ABD’li Politikacıdan Bomba DOGE Tahmini: Bu Seviyeler! 

David Gokhshtein Says Dogecoin DOGE Allows People to Get into Bitcoin
David Gokhshtein Says Dogecoin DOGE Allows People to Get into Bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gokhshtein Media CEO’su David Gokhshtein, Dogecoin’in (DOGE) 2017-2018 zirve seviyelerine doğru benzer şekilde ilerlediğini söylüyor. Dogecoin, basın zamanında 0,08 dolardan marjinal bir şekilde işlem görüyordu.

David Gokhshtein’dan DOGE için ilginç bir tweet attı!

Şimdi, meme kripto para birimi, 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden %89,17 düştü. Bununla birlikte, meme kripto para biriminin yıllar içinde nasıl performans gösterdiğini anlamak için, fiyat geçmişinin bir özeti gerekli olabilir. Gokhshtein Media CEO’su David Gokhshtein, Twitter’dan şu paylaşımı yaptı:

2017’de sanırım DOGE’nin ATH’si 0,07 dolar civarındaydı. Bunu araştırmaya ekleyin.

Popüler meme coin’i Dogecoin’in hikayesi şey nasıl başladı?

Avustralyalı girişimci Jackson Palmer ve yazılım programcısı Billy Markus, 2013 yılında, Dogecoin’i bir ‘şaka kripto para birimi’ olarak icat etti. Kripto para piyasası, 2017 yılında bireysel yatırımda ilk kez önemli bir artış gördü. Hatırlanacağı üzere Dogecoin’in (DOGE) ilk şaşırtıcı fiyat rallisi de, Mart 2017’nin başlarında meydana geldi. Ayrıca DOGE, alternatif kripto para birimlerinin (başka bir deyişle altcoin olarak da adlandırılır) önemli ölçüde yükselmesine neden oldu.

Parodi kripto para 70 gün içinde %1.890’dan fazla artış kaydetti. DOGE, 21 Mayıs’ta 0,0021 dolarlık başlangıç ​​seviyelerinden 0,0042 dolara yükseldi. Ardından piyasa değeri, 423 milyon dolara yükseldi. Kısa bir süre sonra, tüm kripto para birimlerini etkileyen iki haftalık bir piyasa düzeltmesi oldu. Bu düzeltme sırasında Dogecoin %75 değer kaybetti.

Dogecoin, 2018’in ilk yedi gününde, önceki zirveye göre %380 artışla 0,02 doları aştı. Piyasa değeri o sırada yaklaşık dört kat artarak 1,6 milyar dolara yükseldi. Ancak bu sadece geçiciydi. Çünkü DOGE fiyatı sadece sekiz günde yaklaşık %70 gerileyerek 0,0047 dolara düştü.

DOGE

DOGE nasıl popülerlik kazandı ve fiyatı fırladı?

Daha sonra Tesla CEO’su Elon Musk (‘The Dogefather’), Mark Cuban ve diğerleri gibi yüksek profilli ünlüler 2021’de DOGE’yi desteklemeye başladı. Kriptokoin.com haberlerinde de yer verdiğimiz üzere Dogecoin tantanası da başlamış oldu. DOGE’nin fiyatı, 2018’nin çoğunda büyük ölçüde 0,01 dolar fiyat noktasının altında işlem gördü. Bununla birlikte birkaç kısa dönem 0,02 dolar civarında işlem yaptı.

Şimdi 2021’ye hızlı bir şekilde ileri saralım. Dogecoin, Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,74 dolara yükseldi. Ancak DOGE, o zamandan beri yaklaşık %90 değer kaybetti. Basın zamanında Dogecoin, CoinMarketCap verilerine göre 10,57 milyar dolarlık piyasa değeriyle en büyük 10. kripto para birimiydi. DOGE, günlük bazda %0,11 kayıpla 0,07931 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

ABD’li Politikacıdan Bomba DOGE Tahmini: Bu Seviyeler!