Ünlü Analist Açıkladı! Bu 6 Altcoin Çantama Girmeye Aday

Ünlü Analist Açıkladı! Bu 6 Altcoin Çantama Girmeye Aday
Ünlü Analist Açıkladı! Bu 6 Altcoin Çantama Girmeye Aday
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve altcoin dünyasında analistlerin kripto para birimlerine yönelik olarak yorumları takipçiler tarafından dikkatle izleniyor. Özellikle izleme altına alınan kripto paraların fiyat hareketleribe yönelik beklentiler oluşuyor. Şimdi bir analistin bu konuda söyleyecekleri var. Detaylara vakalım.

Bitcoin’in esnekliği ve potansiyel ETF onayı

350,000’den fazla takipçisiyle önde gelen bir kripto para analisti olan Miles Deutscher’den yakın zamanda önemli açıklamalar geldi. Buna göre önümüzdeki hafta yakından izlenecek kayda değer altcoin projelerinin listesini açıkladı.

Deutscher, Bitcoin’i (BTC) vurgulayarak başlıyor. Buna göre 25.000 dolarlık kritik destek seviyesinden toparlanarak esneklik belirtileri gösterdiğine işaret ediyor. Özellikle, Bitcoin’in açık pozisyonda bir artışa tanık olduğuna dikkat çekiyor. Deutscher, bu fiyat hareketinin bir ETF (Borsa Yatırım Fonu) onayı olasılığıyla bağlantılı olabileceğini öne sürüyor. Ayrıca yatırımcılara Bitcoin’in hareketlerini dikkatle takip etmelerini tavsiye ediyor.

Bitcoin’in gölgesinde altcoin projeleri

Altcoin projelerine geçen Deutscher, Stacks (STX), Bitcoin Cash (BCH) ve eCash (XEC) hakkında konuşuyor. Bitcoin’in piyasadaki hakimiyetinin artmaya devam etmesi halinde bu altcoinlerin fayda sağlayabileceğini kabul ediyor. Ancak, bu varlıkların da daha yüksek bir risk seviyesine sahip olduğu konusunda uyarı yapıyor.

Altcoin Ethereum için Layer 2 ölçeklendirme çözümü olan Arbitrum, Deutscher’in radarındaki bir diğer coin. Bir önceki hafta ARB tokenini içeren önemli miktarda borsa transferi olduğunu belirtiyor. Deutscher, yakın zamanda tanıtılan 50 milyon ARB teşvik programının, kripto para biriminin performansı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabileceğini düşünüyor.

Altcoin LINK Deutscher’in listesinde yer alıyor. Diğer taraftan analist, grafiğinin birikim modelini vurguluyor. Deutscher, LINK’in göreceli güç belirtileri gösterdiğine ve bu nedenle yakından izlenmeye değer bir varlık olduğu düşüncesinde.

Bu Hafta Fokuslanılacak 4 Altcoin ve Kritik Tahminler!

Deutscher listesini Radiant Capital’in RDNT tokenı ile tamamlıyor. Token’ın ana ağ lansmanının sadece iki hafta içinde gerçekleşmesinin planlandığına dikkat çekiyor. Ayrıca Deutscher, altcoin RDNT’nin Arbitrum ekosistemi içinde 50 milyon ARB’nin dağıtımından faydalanacağını öngörüyor.

Altcoin listesinin önemi

Kripto para piyasasındaki yatırımcıların ve traderların, bu altcoinlere herhangi bir yatırım yapmayı düşünmeden önce dikkatli olmaları ve kapsamlı araştırma yapmaları tavsiye ediliyor. Kripto para piyasası oynaklığıyla bilinmekte. Ayrıca potansiyel kazançlara genellikle önemli riskler eşlik etmekte.

Üç Haftada 4x Yapan Bu Altcoin İçin Sırada Ne Var

Kriptokoin.com olarak baktığımızda analistin yer verdiği projeler son dönemde dikkat çekiyor. Özellikle bir boğa sezonunda beklentilerin yüksek olduğu kripto paralar. Bakalım analistin görüşleri isabetli olacak mı?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da,Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Ünlü Analist Açıkladı! Bu 6 Altcoin Çantama Girmeye Aday