5 Analistin Dogecoin ve Bitcoin Tahmini Şaşırttı!

5 Analistin Dogecoin Tahmini Şaşırttı
5 Analistin Dogecoin Tahmini Şaşırttı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Fed faiz kararı öncesinde direnç seviyesinin altında zaman geçirirken, Dogecoin fiyatı BTC karşısında son 17 ayın zirvelerini zorluyor. 5 usta analist ikili için neler söylüyor hızlıca göz atalım.

BTC satış duvarına rağmen kırılma umutları devam ediyor

Material Indicators

Kripto para piyasası merakla 2 Kasım tarihli Fed’in faiz oranlarına ilişkin açıklamalarını bekliyor. On-chain veri kaynağı Material Indicators, toplantıya 24 saatten az bir süre kala satış emirlerinin azaldığını bildirdi. MI analistleri bugün Twitter’dan “Binance emir defteri Tetris oyunu gibi görünmeye başlıyor” diye yazdı. Bir grafikte, 31 Ekim’deki aylık kapanışta 30.000 doların hemen altına direncin eklendiğini gösteriyor. Material Indicators, “30.000 dolardaki 46 milyon dolarlık blok aktif ticaret aralığına düşerse, fiyatı aşağı çekecek. Aksine, eğer yükselirse BTC çalışmalı” diye devam ediyor. Analistler ayrıca “Çarşamba günü FED’den gelen sinyaller bir katalizör olabilir” diye eklediler.

Crypto Tony

Bu arada, analist Crypto Tony, son performansa dayanarak yukarı yönlü yeniden giriş potansiyelinin altını çizdi. “Boğalar, destek bölgesini savunmak için doğru zamanda devreye girdi” diye açıklayıcı bir grafiğin yanında tweet attı:

Şimdi soru şu, buradan bir pump mı alacağız yoksa likidite düşüşlerini gidermek için dalıp sonra mı ralli yapacağız.

Coinglass

Coinglass verilerine göre, Bitcoin için aylık kapanış yaklaşık 20.500 dolar ile Eylül ve Ekim aylarındaki %5,6’lık kazanımlara göre mütevazı bir artışa işaret ediyor.

Dogecoin rallisi devam ederken analistler ikiye bölünüyor

Dogecoin çok aylı düşen trendini Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasıyla bozdu. Crypto Tony ayrı bir analizde, “Bu noktada 0.17 dolarda bir test kaçınılmaz görünüyor” diyor. Analiste göre “Elon Musk’tan daha fazla Doge tweet’i görmeye devam edeceğiz”.

Diğer popüler analist Anbessa, mevcut seviyelerde DOGE ekleme konusunda uyardı. Ancak diğer analistler bu konuda daha sabırsız. Anbessa ise “özellikle şimdi Fomoysanız ve tüm hareketi yakalamadıysanız” dikkatlı olmaya davet ediyor.

Dev varlık yönetimi şirketi, Twitter ve Dogecoin geleceğini öngördü

Yakın tarihli bir notta Bernstein, Twitter için bir Dogecoin geleceği hayal etmenin “mantıksız” olmadığını söylüyor. Firma, Dogecoin’in Twitter’ın “uygulama parası” olabileceğini öne sürüyor. Kriptokoin.com olarak bildirildiğimiz üzere, Dogecoin kısa süre önce Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından yıldız bir fiyat rallisi yaşadı. Bugün erken saatlerde girişimci, Twitter logolu bir tişört içinde bir Shiba Inu köpeğinin fotoğrafını yayınladı. Pek çok kişi bunun yaklaşmakta olan bir entegrasyona işaret ettiğini söylüyor.

Yine de, Dogecoin’in Twitter kullanıcıları tarafından potansiyel olarak nasıl kullanılabileceği artık açık. Bu konuda, Twitter Blue premium aboneliği için ödeme yapmak için kullanılabileceğine dair bazı spekülasyonlar var. Musk, Twitter’ı başlangıçta %9,2 hisse satın aldıktan sonra Nisan ayında böyle bir fikir ortaya atmıştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

5 Analistin Dogecoin ve Bitcoin Tahmini Şaşırttı!