birkaç başarısız girişimde bulundu. Bunlar, satış baskısının işaretleri olarak kabul edilen çok sayıda uzun üst fitil (kırmızı daire) yarattı. Ayrıca, RSI’da (yeşil çizgi) düşüş eğilimi ile birleştirildiler. Ardından, fiyat 1,45 dolarlık destek alanına düştü ve sıçradı.

Şu anda, altcoin 1,45 dolar ile 2 dolar arasında işlem görüyor. Patlak mı yoksa aşağı mı, gelecekteki eğilimi belirleyebilir. Bir kırılma 2,60 dolara hızlı bir artışa yol açarken, bir kırılma 1,17 dolara düşüşe yol açabilir. Kriptokoin.com olarak aktardığımız Shibarium lansmanı şu anda BONE tokenin arkasındaki ana katalizörlerden biri.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Büyük Kripto Çöküşüne Rağmen Bu 5 Altcoin Parlıyor!