Abra CEO’su Herkesi Şaşırttı: Bu Altcoin Çok Önemli!

Emre Borsan
Emre Borsan 1 ay önce
254 görüntülenme
Abra CEO'su Herkesi Şaşırttı: Bu Altcoin Çok Önemli!

Kripto borçlanma, borç verme ve ticaret platformu Abra’nın CEO’su Bill Barhydt, bu altcoin ne için bu kadar önemli olduğunu açıkladı.

Bu altcoin neden bu kadar önemli

Abra’nın CEO’su Bill Barhydt, 2 Ocak 2023 Pazartesi günü Litecoin’in (LTC) neden önemli olduğuna inandığını açıkladı. Barhydt açıklamasında şunları söyledi:

“Litecoin, 10 yıllık kesintisiz çalışma süresine sahip tek merkezi olmayan p2p ödeme sistemidir. (#Bitcoin 2023’te oraya ulaşacak.) Bitcoin’i servet depolamak için kullanıyorum ve mümkün olduğunda kripto yoluyla p2p yapmak için Litecoin’i tercih ediyorum… Litecoin birkaç nedenden dolayı önemlidir, imo…. Yeni teknolojileri ve sistem ayarlarını Bitcoin’den daha hızlı test ederler… mimble wimble, blok zamanlaması, farklı hash algo…. Vb. Bu, Bitcoin imo’ya yardımcı olur. Her durumda, bu hala sadece bir yazılımdır. Kullan ya da kullanma.”

2022’de Litecoin Ağı 39 milyondan fazla işlemi tamamladı. Ayrıca görünüşe göre, ağa 52 milyon yeni adres eklendi (“tüm kriptoların en çok ikinci adresi”). Bazı popüler kripto analistleri, LTC’nin fiyat hareketi hakkında yorum yapıyorlar. Twitter kullanıcısı GalaxyTrading LTC hakkında yaptığı açıklamada, LTC halving yaklaşırken, bununla ilgili bir miktar heyecan beklidiğini belirtti. Ayrıca Grafiğin sulu göründüğünü, bu da yaklaşık %100 kâr amacı ile nispeten güvenli bir oyun sunduğunu söyledi. Başka bir deyişle, bu fiyatlarda biraz Litecoin olmasının iyi oldğunu ve gerçekten iyi bir Q1 olabileceğini söyledi. Beraberinde ünlü analist Michaël van de Poppe Twitter’dan yaptığı açıklamada ise şunları söyledi:

“#Litecoin plana göre gitti, ancak bu seferki girişi alamadı. Direnç tekrar test ediliyor. 72$ kırılırsa, muhtemelen tablolarda 80$’a hızlı bir şekilde devam eder.”

Ünlü analist piyasaların düşeceğini söyledi

Ünlü analist Michaël van de Poppe, 2023 yılının ikinci çeyreğinin Bitcoin için bir rahatlama rallisi göreceğine, fiyatın 30.000 ila 35.000$ arasına yükseleceğine, faiz oranı artışlarının duracağına ve enflasyonun düşmeye başlayacağına inanıyor. Ayrıca Van de Poppe, 2023’ün üçüncü ve dördüncü çeyreğinde bir kriz ve durgunluğun başlayacağını ve ardından bir başka endeks düşüşünün geleceğini tahmin ediyor. Ek olarak, 2024 ve 2025’te önemli bir boğa piyasası konusunda iyimser, bu yılların sonunda Bitcoin’in fiyatının belki de 250.000 veya 300.000 dolara ulaşacağını belirtmektedir. Kriptokoin.com olarak analistin görüşlerini sizler için derledik.

Van de Poppe ayrıca 2023 başlarken izlenecek alternatif altcoin önerisinde bulundu. Varlık listesi, zincir bağlantı (LINK) ile başlar. Uzman, tokenin 4$ ve 5$’da dibe vuracağını ve ardından Federal Rezerv para politikasını gevşettiğinde bir rahatlama sıçramasının geleceğini tahmin etti. Cosmos’un (ATOM) fiyatı da 2019 ve 2020’de pazarla benzer bir konsolidasyon ve nihai artış görebileceğini söyledi. Uzmana göre, kripto para piyasası bir bütün olarak toparlanırsa BNB fayda sağlayacaktır. Ticaret uzmanı, çok zincirli, birlikte çalışabilir bir ağ olan Skale’nin (SKL) değer kazanma potansiyeline sahip olduğunu söyledi ve bu sonuca varmada platformun güçlü temeline işaret etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Büyük Gelişme Öncesi, Balinalar SHIB ve Bu Coinlere Koştu!
Büyük Gelişme Öncesi, Balinalar SHIB ve Bu Coinlere Koştu! Shibarium lansmanından önce Ethereum balinaları Shiba Inu paraları satın aldıkça SHIB geliştirme faaliyeti ve yakma oranı artıyor. Balinalar, SHIB ve bu altcoinlerin peşinde Kripto para piyasasında hesabında yüklü miktarda token bulunduran yatırımcılara balina adı verilmektedir. Blok zinciri teknolojisi şeffaf bir...
Emre Borsan 1 ay önce