Bitcoin Milyoneri ABD Senatosu Adayı, DOGE ve 3 Altcoin’den Aldı!

blake masters 840x480
blake masters 840x480
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Arizona’nın 2022 Senatosu yarışındaki en iyi Cumhuriyetçi adaylardan biri olan Blake Masters, yakın tarihli bir dosyaya göre 1 milyon doların üzerinde Bitcoin’e sahip. Milyarder Peter Thiel’in yakın bir müttefiki olan Masters, kısa süre önce ABD hükümetinin en büyük kripto para birimini stratejik bir rezerv varlığı olarak satın almasını önerdi. Masters ayrıca, DOGE ve 3 altcoin projesiyle de ilgilendiğini söylüyor. İşte bir senato adayının altcoin sepeti…

DOGE, ETH ve 2 altcoin’in yanında değerli metallerde var!

34 yaşındaki teknoloji yöneticisinin Bitcoin dışında portföyünde Ethereum, Dogecoin, Litecoin, Zcash ve diğerleri de dahil olmak üzere çok sayıda altcoin olduğu biliniyor. Masters bunların yanında, fiziksel altın ve gümüş de tutuyor. Bir senato adayı olan Blake Masters, 2012 yılında kabul edilen STOK Yasasına göre, adayların içeriden öğrenebilecekleri ticaretlerle mücadele edilebilmesi için mali beyanlarını bildirmek zorunda. Masters, potansiyel çıkar çatışmalarını önlemek için Amerikalı milletvekillerinin bireysel hisse senedi ticaretini yasaklamasına desteğini dile getiriyor:

Ya kamuya açık olmayan bilgilerle işlem yaptığınız için yolsuzluktur ya da yolsuzluk görüntüsünü körükler.   

Analist: DOGE ve Bu 3 Altcoin'de Büyük Ralliler Geliyor!

Kripto dostu politikacılar

7 Ekim’de Senatör Cynthia Lummis (R-WY) ayrıca 100.000 dolara kadar yeni bir Bitcoin alımını açıkladı. Wyoming’in eski devlet saymanı, Amerikan milletvekilleri arasında en sesli kripto para birimi savunucularından biriydi. Yakın zamanda Demokrat Parti’den ayrılan ve Forward Party PAC’ı başlatan eski başkan adayı Andrew Yang, yakın tarihli bir tweet’te kendisini Bitcoin’in “büyük bir savunucusu” olarak tanımladı:

Genel olarak Bitcoin ve kripto para birimlerinin büyük savunucusu – ve enflasyon modelini varsaymak yerine işler daha verimli hale geldikçe fiat fiyatlarının olması gerektiği gibi düşmesine izin vermek istiyor.

Texas Senatörü Ted Cruz ayrıca kripto para birimi endüstrisinin bir müttefiki olarak ortaya çıktı. Bununla birlikte, başarısız yeniden seçilme teklifine rağmen şüphesiz en etkili Cumhuriyetçi olmaya devam eden Eski Başkan Donald Trump, kripto para birimleri için çok kritik olmaya devam ediyor. Yahoo Finance ile yaptığı son röportajda, ABD dolarının küresel rezerv para birimi olarak statüsünü tehdit ettiğini öne sürdü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bitcoin Milyoneri ABD Senatosu Adayı, DOGE ve 3 Altcoin’den Aldı!