Kripto Para Yatırımcıları Dikkat: Bu 5 Altcoin Dip Dalışı Yaptı!

Vural Erkan
Vural Erkan 2 ay önce
3.064 görüntülenme
Kripto Para Yatırımcıları Dikkat: Bu 5 Altcoin Dip Dalışı Yaptı!

SingularityNET (AGIX) 14 Ocak’ta tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bununla birlikte geçen hafta kaybedenlerde ilk sırayı aldı. Kripto analisti Valdrin Tahiri, Helium’un (HNT) alçalan bir direnç çizgisinden çıktığını söylüyor. Ayrıca analist, Casper’ın (CSPR) yükselen bir destek çizgisini takip ettiğini belirtiyor. Analist, geçen hafta tüm kripto para piyasasında en çok düşüş yaşayan beş altcoin’i inceliyor.

Geçen haftanın en fazla kaybeden kripto para birimleri

  1. SingularityNET(AGIX) fiyatı %18,95 düştü
  2. Helium (HNT) fiyatı %5,22 düştü
  3. Casper Network (CSPR) fiyatı %4,78 düştü
  4. Bone ShibaSwap (BONE) fiyatı %2,03 düştü
  5. Kyber Network Crystal v2 (KNC) fiyatı %1,98 düştü

SingularityNET, kripto para piyasasında kaybedenlere liderlik ediyor

AGIX fiyatı 1 Ocak ile 14 Ocak arasında %460 arttı. Bu, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,258 dolara yol açtı. Ancak, fiyat aynı gün uzun bir üst fitil (kırmızı simge) oluşturdu ve o zamandan beri düştü. Aşağı yönlü hareket devam ederse, kripto varlığı 0,5-0,618 Fib geri çekilme destek seviyeleri olan 0,121-0,147 dolara düşebilir. Öte yandan, yükseliş eğiliminin tersine dönmesi muhtemelen en yüksek seviyelerin 0,258 dolardan yeniden test edilmesine yol açacaktır.

Kripto para

Helium fiyatı sonunda direnci temizliyor

Üç başarısız koparma girişiminden (kırmızı simgeler) sonra, HNT fiyatı nihayet 5 Ocak’ta azalan bir direnç çizgisinin üzerine çıktı. Bu kırılma 17 Ocak’ta 3,46 dolara yükseldi. Kripto para o zamandan beri düştü. Düşüş devam ederse, en yakın destek alanı 0,5-0,618 Fib geri çekilme destek seviyelerinin (beyaz) oluşturduğu 2,33-2,48 dolar arasında olacak. Öte yandan, yukarı yönlü hareketin devam etmesi HNT fiyatını 4,19 dolardan 0,618 Fib geri çekilme direncine götürebilir.

Casper kripto para piyasasında sağlamlığını geri kazandı

CSPR fiyatı, 19 Haziran’dan bu yana yükselen bir destek çizgisinin yanı sıra arttı. Bu çizgi şimdiye kadar altı kez doğrulandı. 7 Ocak’taki en son sıçramanın ardından Casper fiyatı yukarı yönlü bir hareket başlattı ve 0,042 dolara kadar yükseldi. Ancak, 0,038 dolarlık direnç alanından çıkamadı, bunun yerine uzun bir üst fitil (kırmızı simge) oluşturdu. Aşağı hareket devam ederse, altcoin yükselen destek çizgisini yeniden doğrulayabilir. Çizgi şu anda 0,030 dolarda. Öte yandan, 0,038 dolarlık direnç alanından bir kırılma, 0,050 dolara yakın bir yüksekliğe yol açabilir.

Kripto para

Bone ShibaSwap önemli seviyeyi doğruluyor

Kripto para fiyatı, 13 Kasım’dan bu yana yükselen bir destek çizgisinin yanında yükseldi. 16 Ocak’ta fiyat, 1,25 dolarlık yatay direnç alanından çıktı ve dokuz gün sonra destek olarak onayladı (yeşil simge). BONE fiyatı 1,25 doların altında kapanmadığı sürece trend yükselişini sürdürüyor. Bu nedenle, 2 dolara doğru yukarı yönlü hareketin devam etmesi bekleniyor. Öte yandan, 1,25 doların altında bir kapanış, 1 dolardan yükselen destek hattına bir düşüşü tetikleyebilir.

Kripto para

Kyber Network Crystal v2 (KNC) yatay menzilde ilerliyor

KNC fiyatı yılın başından beri hızla arttı. 18 Ocak’ta 0,73 dolarlık direnç alanının üzerine çıktı ancak henüz destek olarak doğrulamadı. KNC fiyatının 0,73 dolar yatay alandan kırılıp kırılmadığı veya bu bölgeden sıçrayıp sıçramadığı, trendin yönünü belirleyebilir. Bir sıçrama 0,96 dolara doğru bir yükselişe yol açarken, bir arıza 0,63 dolara düşüşe neden olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Beincrypto

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Haftalık Altın Tahminleri Şaşırttı: Bu Seviyeler Çok Yakın!
Haftalık Altın Tahminleri Şaşırttı: Bu Seviyeler Çok Yakın! Altın, Cuma gününü altıncı haftalık kazancını kaydetti. Bu, altının 2.000 doların üzerine çıktığı 2020 yazından bu yana en uzun galibiyet serisi. Ancak asıl soru, analistler kısa vadede ‘kâr alma’nın kaçınılmaz olduğunu öngörürken, değerli metalin rallisini sürdürüp sürdüremeyeceği....
Vural Erkan 2 ay önce