Analist ’50x Yapacaklar’ Dediği 3 Altcoin İsmi Verdi!

Vural Erkan
Vural Erkan 6 Aralık 2022
16.643 görüntülenme
Analist '50x Yapacaklar' Dediği 3 Altcoin İsmi Verdi!

Kripto analisti Stu L, 50X altcoin portföy seçiminin çok konuşulduğunu iddia ediyor. Bu nedenle, bunu nasıl yaptığını açıklamak istiyor. Ayrıca, 50X yapacağını ileri sürdüğü 3 altcoin paylaşıyor.

50X altcoin portföyünde öne çıkanlar

Pekala, nasıl yapıyoruz? Bir boşlukta hareket etmiyoruz ve siz de yapmıyorsunuz. Hepimiz sahip olduğumuz piyasa koşullarında çalışmak zorundayız. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere tüm piyasa %25 düştü. Bu yüzden, portföyümüzü 3 katına çıkarmayı bekleyemeyiz. Yatırım sadece bu şekilde çalışmıyor. Ve piyasa berbat. Sade ve basit. Ancak portföyümüz piyasadan daha az aşağıda olduğumuz için işi yapıyor. Oldukça büyük bir Bitcoin pozisyonuyla bile. Bu nedenle karşılaştırma ölçütleri kullanıyoruz ve aynı dönemde Bitcoin ve Ethereum getirilerimizi karşılaştırıyoruz.

Biri stablecoin olmak üzere 10 pozisyonumuz var. Dolayısıyla, aydan aya dalgalanmasını beklediğimiz 9 pozisyonumuz var. Bitcoin’deki payımızın %35’ine rağmen, Eylül ayında bu portföye başladığımızdan beri Bitcoin getirisinden hala %6 daha iyiyiz. Ayrıca geçen ay 3, bu ay ise 3 karlı pozisyonumuz oldu. Ve piyasa dalgalanmaları sayesinde aynı pozisyonlarda değiller. Polygon ve Lukso geçen ay kârlıydı ve bu ay da kârlı. Geçen ay, Fuse bizim için %5 kar elde etti ve şimdi zararda. Buna karşılık, en büyük 2. pozisyonumuz olan BNB, küçük bir kayıptan %7,75’lik bir artışa ve dolar cinsinden en büyük kazanç olan 116,46 dolara gitti.

Altcoin

Kuralların gözden geçirilmesi ve değerlendirme

Geçen ay ana hatlarını çizdiğimiz kurallarımızda şunları yapacağımızı söylemiştik:

  • %50 kazançla biraz kar elde edin
  • Almak, elde tutmak veya satmak için %20’den sonra yeniden değerlendirin
  • Stablecoin’leri kullanın veya yalnızca altcoin proje görünümünde bir değişiklik gördüğümüzde yeniden dengeleyin

Analistin 50x portföyüne eklediği altcoin projeleri

1) The Graph (GRT)

Blockchain verilerini sorgulamada The Graph için ortaya çıkan en büyük rakip, SubQuery’dir. Ve SubQuery, en hızlı büyüyen 2 ekosistemle çalışır: Polkadot ve Cosmos. Bu beni ilgilendiriyor. The Graph hariç, mevcut DOT projeleri Moonriver ve Moonbeam ve ayrıca Cosmos ile çalışır.

The Graph, SubQuery’ye karşı kaybediyor mu? Öyle görünmüyor. O halde tutuyoruz.

2) Polkadot (DOT)

Cosmos dışında DOT, orada en hızlı büyüyen ekosistem. Para-chain projeleri, birkaç hafta önce vurguladığımız Equilibrium gibi büyük hamleler yapıyor. Sadece tutunmakla kalmıyor, bu seviyelerden daha fazla alım yapmayı düşünüyoruz.

3) Avalanche (AVAX)

Avalanche sadece 2 ayda %28 düştü. Ancak işlemler Kasım 2021’den Kasım 2022’ye kadar %1.500’ün üzerinde arttı. Subnet stratejileri, özellikle oyunları ağına çekmek için etkili bir şekilde çalışıyor gibi. Bu yüzden, burada tutuyoruz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Altcoinbuzz

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Sıcak Gelişme: Dev Kripto Para Şirketine Dava Açıldı!
Sıcak Gelişme: Dev Kripto Para Şirketine Dava Açıldı! Kripto para piyasasında olaylar bitmek bilmiyor. Son zamanlarda, çöküşler, iflaslar ve davalar piyasanın gündeminde ciddi yer kaplamaya başladı. Şimdi de bir Bitcoin yatırım fonu aleyhine dava açıldı. Fir Tree Capital Management, 10,7 milyar dolarlık Bitcoin fonundaki potansiyel...
Vural Erkan 7 Aralık 2022