Haftaya AGIX Coin ve Bu 5’inden Uzak Durun: İşte Sebebi!

Haftaya AGIX Coin ve Bu 5’inden Uzak Durun: İşte Sebebi!
Haftaya AGIX Coin ve Bu 5’inden Uzak Durun: İşte Sebebi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası, belirli tokenlerin fiyatları üzerinde yeni bir sarsıntıya hazırlanıyor gibi görünüyor. Önümüzdeki hafta piyasaya büyük miktarda token açılımı beklenirken, AGIX coin dahil 6 kripto para artan arz baskısıyla karşı karşıya kalmaya hazırlanıyor. Token açılımları, kilitli tokenlerin periyodik olarak piyasaya sürülmesi anlamına gelir ve arz-talep dinamiklerini önemli ölçüde etkileyebilir. Genellikle potansiyel olarak düşüş sinyali olarak görülen bu olay, yatırımcıları belirli kripto paraları alım satım yaparken dikkatli olmaya ve temkinli davranmaya yöneltiyor. İşte önümüzdeki günlerde büyük token açılımlarıyla yüzleşmesi beklenen 6 kripto para birimine bir genel bakış.

45 milyon dolar değerinde token açılımı yaklaşıyor

Token Unlocks uygulamasının açıkladığı verilere göre, önümüzdeki hafta 45,72 milyon dolar değerinde token açılımı gerçekleşmesi bekleniyor. Bu açılımlardan en çok etkilenecek kripto paralar arasında AltLayer (ALT), Yield Guild Games (YGG), Ethena (ENA), SingularityNET (AGIX), Acala (ACA) ve 1inch (1INCH) yer alıyor. Şimdi yaklaşmakta olan bu açılımlara daha yakından bakalım.

O 14 Altcoin İçin Dikkat: Binance’e Girebilirler!

Verilere göre, AltLayer (ALT) 25 Haziran’da 20,03 milyon dolar değerinde tam tamına 105,21 milyon ALT tokeninin açılımıyla karşı karşıya kalacak. Bu, AltLayer’ın dolaşımdaki arzının %6,92’sini oluşturuyor ve açılımla birlikte önemli bir fiyat düşüşü yaşanma ihtimalini işaret ediyor. ALT fiyatı bugün 0,1903 dolardan işlem gördü ve son 24 saatte %4,15 değer kaybetti.

YGG ise 27 Haziran’da 10,67 milyon dolar değerinde 16,69 milyon token açılımıyla karşı karşıya kalacak. Bu açılım, toplam dolaşımdaki arzın %4,48’ine eşit ve fiyat için ciddi bir tehdit oluşturuyor. YGG fiyatı bugün 0,6387 dolardan işlem gördü ve son bir günde %0,44 değer kaybetti. Aynı zamanda ENA, 23 Haziran’da 8,88 milyon dolar değerinde 14,89 milyon coin açılımıyla karşılaşacak. Bu, dolaşımdaki arzın %0,87’sine tekabül ediyor ve gelecekteki fiyat hareketleri için bir tehdit olarak ortaya çıkıyor. ENA fiyatı dün %2,71 düşerek 0,5956 dolara geriledi.

AGIX coin, ACA ve 1INCH için de kilitler açılcak

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere “ASI” olmak üzere önemli bir token birleşmesine hazırlanan yapay zeka coin’i AGIX de önümüzdeki hafta önemli bir token açılımına şahit olacak. 28 Haziran’da 5,51 milyon dolar değerinde 8,57 milyon tokenin kilidi açılacak. Bu açılım miktarı, dolaşımdaki arzın %0,67’sine eşit ve potansiyel olarak fiyat için bir tehdit oluşturuyor. Öte yandan AGIX, dün %0,55 yükselişle 0,6476 dolardan işlem gördü.

Acala, 25 Haziran’da 328.520 dolar değerinde 4,66 milyon token açılımıyla karşı karşıya kalacak. Bu, dolaşımdaki arzın %0,46’sına eşdeğer. ACA fiyatı bugün %2,99 düşüşle 0,07021 dolardan işlem gördü. Son olarak 1INCH   ise 27 Haziran’da 25.800 dolar değerinde nispeten daha küçük bir 64.280 token açılımıyla yüzleşmek zorunda kalacak. Bu miktar, tokenin dolaşımdaki arzının %0,01’i gibi marjinal bir miktara işaret ediyor. Ancak 1inch fiyat grafiğinin aylık bir geri çekilme gösterdiğini belirtmek önemlidir. Ek düşüş faktörleri, fiyatlarda daha fazla düşüşe neden olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Haftaya AGIX Coin ve Bu 5’inden Uzak Durun: İşte Sebebi!