ABD’li Politikacı, Aldığı ve Yükseliş Beklediği 5 Altcoin’in İsmini Verdi!

messari den degerinin altinda fiyatlanmis 4 altcoin 2
messari den degerinin altinda fiyatlanmis 4 altcoin 2
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin fiyatını 40.000 doların altına sürükleyen Evergrande krizi ve Çin yasakları şimdi yavaşça telafi edilmeye çalışılırken, bu 5 altcoin tetikte bekliyor olabilir. Yükseliş tahminlerini paylaşan ABD’li Politikacı Gokhshtein, Çin yasaklarına değindiği ve 5 altcoin için yükseliş beklentilerini paylaştığı bir dizi tweet yayınladı.

Gokhshtein: Dip fiyatlardan toplamayı bekliyorum

ABD’li Politikacı Gokhshtein, 427.500 takipçisine hitap ediyor ve Twitter’i oldukça aktif kullanıyor. Son analizlerinden biri Çin yasaklarıyla ucuzlayan altcoin fiyatları üzerine oldu. Gokhshtein, düşen fiyatlar sonrası dipten alım yapmayı beklediğini söyledi:

Çin bugün kripto para birimlerinin yasaklanması konusunda daha fazla basın açıklaması yapsa harika olurdu. Dip fiyatlardan toplamayı bekliyorum. Teşekkürler.

Bu 5 altcoin çantaya eklenebilir!

Gokhshtein, yukarıdaki tweet’in yanında 5 altcoin’de yükselişte olduğunu söyledi. Aşağıdaki tweet’e göre ADA ve COTI Gokhshtein’in çantasında. Diğer 3 altcoin içinde oldukça iyimser…

ADA ve COTI sepette.

“Altcoin projelerini inceleyin neden iyimser olduğumu anlayacaksınız”

Gokhshtein’in bu yorumu XRP, XDC ve XLM içindi. Projelerde yükselişte olduğunu söyleyen analist, kararı takipçilerine bırakıyor.

XRP, XDC ve XLM. “X’ler”. Projeleri incelerseniz neden iyimser olduğumu anlayacaksınız.

Peki, Bitcoin?

Bu arada analist, Bitcoin balinalarının biriktirmeye devam ettiğini de söylüyor. Hatta bunu bir uyarı olarak paylaştığı şu tweet’i attı:

Balinalar, satmaya devam edenlerden Bitcoin almaya devam ediyor. Bundan beş yıl sonra bunun hakkında konuşacağım.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

ABD’li Politikacı, Aldığı ve Yükseliş Beklediği 5 Altcoin’in İsmini Verdi!