99Bitcoins Bombayı Patlattı! 99 Bin 999 Dolarlık Bitcoin AirDrop’u Başladı

99Bitcoins Bombayı Patlattı! 99 Bin 999 Dolarlık Bitcoin AirDrop'u Başladı
99Bitcoins Bombayı Patlattı! 99 Bin 999 Dolarlık Bitcoin AirDrop'u Başladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yatırımcılar siyasi ve ekonomik öngörülemezlik nedeniyle temkinli davranmaya devam ederken, kripto para tutkunları Bitcoin yarılanmasını heyecanla bekliyor. İran’ın İsrail’e yönelik insansız hava aracı saldırısı haberinin ardından yatırımcıların tehlikeli varlıklardan kaçması nedeniyle hafta sonu kayıp yaşayan Bitcoin 63 bin dolar civarında işlem görüyor.

Ancak Bitcoin’in 20 Nisan’daki dördüncü dört yıllık yarılanmasından önce, bu hafta tamamen konsolidasyonla ilgili. Dünyanın en popüler kripto parası için geçen ayın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 74 bin dolar aşma potansiyeli olduğu söyleniyor.

Bu bağlamda Bitcoin temalı tokenler ve airdrop’lar da sektörün gözdesi olmaya devam ediyor. Özellikle kripto para airdrop’ları sektörün ekosisteminde giderek daha önemli bir rol oynuyor. Çünkü airdrop’lar bir yandan toplulukları ödüllendirirken bir yandan da kripto paraların merkeziyetsiz karakterini yakalamanın harika bir yolu olarak biliniyor.

Kripto paraları tanıtmanın en iyi yollarından biri de bu yöntem çünkü bu yöntemler sıklıkla eşi benzeri görülmemiş bir coşkuya neden oluyor.

Gözler 99Bitcoins’in Büyük Airdrop’unda

Kripto para sektörünün yenilikçi bir örneği de şu anda devam eden 99Bitcoins airdrop’u. Geçmişe bakacak olursak; 99Bitcoins (99BTC), 2013 yılında kurulmuş ünlü bir kripto medya kuruluşu. Ekip, öncü bir uygulamayla yeni bir kripto para birimi olan 99BTC’yi piyasaya sürdü. Şu anda ön satış yapılıyor ve 99Bitcoins token satın alanlar airdrop çekilişine katılabiliyor. Bu büyük airdrop, resmi web sitesinin talimatlarını izleyerek desteklerini gösteren 99 şanslı destekçiye verilecek.

Airdrop’a hak kazanabilmek için ise ilgili alıcıların ön satışa katılması gerekiyor. Ön satışa katılmak için ise ana 99Bitcoins.com sitesinde bir hesap oluşturulması isteniyor. Ayrıca projenin resmi sosyal medya hesaplarını takip etmek gibi görevler sunuluyor.

Staking ödülleri (şu anda yüzde 6 binin üzerinde bir APY değerinde), özel eğitim kursları, alım satım sinyalleri, VIP topluluk grupları ve bir dizi başka avantaj 99BTC sahipleri için mevcut.

Projenin web sitesi, Bitcoin yarılanma etkisinin 99BTC fiyatında önemli bir faktör olabileceğini öne sürüyor. Analistlere göre fiyat artışları piyasaya daha fazla yeni oyuncu çekerek 99Bitcoins platformuna olan talebi artıracak.

Bu arada, airdrop ödüllerinin cazibesi sayesinde yatırımcılar 99Bitcoins token satın alarak ön satışa farklı bir boyut kazandırdı. Kampanya şimdiden 300 bin doların üzerinde fon toplamayı başardı.

Platformun X/Twitter’ında duyurulduğu üzere airdrop’un yanında bir de hediye var. Platform, web sitesini takip eden, retweet’leyen üç kişiye 9 bin 999 dolar değerinde Bitcoin hediye ediyor. 

