ABBC Coin Nedir? ABBC Ne İşe Yarar?

ABBC Coin Nedir? ABBC Ne İşe Yarar?
ABBC Coin Nedir? ABBC Ne İşe Yarar?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABBC Coin, online alışveriş ve dijital ödemeleri güvenli ve basit hale getirecek çözüm imkanları sunan bir platformdur. Bu makalemizde Kriptokoin.com olarak “ABBC Coin nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

ABBC Coin nedir? ABBC ne işe yarar?

Dubai ve Belarus merkezli kurulu olan ABBC Coin’in dünyanın çeşitli yerlerinde farklı şirketlerle ortaklıkları bulunmaktadır. Bu firmalar arasında ise fintech, web ve mobil uygulama geliştirme, AL ve AR geliştirme şirketleri de bulunmaktadır. ABBC, bir Blockchain çözüm sağlayıcısı olarak kendisini tanıtmaktadır.

Söz konusu olan Blockchain çözümleri; dağıtım, finans, alışveriş ve güvenliği hedeflemektedir. ABBC Coin herkes için kesintisiz bir şekilde kripto para işlemi yapabilecekleri bir Blockchain platformu sunmaktadır. Aynı zamanda ABBC’nin kendi dijital cüzdan servisleri aracılığıyla kullanıcılar, yanlış kullanılan verilerden, çalınan varlıklardan veya saldırıya uğrayan hesaplardan korkmadan işlemleri kendi istedikleri doğrultuda yapabilmektedir.

Projenin amacı nedir?

Proje 2017 yılının sonlarında kuruldu. Projenin amacı; transferlerin yavaşlığı, yüksek işlem ücretleri ve ödeme seçeneklerinin limiti oluşu gibi mevcut e-ticaret problemlerine daha iyi çözümler sunabilme amacıyla kullanıcılarına sunulmaktadır.

Platformun kendi dijital varlığı olan ABBC Coin’i geliştiren ABBC, dijital varlıkları problemsiz olarak saklamak istemektedir. Ayrıca güvenliğini sağlamak, işlemler yapmak ve kullanmak için bir platform oluşturabilmekte hedefleri arasında yer almaktadır.

Nasıl çalışır?

ABBC Coin işletmeler ve bireyler için geniş bir online fırsatlar yelpazesi sunmaktadır. İşletmeler kendi ürünlerini satmak için ABBC’nin alışveriş merkezine kayıt olabilmektedir. Müşteriler de kripto para birimlerini kullanıp farklı seçeneklerden yararlanabilmektedir. Ayrıca daha iyi ödeme yöntemleriyle de işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Platform sistemlerine entegre edilen şekilde biyometriyi kullanmaktadır. Bu sayede hak sahiplerinden başka kimse cüzdanlara erişememektedir. ABBC’nin 2. Nesil ana ağını geliştirilmesiyle beraber, sistemin şu anda saniyede 5.000 işlem gerçekleştirebileceği belirtilmektedir. Ayrıca platformda node’lar üzerindeki işlemleri onaylayan PoS konsensüs protokolü uygulanmaktadır.

ABBC Coin nedir? ABBC nasıl satın alınır?

Şu anda ABBC ile işlem yapılabilen borsalar; Bittrex, MEXC, XT.COM, CoinTiger, Bitget ve KuCoin’dir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz ABBC listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca ABBC seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

ABBC Coin Nedir? ABBC Ne İşe Yarar?