Not Alın: Bu 6 Altcoin İzleme Listesine Girdi!

39 görüntülenme
Not Alın: Bu 6 Altcoin İzleme Listesine Girdi!

Kripto para piyasalarında hareketlilik devam ederken analistler bu altcoin projelerine dikkat çekiyor. Move to Earn altcoin projeleri yatırımcılar tarafından ilgi çekmeye devam eden projeler. Fiziksel faaliyetler ve sağlıklı yaşam sürmeleri için insanlara kazanım sağlayan projeler gözde konumda. Dünyanın en güvenli ve üretime hazır Layer-1 blockchain projesi Aptos(APT) takip edilenler arasında. Ayrıca, Aptos ekosistemine dahil altcoin projeleri de takip ediliyor. Kriptokoin.com olarak listede yer alan altcoin’leri sizlere aktarıyoruz.

Listenin başında Web3 fitness ödüllü altcoin StepWatch (SWP) var

Kazanılan oyun içi öğeler, platform içi etkinlikler için takas edilebilir veya kullanılabilir. StepWatch, Web3 fitness ödül yazılımı , kullanıcıların para kazanırken fiziksel aktivitelerini gerçekleştirmelerine sağlar. “Sosyal ağ ve NFT kazanmak için hareket et” bileşenleri mobil uygulamasına dahil edildi. StepWatch kullanıcıları, platformda yer alan etkinlikler sayesinde altcoin kazanmaktadır.

altcoin

Platformu kullanmak için ücretsiz bir saate ya da bir NFT saat satın alınıyor. Daha sonra fiziksel aktivite yaparak platformda kripto para birimi ve diğer NFT’leri satın almanızı sağlıyor. SWP şu anda MEXC, BingX, KuCoin, Gate.io ve QuickSwap gibi kripto borsalarında işlem görüyor.

Actifit (AFIT)

Projenin ardında yer alan ekip, blockchain’de başarılı sosyal odaklı fitness motivasyonu ve ödül teşvikinin gerçek dünyadan bir örneğini sundu. Actifit , ilk sosyal, oyunlaştırılmış, zincirler arası, ödüllü, Play to Earn projesidir. Kullanıcılarını daha sağlıklı yaşam tarzlarına öncülük ettikleri için ödüllendirilir. Böylece daha sağlıklı yaşam tarzlarını teşvik eden yenilikçi ve oyunun kurallarını değiştiren bir sosyal proje olarak tanımlanır.

Proje, aktivite verilerini Steem ve Hive blockchain’lerin ilettiğiniz için ödüller kazandırır. Ayrıca proje, hareketinizi ve aktivitenizi otomatik olarak izleyen bir mobil uygulama oluşturarak başladı. Toplanan AFIT sonrasında puanınız yükseldikçe aktivite raporlarınızda daha fazla teşvik kazanma şansı elde edebilirsiniz. AFIT şu anda PancakeSwap üzerinde işlem görüyor.

VicMove (VIM)

Altcoin’in ardında yer alan ekip eğlenirken ve aktif konumda iken kazanım sağlamanızı amaçlıyor. VICMOVE , kullanıcıların yürüyüş, koşu veya bisiklete binme gibi egzersiz yaparak kripto kazanmalarını sağlıyor. Bunlarla birlikte, NFT’lerde ödüller kazanmalarını sağlayan yerleşik NFT-sosyal oyun özelliklerine sahip Web3 fitness ve yaşam tarzı mobil uygulamasıdır.

altcoin

Kullanıcılar VICMOVE uygulamasını Google Play Store ve Apple Store’dan kolayca indirebilmektedir. Ekip, insanları aktif, sağlıklı yaşam tarzlarına sahip olmaya teşvik etmek adına çalışıyor. Web3’un bu amacı tamamlamak için NFT oyunu, sosyal kurgu ve gerçek dünya teşviklerinin eğlenceli yönlerini getiren teknolojilerin kombinasyonunu sunma potansiyeline sahip. VIM, MEXC, CoinTiger ve PancakeSwap (V2) üzerinde işlem görüyor.

Mojito Markets (MOJO)

Aptos blokchain’inin üzerinde yer alan altcoin dikkat çekiyor. Aptos ekosisteminin üzerine inşa edilen Mojito Markets , merkeziyetsiz eşler arası ticari borsa görevi görmektedir. Mojito Markets, merkezi bir borsaya ihtiyaç duymadan çözülecek tahminler sunar. Blockchain üzerinde Mojito Markets, dünyadaki en iyi tahmin piyasaları protokolünü geliştirmeyi amaçlıyor.

Aptos ağı tarafından sağlanan gelişmiş platform güvenliği, kullanıcı gizliliği, ödeme kolaylığı gibi özelliklere sahip. Bununla birlikte yerleşim yeteneklerini kullanan bir protokol. Ayrıca protokolde payı olan kullanıcılar topluluk aracılığıyla inovasyon ve gelişmeyi teşvik edebilir. MOJO, Gate.io ve Liquidswap borsalarında işlem görüyor.

Aptoge (APTOGE)

Memecoin’lerin popüler olduğunu süreçte, yatırımcıların alışık olduğu ve diğer zincirlerde sevdiği DeFi araçları ile Aptoge, Aptos zincirinde DeFi için gidilecek yer olmayı hedefliyor. Aptoge token, Aptos ağının meme hayranı topluluğu için piyasada. Ağda fiyat botlarını geliştiren likidite dolabı ve NFT koleksiyonu üzerinde çalışan Aptoge, Aptos zinciri için çeşitli DeFi yardımcı programları üretmeyi amaçlıyor.

altcoin

Aptoge ekibi, DeFi yatırımcılarını Aptoge’ye çekmek adına çalışıyor. Genel olarak bakıldığında Aptos’a çekmek için eğitim materyalleri ve belirli forumlara katılım yoluyla çabalarını artırıyor. APTOGE şu anda Liquidswap borsasında canlı işlem görüyor.

Ditto Staked Aptos (stAPT)

Belirgin Özellikler: Kullanıcılar, Aptos tutmak gibi ama daha iyi olan Ditto Staked Aptos’u tutarak verim üretirken ve ağı korurken stAPT’lerini Aptos DeFi ekosisteminde kullanabilecekler. Aptos’taki en iyi sıvı staking protokolüne Ditto denir . Aptos’u Aptos DeFi’de temel token olarak konumlandırmak için ekip, mümkün olan en güvenli, en güvenilir sıvı staking türevini sağlamaya çalışıyor. Yatırımcılar, stAPT almak için platform ile Aptos (APT) stake etme seçeneğine sahip olacaklar.

Ardından bu stAPT ile Aptos DeFi ekosistemine katılabilecek, verim elde edebilecek ve ağı ek bir maliyete girmeden koruyacaklar. Kullanıcılar, hem dex’lerdeki takaslar hem de stake etme/unstake etme yoluyla stAPT ve APT arasında geçiş yapmakta çok az zorluk çekeceklerdir. stAPT şu anda Liquidswap borsasında canlı olarak işlem görmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Nulltx

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Japon Devi, Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu
Büyük Haber: Japon Devi, Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu! Japonya’nın en büyük mobil operatörü NTT DOCOMO, yaklaşmakta olan Web3 ortamını desteklemek üzere yeni altcoin ortağını duyurdu. NTT DOCOMO, Japonya’nın Web3’e geçişini hızlandırmak için bu altcoin ile çalışacak Japonya merkezli telefon operatörü, Web3 ortamını desteklemek üzere Astar...
Buğra Çağlar 8 Kasım 2022