Açıklandı: Binance, ‘Yüksek Potansiyelli’ Bu 12 Projeyi Seçti!

Açıklandı: Binance, ‘Yüksek Potansiyelli’ Bu 12 Projeyi Seçti!
Açıklandı: Binance, ‘Yüksek Potansiyelli’ Bu 12 Projeyi Seçti!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen blockchain ve kripto para inkübasyon merkezlerinden biri olan Binance Labs, yakın zamanda yaptığı resmi bir duyuruyla, kripto ekosisteminde dönüştürücü bir yolculuğa çıkacak olan gelecek vaat eden projelerden oluşan son seçimlerini açıkladı. Kapsamlı bir başvuru inceleme sürecinin ardından Binance Labs, blockchain dünyasının farklı alanlarına yayılan 12 yüksek potansiyelli proje ekibini seçti. Bu projeler, Binance Labs inkübasyon programına katılım sağlayacak. Program, iki yıllık bir dönemi kapsıyor. Ayrıca büyümeyi ve inovasyonu teşvik etmek için kapsamlı bir müfredat sunmakta. İşte detaylar…

Binance Labs, inkübasyon programı için bazı projeleri seçti

Binance Labs inkübasyon programı, kripto alanındaki en umut verici girişimleri yetiştirme konusundaki kararlılığıyla tanınıyor. Altı ay boyunca, program için seçilenlere değerli kaynaklar, mentorluk ve tüm Binance ekosistemine erişim sağlanmakta. Bu stratejik destek, bu projeleri tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlıyor. Ayrıca blockchain endüstrisi üzerinde kalıcı bir etki yaratmaları için güçlendirmeyi amaçlıyor.

Binance Duyurdu! Bu 6 Altcoin İçin Sıcak Gelişme

Listede ilk sıradaki Vistara, çeşitli yürütme ortamlarında ölçeklenebilir altyapının tasarımını ve yönetimini basitleştiren tek tıklamalı bir rollup dağıtım çerçevesi sunan seçilmiş birkaç şirket arasında yer alıyor. Bu yenilik, Blockchain altyapısı oluşturma sürecini kolaylaştırmayı ve nihayetinde kripto ekosisteminin ölçeklenebilirliğine ve verimliliğine katkıda bulunmayı vaat ediyor. UXUY, MPC (Çok Taraflı Hesaplama) ve AA (Anonim Kimlik Doğrulama) cüzdan teknolojisi üzerine kurulu çok zincirli bir platform sunmakta. Kullanıcı dostu özelliklere öncelik veren UXUY, merkezi olmayan borsalar için giriş engellerini azaltmayı ve DeFi’yi daha geniş bir kitle için daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlamakta.

DeFi projeleri dikkat çekti

Diğer yandan listedeki bir diğer coin olan BBOX, ilk olarak Linea’da başlatılan sürdürülebilir merkezi olmayan ticaret platformuyla ses getirdi. Bu platform, likidite sağlayıcılar için gelişmiş getiri stratejileri sunarken, DeFi deneyimini geliştirerek çok çeşitli varlıklar için hızlı bir şekilde ticaret havuzları oluşturmada öne çıkıyor. Derivio, zkSync üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan yapılandırılmış bir türev ekosistemi olarak sahneye çıkıyor. Bu yenilik, kullanıcılar, kurucular ve kurumlar için merkezi olmayan borsaların tüm potansiyelini ortaya çıkarmaya ve DeFi olanaklarında yeni bir çağ başlatmaya hazırlanıyor.

Dikkat: Bu Altcoin Binance'den Destek İstiyor! Fiyat Yükselebilir

Ethena, ETH’yi geleneksel bankacılık sistemlerine dayanmayan ilk kripto getirili stablecoin’e dönüştürüyor. Böylece türev altyapısında öncü olmayı hedeflemektedir. Bu girişim kripto alanında finansal istikrarı artırmayı amaçlamaktadır. Shogun, başlangıçta Cosmos çapraz zincirinde başlatılan zincirden bağımsız bir emir akışı toplayıcı ve akıllı likidite yönlendiricisi sunmaktadır. Bu yenilik, ağa verimlilik ve modülerlik getirerek genel likidite yönetimini iyileştirmeyi vaat ediyor.

Yapay zeka desteği de verildi

Yapay zeka destekli DApp’ler alanında, MyShell dikkate değer bir platform olarak ortaya çıkıyor. MyShell, modüler bir tasarım sunmakta. Bunun yanı sıra tescilli AI ve TTS (metinden konuşmaya) modellerini kullanmakta. Böylece kullanıcıların benzersiz sesler, anılar ve konuşma stilleri ile yapay zeka botları oluşturmasına olanak tanıyor. Ayrıca bunları paylaşmasına ve bunlardan para kazanmasına olanak tanır. NPFrompt, metinden görüntüye, video ve müzik modelleri de dahil olmak üzere çok modlu tescilli modellere sahip, yapay zeka destekli bir Prompt-UGC platformu sunmakta. Kullanıcılar zahmetsizce NFT içeriği oluşturabilmekte. Web3 Projesi tarafından desteklenen sanat etkinliklerine katılabilmekte ve yaratıcılıkları için ödüller alabilmekte.

Binance, Bu 2 Altcoin İçin Duyurdu: Listeleme Geliyor!

Ayrıca QnA3, yapay zeka tarafından desteklenmekte. Ayrıca Web3 için özel bir bilgi paylaşım ve arama platformudur. Tescilli veri gölü ile QnA3, Web3 bilgilerine ve bilgisine tek bir tıklama ile erişimi basitleştiriyor. Böylece kripto topluluğu için vazgeçilmez bir kaynak haline getirir.

GameFi ve SocialFi öncüleri de Binance listesinde

Cellula, Ethereum üzerinde tamamen zincir üzerinde otonom bir yaşam simülasyonu strateji oyunu ile Blockchain oyunlarına heyecan verici bir boyut getiriyor. Birleşim, şeffaflık ve dayanıklılık bu sürükleyici oyun deneyiminin temel taşlarıdır. Crypto Café, kripto varlıklar dünyasına giren kullanıcılar için giriş engellerini azaltma misyonuyla hareket eder. Zira Blockchain ve kripto konularına odaklanan özel bir öğrenme ve kazanç platformudur. MetaCene, ana akım oyuncuların kolayca erişeceği şekilde ilk Web3 yerel MMORPG oyunu oldu. Böylece önemli bir kilometre taşını işaret etmektedir. Bu yenilik, geleneksel oyunlar ile Blockchain dünyası arasındaki boşluğu doldurmakta.

Bu Altcoin, ABD’den Lisans Aldı: Fiyatı Sıçradı!

Bu 12 öncü proje Binance Labs inkübasyon programındaki yolculuklarına başlıyor. Bu sırada, kripto topluluğu sektöre getirecekleri çığır açan çözümleri ve gelişmeleri merakla bekliyor. İnovasyon, mentorluk ve kaynakların bir araya gelmesiyle bu projeler, dikkat çekiyor. Zira blockchain teknolojisinin ve merkeziyetsiz finansın geleceğini şekillendirme potansiyeline sahip.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Açıklandı: Binance, ‘Yüksek Potansiyelli’ Bu 12 Projeyi Seçti!