50x Yapabilecek Yapay Zeka Coinleri

50x Yapabilecek Yapay Zeka Coinleri
50x Yapabilecek Yapay Zeka Coinleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yapay zekanın (AI) kullanımı birçok sektörde artıyor ve blok zinciri de bunlardan biri. Yapay zekanın blok zinciri teknolojisindeki birçok kullanımı arasında; güvenlik geliştirme, akıllı sözleşme optimizasyonu, madencilik verimliliğinin artırılması, işlem otomasyonu, dolandırıcılık tespiti, veri yönetimi, kullanıcı deneyiminin kişiselleştirilmesi ve mevzuata uygunluk güvencesi yer alıyor.

Birçok yatırımcı bu yeni teknolojilerden yararlanmak isterken bir yandan da kripto sektörünün hızlı dünyasında büyük getiriler sağlamak istiyor. Kullanıcıların dikkatini çekmek için yarışan birçok kripto para birimi var. Bu da hangilerinin başarılı hangilerinin başarısız olacağını söylemeyi zorlaştırıyor. Ancak, istekli kişiler için büyük getiri sağlama potansiyeli olan coin’ler de mevcut.

Aşağıda 50 kat değer artışı görme potansiyeline sahip üç alternatif kripto para olan WienerAI (WAI), 5th Scape (5SCAPE) ve eTukTuk (TUK) projelerini mercek altına alacağız.

WienerAI (WAI) – Büyük Staking Potansiyeline Sahip Köpek Temalı Yeni Bir Meme Coin

WienerAI (WAI), diğer köpek temalı meme coin’lerin yanı sıra Dogecoin, Bonk, Myro ve Shiba Inu’nun saflarına katılma hedefiyle öne çıkıyor. WienerAI için şu anda devam eden bir ön satış etkinliği bulunuyor ve toplanan fon 1,5 milyon doları geçmiş durumda. Bu etkinliğin her aşamasında token başına fiyat yükseliyor. Bu yüzden uzmanlar iyi tekliften WienerAI token satın almak için mümkün olan en kısa sürede ön satışa katılmayı öneriyor.

İlgili yatırımcılar cüzdanlarını ön satış web sitesine bağlayarak WAI satın almak için Ethereum veya USDT kullanabiliyor. Yüksek stake getirilerinin avantajlarından yararlanmaya başlamak için satın alınan WAI tokenler hemen stake edilebiliyor. Bu haberin yazıldığı saat itibarıyla yıllık getiri oranı (APY) yüzde 600’den fazla. Satın alınan ve stake edilen token sayısı arttıkça APY’nin önemli ölçüde düşeceğini de bilmek gerekiyor.

Tokenler, token ön satışı sona erdikten sonra talep edilebilecek. Token ön satışı sırasında 6,9 milyar tokenin yarısı kullanılacaktır. Wiener AI teknik dokümanında belirtildiği gibi, kalan yüzde 30’luk kısım stake teşviklerine gidecek.

5th Scape (5SCAPE) – Sanal Gerçeklik Dünyasında Öne Çıkan VR Token

5th Scape (5SCAPE), kullanıcılara bir dizi oyun deneyimi, eğitim içeriği ve daha fazlasına özel erişim sunacak yeni bir sanal gerçeklik oyun ekosistemi olarak konumlandırılıyor. Ön satış etkinliğinde 5,8 milyon dolarlık 5SCAPE token satın alınmış durumda.

Bu hiper-gerçekçi sanal dünya, gerçek ile sanal dünya arasında ince bir çizgiyle sürükleyici ve kusursuz bir deneyim yaratmayı amaçlıyor.5SCAPE ile token sahipleri bir oyun kütüphanesine ücretsiz ve temel erişim elde edebiliyor.

5th Scape tanıtım belgesine göre, platform beş benzersiz VR tabanlı oyun başlatacak. Platform, 2024 yılının 2. çeyreğine kadar ilk VR oyunu olan ‘Cage Conquest’i piyasaya sürecek. Bu oyun, oyuncuların cesur antrenman seanslarına ve çevrim içi müsabakalara katılabilecekleri MMA (Karma Dövüş Sanatları) dünyasını derinden hissetmelerini sağlayacak.

Platform kullanıcılara gerçekçi bir deneyim sunmak için, ergonomik bir tasarımı hızlı hareket desteğiyle birleştiren bir VR başlığına ve bir VR koltuğuna erişim sunacak. Platformun kalbindeki 5SCAPE token ise 5th Scape evrenindeki büyüleyici VR içeriğine ömür boyu erişim sağlayacak. Ayrıca tokeni elde tutarak tüm 5th Scape ürünlerinde indirim elde etmek de mümkün.

Tokenomiğe gelince, 5SCAPE’in toplam arzı 5,21 milyar. Bunun yüzde 80’i 12 ön satış turuna tahsis edildi. Yatırımcılar şu an gerçekleşen beşinci aşamada tokeni sadece 0,00327 dolar karşılığında satın alabiliyorlar. Fiyat, son ön satış turuna kadar 0,0087 dolara yükselecek.

2024 Boğa Koşusu ile Kripto Portföyünüzü 50 Katına Çıkarın

eTukTuk (TUK) – Çevre Dostu Yatırımcılar İçin Büyüme Potansiyelli Coin

eTukTuk (TUK), meşhur Tuk-Tuk taşımacılığını elektrikli hale getirmeyi amaçlayan çevre dostu bir girişim. Ön satış etkinliğinde eTukTuk token satın alımları 3,2 milyon dolara ulaştı. Bunun sebebi, yoksul ülkelerdeki TukTuk sürücülerin, eTukTuk’un (TUK) şarj istasyonları ağı sayesinde elektrikli araçlara (EV) daha kolay ve daha ucuz erişebilecek olması.

Sürücülerin yanmalı motorlardan uzaklaşmasını teşvik etmek amacıyla ortaya çıkan çevreye duyarlı girişim, ön satış sırasında yüzde 85 yıllık yüzde getiri (APY) sağlıyor. TUK tokenlerini stake etmek ve eTukTuk ekosisteminin bakımına katkıda bulunmak, pasif gelir elde etmenin iki yolu olarak ortaya çıkıyor.

Platform, Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edildi. Elektrikli araç şarj istasyonları (EVSE), platform tarafından gelişmekte olan farklı ülkelerin hem kentsel hem de kırsal bölgelerine kurulacak.

Bu EVSE’ler elektrikli araçlar ve diğer sıfır emisyonlu araçlarla (ZEV’ler) çalışmak üzere tasarlandı. EVSE’ler bölge ortakları tarafından kurulacak ve işletilecek. eTukTuk’un yerel yardımları sayesinde Tuk-Tuk sürücüleri yüzde 400’e varan oranlarda tasarruf edebilecek.

eTukTuk sürücülerinin elektrikli araçlarını satış noktalarında şarj edebilmeleri için platform tarafından bir sürücü uygulaması kurulacak. Şarj istasyonlarının her birinde bölgedeki ortaklar, işlemler için ödeme yapmak üzere kullanılacak olan TUK tokenden kazanacak. eTukTuk, 15 yıl boyunca, bir staking havuzundan verilecek olan ve yıllar geçtikçe oranı artan ödüller sunacak.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

50x Yapabilecek Yapay Zeka Coinleri