Liste Çıktı: Şubat’ta Alınacak En İyi Altcoinler Bunlar!

Liste Çıktı: Şubat'ta Alınacak En İyi Altcoinler Bunlar!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasında Şubat 2023’te satın alınabilecek en iyi Ethereum tabanlı altcoinler için bir liste hazırlandı.

Ethereum ekosistemi

Ethereum’dan önce gelen blok zincirlerinin işletim sistemleri yalnızca belirli kodlanan öğeleri değiştirmek için tasarlanmıştır. Ayrıca buna karşılık Ethereum’da çok farklı yazılımlar ile yeni sistemler ve yeni altcoinler üretilebilir. Aynı zamanda Ethereum sistemi daha yenilikçidir ve bir blok oluşma süresi 15 saniye olduğundan, onaylama süresi diğerlerine göre çok daha kısadır.

Liste Çıktı: Şubat'ta Alınacak En İyi Altcoinler Bunlar!

Bu özellikler Ethereum Sanal Makinesi’nin ve geliştiricilerin akıllı sözleşmeler olarak bilinen özelleştirilebilir işlemler geliştirmelerine olanak tanıyan programlama dili Solidity ile mümkün olmuştur.

Kripto para piyasasında, Ethereum en büyük ekosisteme sahiptir. Ethereum’un blok zincirinde binlerce olmasa da yüzlerce token var ve bu da hepsini takip etmeyi zorlaştırıyor. Kriptokoin.com olarak size yardımcı olmak için Şubat 2023’te satın alınabilecek en iyi Ethereum ERC20 tokenleri için çıkan listeyi derledik.

Şubat ayında alınabilecek en iyi altcoinler

Wrapped Bitcoin

Wrapped Bitcoin, en popüler ERC20 tokenlerinden biridir ve Ethereum blok zincirinde Bitcoin’i temsil eder. CMC’ye göre bu yazı yazılırken, WBTC fiyatı son 24 saatte %3,41 artışla 23.821,35 dolar seviyesinde bulunuyor. Ayrıca, token bir haftada %3,88 artış gösterdi.

Chainlink

Satın alınabilecek en iyi ERC20 tokenleri listesinde bir sonraki sırada Chainlink var. Bu kripto para birimi, Chainlink düğüm operatörlerini blok zincirlerine güvenli bir şekilde veri aktarmaya teşvik etmek için kullanılır. LINK, her bir tokene 7,30 dolardan biraz daha fazlaya mal olan %6,55’lik bir kazançla ayağa kalktı. Piyasadaki mevcut konumu ise 3.705.475.596 dolardır.

Shiba Inu

En iyi ERC20 tokenlerinin listesi, Shiba Inu olmadan tamamlanmış sayılmaz. Shibarium lansmanından SHIB temalı burgerlerle patlama yapmaya kadar, bu meme parası 2023’e bir patlama ile başladı. Shiba şu anda 343.987.105 dolarlık bir günlük işlem hacmiyle 0.00001205 dolar civarında işlem görüyor. Son zamanlarda SHIB, son 7 günde %4,21’lik bir fiyat artışıyla önemli bir büyüme kaydetti.

The SandBox

Ethereum tabanlı bir metaverse ve oyun ekosistemi olan The Sandbox, kullanıcıların dijital varlıkları bir oyun biçiminde oluşturmasına, oluşturmasına, satın almasına ve satmasına olanak tanır. Bu makalede bahsedilen diğer ERC20 tokenleri gibi, SAND da gün içinde yaklaşık %7,97 arttı. Şu anda 0,7716 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde %4,38 arttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Liste Çıktı: Şubat’ta Alınacak En İyi Altcoinler Bunlar!