AllSafe Nedir? ASAFE Ne İşe Yarar?

AllSafe Nedir? ASAFE Ne İşe Yarar?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AllSafe, platformu dünyanın dört bir tarafından zamana, yeteneğe ve servete yatırım yapan ve finans ve teknolojinin geleceği üzerinde pozitif bir etki yapmak isteyen herkese açık, kripto para meraklılarından oluşan online bir topluluktur. Bu makalemizde Kriptokoin.com olarak “AllSafe nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

AllSafe nedir? ASAFE ne işe yarar?

Proje, fonlarını ve fikri mülkiyeti kontrol eden AllSafe Vakfı bünyesinde düzenlenmektedir. Aynı zamanda açık kaynak-açık topluluk projelerinin doğası gereği vakıf, kaynak barındırıcısı olarak pasif bir role sahiptir. Proje resmi günlük görevler, tüm etkinliklerin topluluk değerlendirmesine açıktır. Kilit kararların da halkın oylamasıyla belirlendiği topluluk içerisindeki seçilen kişiler tarafından yürütülmektedir.

Projenin amacı nedir?

Projenin amacı, AllSafe kripto parasını sürdürülebilen bir finansal araç olarak yönetebilmektir. Bu hedef doğrultusunda, AllSafe’i sağlam ve aktif bir gelişim konumunda tutan yetenekli bireylerin çalışmasına ve bir bütün olarak kripto endüstrisinin ilerlemesine dayanmaktadır. Bu başarı, temel odak noktayı tanımlayan temel teknolojiye ve pazar gücüne güvenen insanlarla elde edilmektedir.

Nasıl çalışır?

AllSafe Coin, PIVX cüzdanının özelleştirilen bir sürümüne dayanmaktadır. Ayrıca Blockchain başlangıçta 2019’un sonlarına doğru çatallı olan Peercoin’e dayalı bir cüzdanla piyasaya sürüldü. Yıllarca alternatif teknolojiler üzerine yapılan çeşitli tartışmalardan sonra, karara yol açan Blockchain güvenliğiyle ilgili iki önemli nokta vardır: Masternode avantajları ve PIVX’deki geliştirme faaliyetleri.

Buradaki özellikler sadece geçerli cüzdanı kapsamaktadır. Çataldan önce basılan paralar yuvarlanmaktadır. Daha sonra ilk blokta yeniden basılır. PIVX ile eşit şekilde, AllSafe, POW kullanılarak basılan ilk blok haricinde tamamıyla PoS’a dayanmaktadır. Masternode ve staking protokolleri aynı anda çalışmaktadır.

Aynı zamanda herhangi bir temel aygıtın potansiyel olarak işleyebileceği Quark kullanılarak yaklaşık her 60 saniyede bir yeni bir blok oluşturulmaktadır. Ödül farkı, Masternode’ların staking üzerindeki en önemli faydası uzaktan aktivasyondur.

AllSafe nedir? ASAFE nasıl satın alınır?

ASAFE ile şu anda işlem yapılabilen borsalar; StakeCube, Crex24 ve Graviex’tir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz ASAFE listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca ASAFE Coin’i seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AllSafe Nedir? ASAFE Ne İşe Yarar?