Cardano Tabanlı ADALend, Yeni Lideriyle Yenilik Sunmaya Devam Ediyor

Kriptokoin.com
Kriptokoin.com 28 Eylül 2021
0 görüntülenme
ADALend Building A New Wave Of DeFi Loans On Cardano

DeFi, bireylerin ve kurumların ana akım bankalarla karşılaştığı sorunları çözerek geliştirdiği, finansın geleceğinin eski ve geleneksel biçiminden sonsuza dek değişeceğini dünyaya göstermeye devam ediyor. ADALend, Genel Müdürünün (GM) rehberliğinde DeFi’deki yenilikler dizisine devam ediyor.

DeFi liderliğinin geleceği

Nitelikli bir aktüer (FIA), ödüllü bir üst düzey yönetici ve Wealth & Finance dergisi tarafından 2018’de yılın CFO’su seçilen başarılı bir seri girişimci olan Javed Khattak, 2017’de ICO’ların arkasındaki ilk 20 kişi arasında yer aldı. Finansal açıdan yaratıcılık ve mükemmellik geçmişi bulunuyor.

ADALend’in GM’si, programlamayla daha fazla ve finansmanla daha az ilgisi olan profesyonellerin yaşadığı DeFi ekosistemlerinin karşılaştığı sorunları çözmek için daha uygun bir geçmişe sahiptir. Birikimlerini depolamak ve sürdürmek için DeFi projelerine güvenen bireyler her geçen gün artıyor. ADALend’e liderlik eden aktüerya bilimi hakkında bilgi sahibi olan Khattak, DeFi alanına benzersiz bir tat getiren yeni bir dizi becerilere sahip nadir bir kişidir.

Sağlam bir temel

Javed Khattak, hükümetlere, merkez bankalarına, yeni kurulan şirketlere ve bazıları HSBC gibi değeri 100 milyar sterlinin üzerinde olan küresel ev markalarına danışmanlık yapıyor ve yönettiği ve halen yönetmekte olduğu diğer başarılı projeler, teknolojik uygulamaları açısından mükemmel. Dünya Blockchain ve kripto para birimlerine yaklaştıkça, Javed’in finans anlayışı, geleneksel ekosistemler ile DeFi olarak adlandırılan kaçınılmaz gelecek arasındaki uçurumu kapatacak.

Popüler DeFi Token'ı Bir Haftada Yüzde Yüz Arttı! İşte Sebebi

Herkes için inşa edilmiş bir ekosistem: ADALend

Kripto topluluğunun güvenilir bir finansal ekosisteme ihtiyacı var ve bu, Javed ve ADALend’deki ekibin mevcut DeFi kullanıcıları ve bu yeni; hala kripto para birimlerine dahil olmayan milyonlarca kişiyi finanse etmek için daha sağlam ve güvenli bir yöntemin yolunu açan ekosistemlere güvenmeye hala isteksiz olanlar tarafından yaygın olarak benimsenmesi için inşa ettikleri şeydir.

Kripto para birimi projeleri şu anda düzenleme kısmının karşı taraflarında. Javed, ADALend’i geleneksel finansal hizmetlere düzenlenmiş ve alternatif bir yol olarak getirmek için çok çalışırken, kullanıcının ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine daha fazla odaklanan merkezi olmayan bir finansal araç oluşturmak için finans ve hayırseverlik deneyimini ADALend’e getirmek için çalışıyor.

ADALend ve önündeki parlak gelecek

ADALend, ADA tabanlı DeFi sistemlerinde öncü olmak için çalışmaktadır ve şirketi parlak bir geleceğe taşıyacak eksiksiz bir finansal sistem sunmak için ilerlemeye devam etmek için çaba gösterecektir.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

award bars blur 321457
Altın Analisti Korkuttu: Bu Seviyenin Altına İnersek Felaket Olur! Altın fiyatları, büyük desteğin hemen üzerinde çok fazla netlik göstermezken, Pazartesi günkü işlem seansı sırasında bir ileri bir geri gitti. Analist Christopher Lewis, mevcut piyasa ortamını yorumladı ve önemli seviyelere gözleri çevirdi. Christopher Lewis: Fiyatlar 1.680 dolar...
Serkan Eser 28 Eylül 2021