5 Ünlü İsimden Kritik Bitcoin Tahmini: Patlama Geliyor!

5 Ünlü İsimden Kritik Bitcoin Tahmini: Patlama Geliyor!
5 Ünlü İsimden Kritik Bitcoin Tahmini: Patlama Geliyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası, özellikle de Bitcoin (BTC), analistlerin ve uzmanların kripto varlık için farklı ancak ilgi çekici tahminler sunmasıyla bir kez daha gündemde. Fiyat dalgalanmaları ve piyasa belirsizliklerinin ortasında, potansiyel yüksek seviyeler ve sürdürülebilir rallilerin bir resmini çizen farklı bakış açıları ortaya çıktı. İşte son zamanlarda dikkat çeken beş farklı Bitcoin tahmini

Bitcoin tahmini dikkat çekiyor: Yıl sonunda yüksek seviyeler görecek miyiz?

Bitcoin, 35.000 dolar ile 38.000 dolar arasında dalgalanan fiyat dalgalanmalarından oluşan bir rollercoaster kullanıyor. Analist KALEO, bu dalgalanmaların 2023 yılı sonuna kadar 40.000 dolara yükselişin önünü açabileceğini öne sürüyor. Bununla birlikte, KALEO bu beklenen zirveye ulaşmadan önce 34.000 dolara olası bir düşüşe işaret etti. Yani bu konuda da uyardığı için dikkatli olunması tavsiye edilir.

Bu 2 Altcoin’den Önemli Bitcoin Hamleleri Geldi!

Halving Döngüleri Teorisine alternatif olarak Alternatif Teoriyi benimseyen CryptoCon da açıklama yaptı. Analist, Mayıs 2024’e kadar BTC için yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini öngörüyor. Tarihsel olarak bir yükseliş faktörü olan bahar için planlanan Bitcoin halving’i kritik. Bunun, BTC arzını azaltarak varlığın değerini etkilemede önemli bir rol oynaması beklenmekte.

Finans devleri de Bitcoin fiyatını tartışıyor

Finans dünyasının isimleri Robert Kiyosaki ve Adam Back, son yorumlarıyla dikkat çekti. Özellikle, süregelen Bitcoin söylemine kendi bakış açılarıyla katkıda bulunmaktalar. 2008’deki finansal krizi öngörmesiyle ünlü Kiyosaki, ABD dolarının çöküşünün kripto sektörü rallisini tetikleyeceğini söyledi. Bunun da Bitcoin’i 120.000 dolara çıkarabileceğini öne sürüyor. Blockstream’in CEO’su Adam Back, Bitcoin’in önümüzdeki bahar halving’den önce 100.000 dolara ulaşacağına dair 1 milyon satoshilik bir bahis koyarak tahminine olan güvenini gösteriyor.

Danışmanlık Şirketi Uyardı: Bu Altcoin’e El Sürmeyin!

Dave  the Wave’e göre, “patlama geliyor”

Tartışmaya başka bir boyut katan kişi, 2021’deki kripto piyasası çöküşünü doğru tahmin etmesiyle tanınmakta. Analist Dave the Wave, BTC’de ihtiyatlı bir iyimser görüş sunmakta. Haftalık momentumun güçlü kalmasıyla Dave the Wave, iddialarına ağırlık veriyor. Zira BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru bir rallinin devam edebileceğini öne sürüyor. Logaritmik büyüme kanallarını kullanan Dave the Wave, uzun vadeli Bitcoin sahipleri için “alım bölgesini” tanımlıyor.

Kısa vadeli dalgalanmalara rağmen, yükseliş bölgesine işaret eden hareketli ortalama yakınsama sapması (MACD) göstergesine dayanarak sessizce kendinden emin olmaya devam ediyor. Aylık grafik analizi, BTC’nin mevcut fiyat eğiliminin nispeten uysal olduğunu öne çıkarıyor. Ayrıca bu seviyelerde daha ileriye dönük fiyat potansiyeline işaret ettiğini gösteriyor. Bitcoin değişken kripto para piyasasındaki yolculuğuna devam ederken, bu uzmanlar ve analistler tarafından sunulan tahminler ve analizler bir beklenti havası yaratıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

5 Ünlü İsimden Kritik Bitcoin Tahmini: Patlama Geliyor!