99Bitcoins Kursları Yatırımcılara Teşvikler Sağlıyor

99BTC, 99Bitcoins’in kripto teşvikleri ve karmaşık tokenomikler yoluyla kitlesel benimseme için çabalayan “öğren kazan” platformunda bir yardımcı token olarak hizmet verecek. Kullanıcılar 99Bitcoins’e katıldıklarında, oyunlaştırma ve liderlik tablosu sisteminin bir kombinasyonu yoluyla teşvikler kazanabiliyorlar. “Öğren-kazan” arkasındaki temel ilke, insanların bunu yapmanın gerçek, parasal faydalarını görebildikleri takdirde öğrenme olasılıklarının daha yüksek olacağı fikrine dayanıyor.

Etkileşimli modüller, sınavlar ve öğreticiler gibi öğrenme araçları oyunlaştırma unsurunu ortaya çıkarıyor. Bireyler bu zorlukları tamamladıklarında 99Bitcoins sıralamaları yükseliyor. Ödeme, kişinin sıralamasıyla orantılı oluyor.

99Bitcoins token satın almış bir kullanıcı, alıştırmaları tamamladıkça ne kadar çok kursun kilidini açarsa, o kadar çok teşvik alıyor. Bu sürükleyici ve kendi kendini motive eden deneyim, tüm kripto bilgi seviyelerindeki kullanıcıları meşgul ederken ve eğlenmelerini sağlıyor.

Düşüş Sonrası Bu 3 Altcoin Hazır: Analistler Hedefleri Koydu!

Cüzdan temelleri, nasıl yapılır talimatları, alım satım sinyalleri, teknikler, trendler ve teknik uzmanlık, 99Bitcoins platformunun kapsamlı müfredatında ele alınan birçok konudan sadece birkaçı.

99Bitcoins token, sahiplerine belirli hizmetlere ve avantajlara erişim sağlıyor. Premium kripto öğrenme içeriği, Ethereum’da stake teşvikleri, benzersiz alım satım seminerleri, işlem sinyalleri, yöntemler ve VIP topluluk gruplarına erişim, sahiplerinin yararlanabileceği avantajlardan sadece birkaçı.

Kullanıcılar, platformun kurslarına ve topluluklarına katılarak doğrudan Ethereum cüzdanlarında 99BTC kazanabiliyorlar. Tokenler ile özel etkinliklere katılıp ortak ürün ve hizmetlerde indirim alabiliyorlar.  

99Bitcoins’in Milyonlarca Abonesi Heyecanla Bekliyor

2013’te faaliyete geçtiğinden bu yana 99Bitcoins, sınıfının ilk haber sitesiyle birlikte 2,8 milyondan fazla e-posta ve 700 bin YouTube abonesine sahip bir sektör lideri haline geldi. Başlangıçta, site BitcoinWithPayPal.com adı altında yayındaydı. PayPal aracılığıyla Bitcoin satın alma talimatları ve bazı temel Bitcoin eğitimleri sağlayan sade ve eski bir sayfaydı. Ancak PayPal ile başı derde girdikten sonra adını değiştirdi.

Proje, ön satışın on dört turunda toplam 99 milyar 99BTC token’ın yüzde 15’ini satarak BRC-20 entegrasyonu için nakit toplayacak. Başlangıçta 99BTC Ethereum platformunda bir ERC-20 token olarak mevcut olacak. Ancak 2024 yılının 4. çeyreğinde BRC-20’ye köprülenerek projenin güvenliğinin Bitcoin ağına aktarılacağını belirtmek gerekiyor.

Öte yandan 99Bitcoins aynı zamanda BRC-20 hareketinin de öncüsü olmaya çalışıyor. Güvenlik ve şeffaflık da bu proje için kilit öneme sahip. Solidproof denetimi 99Bitcoins sözleşmesinde herhangi bir potansiyel sorun ya da uyarı bulunmadığını doğruladı.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

99Bitcoins Bombayı Patlattı! 99 Bin 999 Dolarlık Bitcoin AirDrop’u Başladı