Reklamı kapat

Abra CEO’suna Göre Bitcoin Fiyatı Uzun Vadede 50.000 Doları Bulacak

Mert Kaya
Mert Kaya 13 Temmuz 2018
0 görüntülenme

Kripto para servisi uygulaması Abra’nın CEO’su Bill Barhydt BTC fiyatının uzun dönemde 50.000 Doları bulacağını düşünüyor.

Inverse’e verdiği demeçte Barhydt tahminini açıklarken şu sözleri söyledi:

“Uzun dönemde Bitcoin’in 50.000 Doları aşacağını düşünüyorum ancak tabi ki bunun bir gecede olmasını beklemek pek de gerçekçi değil.”

CEO konuşması sırasında ‘uzun dönem’den kastının ne olduğunu tam olarak belirtmedi ancak tahmini BTC hakkında geleceğe dönük yorum yapan diğer kripto uzmanları gibi oldukça pozitif yönde.

Aralık Ayındaki Fiyat Artışı

Barhydt 2017’nin sonundaki fiyat yükselmesinin oldukça iddialı olduğunu düşünürken “Aralık ayındaki kripto fiyatlandırmasını kendi önümüze kendimiz getirdik.” diyor…

Bill Barhydt’in CEO’su olduğu Abra kripto para servisi uygulamasının kullanımı 2018 yılında oldukça artmış durumda. Uygulamanın odak noktası kripto paralar için kullanım kolaylığı sağlamak ve bu alanda erişilebilir hizmetler sunarak sektörün daha çok benimsenmesinin önünü açmak.

Kripto uzmanlarının belki de uçuk sayabileceğimiz fiyat tahminlerinin yanında elbette Barhydt’in tahmini daha ‘gerçekçi’. Bildiğiniz üzere McAfee Bitcoin fiyatının 2020 yılına kadar 1 Milyon Doları bulacağını söylemişti.

Kripto pazarının toplam piyasa değeri yazının yazıldığı anlarda 250 Milyar Dolar civarında seyretmekte. Kripto paraların ‘ağabeyi’ Bitcoin ise %42.9 Dominans ile yaklaşık 6275 Dolar’dan işlem görüyor. Pazar ikincisi Ethereum’un fiyatı ise 441 Dolar civarında seyrederken son günlerin en tartışılan koinlerinden XRP 0.44 Dolardan alıcı bulmakta…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın ve bizi Twitter’da takip edin!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin Şantajı: Kurbanlar Porno İzlerken Webcam’den Görüntüleniyor! Bitcoin ve kripto para uğruna işlenen suçlara her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Adeta bir Black Mirror bölümü gibi işlenen suçu Cornell Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Profesörü Emin Gün Sirer ortaya çıkardı. Sirer’in arkadaşına bilinmeyen bir adresten...
Mert Kaya 13 Temmuz 2018