Analist Açıkladı! Bu Altcoin Düşse Bile Gizli Mücevher

Analist Açıkladı! Bu Altcoin Düşse Bile Gizli Mücevher
Analist Açıkladı! Bu Altcoin Düşse Bile Gizli Mücevher
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoin Cardano (ADA) kripto piyasasındaki genel gerilemenin ortasında zorluklarla karşılaşmış durumda. Ancak  önde gelen kripto analistleri geleceği konusunda iyimser olmaya devam ediyor. Yakın tarihli bir röportajda kripto analisti Hashoshi, Cardano’ya ilişkin yükseliş tutumunu dile getiriyor. Ayrıca benzersiz problem çözme yeteneklerini ve ADA’nın fiyatının yükselme potansiyelini vurguluyor.

Hashoshi’nin altcoin Cardano’ya olan güveni

Hashoshi, altcoin Cardano’nun çoğu blockchain ağına kıyasla sorunları ele alma konusunda üstün olduğuna inanıyor. Daha fazla kullanım alanı geliştirildikçe ve likidite Cardano ağına aktıkça, ADA’nın fiyatının büyümeye hazır olduğunu vurguluyor.

Altcoin Cardano’nun son fiyat gidişatı, topluluğu ve yatırımcıları arasında endişelere yol açtı. Proje, son yedi günde %4’ün üzerinde bir düşüş yaşadı. Ayrıca geçtiğimiz ay elde ettiği kazanımların %16’sından fazlasını kaybetti.

Altcoin Cardano’nun kripto alanındaki liderliği

Son dönemde yaşanan zorluklara rağmen Hashoshi, altcoin Cardano’nun kripto alanında lider bir ağ olmaya devam ettiğini söylüyor. Her ne kadar benimsenme konusunda engellerle karşılaşmış olsa da gelecekteki büyüme için yüksek potansiyel görüyor.

Altcoin

Hashoshi, altcoin Cardano’nun benzersiz sorun çözme yaklaşımının onu diğerlerinden ayırdığını söylüyor. Ayrıca belirli kripto grupları arasında popüler hale getirdiğine dikkat çekiyor. Bazı yanlış adımları kabul etmekle birlikte Hashoshi, Cardano’nun tasarım sorunlarını Algorand ve Solana gibi en iyi projelerden daha iyi ele aldığına inanıyor.

ADA’nın kurtarma potansiyeli

Hashoshi, ağ koşullarının iyileşmesi halinde altcoin ADA’nın fiyatının potansiyel olarak fırlayacağını öngörüyor. Yavaş benimsenme oranını Cardano’nun akıllı sözleşme yeteneklerinin gecikmeli olarak piyasaya sürülmesine bağlıyor. Ayrıca bu durumun token fiyatını olumsuz etkilediğini belirtiyor.

Altcoin

Bununla birlikte, altcoin Cardano’nun tasarımının gelecekteki büyümesiyle uyumlu olduğu düşüncesinde. Diğer taraftan kripto alanındaki diğer projelerden daha iyi performans göstereceğini öngörüyor. Daha fazla kullanım alanı ve artan likidite ile ADA dikkat çekiyor. Böylece, spekülasyondan ziyade faydaya dayanarak önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini aşabilir.

Analistler arasında fikir birliği

Cardano için yükseliş geleceği öngören tek analist Hashoshi değil. Crypto Capital Venture’ın kurucusu Dan Gambardello, altcoin Cardano’yu kripto alanının Amazon’una benzetiyor. ADA’nın mevcut durumunu Amazon’un 2001’deki hisse senedi fiyatıyla karşılaştırıyor. Buna göre Gambardello, Cardano’nun gelişmiş akıllı sözleşme yeteneklerini, staking faydasını ve ölçeklenebilirliğini büyümesini destekleyen faktörler olarak vurguluyor.

Kriptokoin.com olarak baktığımızda analist altcoin ADA’nın mevcut fiyatının yatırımcılar için cazip bir giriş noktası sunduğunu söylüyor. Ayrıca, tokenin Amazon’un tarihsel yörüngesini yansıtarak uzun vadeli büyümeye hazır olduğunu öne sürüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da,Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Analist Açıkladı! Bu Altcoin Düşse Bile Gizli Mücevher