Reklamı kapat

ABD’li Politikacı İddialı: Bu Altcoin Çok Büyüyecek!

0 görüntülenme
ABD'li Politikacı İddialı: Bu Altcoin Çok Büyüyecek!

ABD’de eski Kongre adayı ve Gokhshtein Media kurucusu, popüler altcoin XRP’nin “trollerini” eleştirdi. Ripple ordusunun büyümeye devam edeceğini söyledi.  İşte detaylar…

Gokhshtein, popüler altcoin XRP’de yükselişte

Önde gelen medya kuruluşu kurucusu, eleştirilere rağmen Ripple’ın büyümesinden emin. Kripto şirketi Gokhshtein Media’nın kurucusu ve eski ABD kongre adayı David Gokhshtein, yeni tweet attı. Eleştirmenlerin projeye yönelik nefretine bakılmaksızın Ripple (XRP) topluluğunun büyüyeceğinden emin. Hatta, “XRP’ye olan nefret arttıkça, Ripple ordusunun da büyüdüğünü” söylüyor.  Bazılarına göre, birçoğunun beklediğinin aksine, Ripple, SEC’e karşı devam eden davasında kripto para birimi topluluğundan fazla destek görmedi.

Ripple rakiplerinin, özellikle de Ethereum’un bazı destekçileri, teknoloji şirketinin SEC’e karşı yasal savaşıyla yüzleşmek için yalnız bırakılması gerektiğine inandı. Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin, bunu yakın tarihli bir tweet’te duyurdu. Ethereum meraklılarının davada Ripple’ı destekleme yükümlülüğü olmadığını söyledi. Buterin için Ripple, SEC’le yasal savaşında Ethereum’un “Çin kontrollü” olduğunu iddia ederek koruma hakkını kaybetti.

Ethereum ve Ripple arasındaki gerilim

Ethereum topluluğunda bazı insanlar Buterin’in yorumunu haklı gördü. Ancak, Ripple meraklıları onu böyle bir yorum yaptığı için eleştirdi. Crypto Law’ın kurucusu Avukat John Deaton, Buterin’in yorumuna “kızan” Ripple meraklıları arasındaydı. Deaton, “Bu, Ripple DEĞİL, masum coin sahiplerinden oluşan bir topluluğa yönelik olgunlaşmamış, nefret dolu bir yorumdu,” dedi. 2017’den beri Ripple ve Ethereum kimileri tarafından rakip olarak görülmekte.

Bugün Bu 9 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Rekabet,  Ripple’ın kayıtsız menkul kıymet satışı nedeniyle ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) şirkete dava açmasından sonra da devam etti.  Tüm bunlara rağmen, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi son zamanlarda Ripple davasında olumlu gelişmeler yaşanıyor.  Yargıç Analisa Torres, SEC’nin 2018 tarihli “Hinman konuşmasını” mühürlü kalmaması gerektiğine karar verdi. Ayrıca davada iki taraf da özet karar için başvuru yaptı. Bunun, davanın sonuna yaklaştığımızı gösterdiği düşünülmekte.

Yazım sırasında XRP, yüzde 4.2’lik bir yükseliş ile 0.461 dolardan el değiştiriyor. Coin son 14 günde yüzde 18.8, son 30 günde yüzde 39.4 oranında değer kazandı. Bu kazanımların çoğu, SEC davasına yönelik gelişmelerin ardından elde edildi. Öte yandan Ethereum, yüzde 4.2’lik bir yükseliş ile 1.346 dolardan el değiştiriyor. 162 milyar dolarlık piyasa değeri ile ikinci en büyük kripto para birimi ve en büyük altcoin. ETH, son 14 günde yüzde 2.4, son 30 günde ise yüzde 13.4’lük değer kaybı yaşadı. ETH’nin düşüşü, merakla beklenen merge’e rağmen gözlemlendi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

SHIB Önemli Gelişmeyi Paylaştı: Ama Analist "Short'layın" Diyor!
SHIB Önemli Gelişmeyi Paylaştı: Ama Analist “Short’layın” Diyor! Shiba Inu (SHIB), metaverse projesinde başka bir hub’ın ilk konseptini paylaştı. Bu sırada bir kripto para analisti, SHIB’i açığa satmak, yani shortlamak gerektiğini savunmakta. İşte detaylar… SHIB metaverse’ünde yeni gelişme Shiba Inu, metaverse’ünün farklı bölümlerinin güzel görsellerini...
Aslı Dinçer 2 ay önce